Verhuisd! BURO ’16 tent de vries praat er eens over als u er alleen niet uit komt Afeüjg...dus sterk. Sterk...dus Gazelle. Kerkstraat 4 Hulpcentrale/SOS- dienst 24-uur bereikbaar, ook in ’t weekend Jan van Velthoven Schoolstraat 3 Kerkstraat 21 Moergestel Tel. 04243-1284 CEES OP 'T HOOG 433584 dag en nacht Kotsen voor jongens en meisjes moeten zjjn: ^Ief kleurrijk, lichtlopend enbovenalveilig. I Ook voor moderne herenmuilen in naturel en zwart goed is ook binnen. Verhuur van containers GEBR. VAN DUCK B.V. Onze kollektie dames linnen 23.95 - 29.95 33.- Mevr. v.d. Biggelaar Het nieuwe adres voor al uw stoomgoed is: 3 Maart aanstaande, dan is het zover... Tilburg beschikt vanaf die datum over een hulppost, die dag en nacht bereik baar is, ook in ’t weekend. 65 vrijwilligers, mannen en vrouwen, hebben zich de afgelopen maanden voor bereid op de taak om de mens in nood op ieder moment van de dag te helpen door te luisteren, een advies of nuttige infor matie te geven, een oplossing aan te rei ken of te helpen door middel van een hand- of spandienst. De vrijwilligers van de Hulpcentrale Til burg hebben besloten om hun hulp 24 uur per dag beschikbaar te stellen, omdat zij er vast in geloven, dat menselijke nood zich niet in kantooruren laat drin gen. Juist ’s avonds en in de weekenden voelen de mensen het probleem waarmee zij zitten, het sterkst. Tijdens die momenten is de behoefte aan een gesprek of een menselijk kontakt het grootst. Maandag 3 maart 1980 zal de Hulcentrale/SOS-dienst dag en nacht be reikbaar zijn. Overdag kunt U zowel per soonlijk als telefonisch terecht; ’s avonds en ’s nachts uitsluitend telefonisch. Het adres: Spoorlaan 320, Tilburg, telefoon: 013433584. Om wat voor hulp gaat het nu precies? Zoals bekend, voorziet de Hulpcentrale Tilburg aan de Spoorlaan al meer dan tien jaar in konkrete hulp bij allerlei indi viduele ongemakken. Ongemakken waarvoor mensen in hun eigen omgeving (familie, kennissen, buren, kollega’s) •en/bf bij officiële hulpverleningsinstan ties (nog) niet te rade kunnen of willen gaan. Ongemakken waarin door middel van tijdelijke hulp van iemand voorzien kan worden. Een hulp, die ook hier door vrijwilligers aangeboden wordt. Het gaat hierbij om tijdelijke huishoude lijke hulp, kinderopvang, studiehulp, hulp bij het invullen van allerlei formu- In ieders’ belang is het om het adres en het telefoonnummer van de Hulpcentrale/SOS-dienst te weten. Je weet nooit of je er voor jezelf nog eens gebruik van moet maken of dat je er een ander een plezier mee kunt doen. In openbare gelegenheden, wachtruim ten van artsen, ziekenhuizen en tandart sen, kantines van bedrijven en in scholen zullen affiches en stickers worden opge hangen, waarvan wij hier een voorbeeld hebben afgedrukt. Ook U kunt daarvan in het bezit komen door even op de Spoorlaan 320, Tilburg binnen te wippen of te bellen, waarna deze aan U zullen worden toegestuurd. lieren of het vertalen van een brief, een vriendschappelijk bezoek, het doen van boodschappen bij ziekte kleine klusjes in en rondom het huis, incidenteel vervoer per auto, een maaltijd verzorgen en dat soort zaken. Voor vragen om deze hulp is de Hulpcen trale vanaf 3 maart a.s. in principe dag en nacht bereikbaar. Maar de bereikbaarheid na de kantooru ren is van groter belang. Dagelijks bellen mensen die met iemand over hun per soonlijk probleem willen praten. Het gaat daarbij om relatiemoeilijkheden, eenzaamheidsproblemen, geld- en huis- vestigingsproblemen, vragen rondom de sexualiteit, veranderde opvattingen ron dom geloofs- en levensbeschouwlijke vraagstukken etc. Veel mensen zijn in zodanige moeilijkhe den geraakt, dat zij soms opeens de be hoefte voelen daar eens even met ie mand, die zij niet kennen, over te kun nen praten. Zelf hoeven zij zich door de telefoon niet bekend te maken. De moge lijkheid alleen al om anoniem te kunnen blijven, betekent vaak een uitnodiging voor een open gesprek. Er kan je bijvoor beeld een enorme angst overvallen, of je zit al weken in de put en nu heeft het zich zo toegespitst, dat je het echt kwijt moet, omdat je het zó niet meer ziet zit ten. Allerlei situaties thuis, op het werk, op school, op -de vereniging of waar dan ook kunnen hier mede de oorzaak van zijn. Op zo’n moment kan het weldadig zijn aan de andere kant van de telefoon iemand te ontmoeten, die naar je wil luisteren en begrijpen. Zomaar iemand, die vrijwillig beschikbaar is voor jou, die de tijd heeft en jou de kans geeft te zeg gen wat je op dat moment zo dwars zit. ^stenN»jkseweg43 n'°erSetS“'o4243-2268 we fi CHEMISCH REINIGEN BLOEMSIERKUNST Gazelle fietsen hebben Vredestein banden HILVARENBEEK: Apollostraat 3 - Telefoon 04255 - 2651 MOERGESTEL: Korenstraat 34 - Telefoon 04243 - 1794 Aannemer van grondwerken en inritverharding. Levering alle soorten straatstenen, rode split enz. Vinkenberg 19a, Moergestel, Tel. 04243 - 1395 spoorlaan 320 tilburg hulpcentrale sos dienst Waarom 24 uur bereikbaar? Affiches en stickers. Dinsdags zijn wij de gehele dag gesloten! Industrieweg 13 - Moergestel Telefoon 04243 - 1867

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 5