Rabobank Q I I "V i |g Wie nü’’Grijp 5 spaart, zit straks eersteklas in z’n spullen stromen Onze zomer- kollektie begint binnen te Groot vrijstaand woonhuis met garage Ommekeer Ommekaar Grijp 5 sparen, voor 11 t/m 14 jarigen: geeft y maar liefst 7 rente en nog eens 5% spaarpremie. ZOEKERTJES MOERGESTEL RAADHUISSTRAAT 17 - MOERGESTELTEL.04243 1287 MODEHUIS Warme gebakken vis en alle soorten verse vis! fe- TE KOOP IN MOERGESTEL aan Griete Veldeke 5/Scheerman met blijvend vrij uitzicht op Reuseldal. Een goed adres voor een volendammer vishandel Kwaliteit 66D bëOnp! lekkere haring! z fJB 5 12 maart 1980 s Sportieve sweatshirts, pantalons, rokken, jurken, blouses enz. in modieuze kleuren zoals: rose, lila, cyclaam, groen. Bekijk onze etalages eens!!! Gemullehoekenweg 11 Oisterwijk Telefoon 04242-2344 's-Maandags op de markt Te koop: in zeer goede staat zijnde Yamaha met schijfrem. Oud 2 jaar. Kloosterlaan 36, Moergestel, tel. 04243 - 1333, na 17.00 uur. Meisje, 16 jaar zoekt voor de perio- Solide gebouwd; luxe afwerking zowel binnen als buiten. Volledige warmte-isolatie (o.a. dubbele beglazing en spouwmuurvulling) In aanmerking komen personen uit een van de volgende categorieën: zij die in Moergestel zijn geboren en er nog steeds wonen; zij die in Moergestel zijn geboren maar er thans niet meer wonen; zij die niet in Moergestel geboren zijn, maar er nu reeds meer dan drie jaren aaneengesloten wonen; zij die economisch gebonden zijn aan Moergestel. Taxatie op basis van onteigening door een erkend deskun dige, geaccepteerd door het college van B W: f 400.000,- k.k. Aanbiedingen te richten aan Burgemeester en Wethouders van Moergestel. Informatie: 04243 -1824 I In onze tijd krijgen we heel wat te zien en te horen over allerlei dingen. Soms kiezen we een standpunt en komen op voor goede zaken. Soms ook doen we alsof het ons allemaal koud laat. Vastentijd: Een tijd, waarin we kunnen leren besef fen, dat we deel zijn van een groter ge heel. Een tijd, die we niet alleen kunnen beschouwen als een tijd van kollektes voor het goede doel. Vastentijd: We gunnen onszelf tijd. Tijd om eens even na te denken. Om onszelf eens af te vragen of we verantwoordelijk durven zijn voor de wereld waarin we leven. - durven we kritisch te zijn? - stellen we vragen bij ons eigen leven en dat van anderen? - denk ik alleen aan mijn winst en inko men, aan mijn comfort, mijn verant- woorlijkheid en mijn energiebronnen. - gun ik de ander wel zijn deel... of ook nog een stukje van het mijne? Vastentijd: Een tijd, waarin ’n ander ’n beroep op je doet. Hier in Moergestel, maar ook mensen van elders, die zich op ons be roepen. Mensen, die eeuwen zijn uitge buit. Mensen die misschien nog slach toffer zijn van onze welvaart? Voor Mozambique, voor de opleidingen van de mensen, die anderen moeten gaan leren lezen en schrijven, voor lesmateriaal en voor de ’’blote- voetendokters”: graag een stukje ver antwoordelijkheid. Geen geld als zoe thoudertje. Maar geld, als een teken dat je iets ziet in de ommekeer omme kaar. Hebt U de Noord-zuidkaart bekeken? Denkt U aan het vastenzakje? Werkgroep Missie, ontwikkeling en Vredeswerk - Moergestel, Bankgiro: 13.45.03.589. Vastenaktie-Nederland, Giro 5850 te Utrecht. 0020 04243 - 1811.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 7