MET OME Gl JS EN Z’N DISCO! moergestel: DE MODIEUZE HERENBRIL nieuws Buro '76 BOOGAARD Brabant één De entree is zoals altijd gratis en ook de broodjes van Toon zijn natuurlijk weer verkrijgbaar! Jeugdbelangen St. Jan QuudQanis figh brillen eon WW ray 1 Zaterdag Zondag: Dinsdag: i Maandag: 13.00uur: Wie kan en wil en mag gaan dweilen, mag gratis binnen. 19.30 uur: Wie uitgedweild is of nog niet geweest is, mag weer gratis mee komen doen. 14.00 uur: Bejaardencarnaval. 20.00 uur: Grandioos openingsbal. Ook in drukwerk zijn wij haantje-de-voorste! 14.00 uur: Groot kindercarnaval voor kinderen van 0-15 jaar. Ome Gijs is nog lang niet moe en blijft doordraaien tot de laatste seconde. 16.00 uur: Na de optocht groots kindercarnaval, waarna non-stop disco. Alleen als duizenden Brabanders laten blijken, dat ze er geen barst voor voelen om hun provincie in drie mootjes te laten hakken, zullen de Haagse ambtenaren hun heilloze plannen niet doorvoeren en beseffen dat zij deze voorstellen beter in de prullemand kunnen laten verdwijnen. <3 Het modieuze aspect neemt eerP steeds belangriiker plaats in bij de keuze van een montuur.Toch dient de bril een degelijke construktie te bevatten om vroegtijdige reparaties te voorkomen. Ruud Panis Brillen in Oisterwijk toont U graag zijn collectie Herenbrillen waar de combinatie ''modieus” en "degelijk” optimaal zijn vertegenwoordigd. De minister van Binnenlandse Zaken heeft aan de Tweede Kamer laten weten, dat hij het gewenst acht om de provincie Noord-Brabant op de delen in een aantal mini-provincies. Wiegel denkt daarbij aan een verdeling in drieën: West-Brabant, Zuid-Oost- Brabant en Midden-Brabant met als hoofdsteden Breda, Eindhoven en Den Bosch. Tegen de voorgenomen bestuurlijke reor ganisatie is overal fel verzet gerezen. De in den Haag ontworpen plannen kosten nl. enorm veel geld. Maar het grootste bezwaar is wel, dat geen mens om deze wijziging gevraagd heeft en dat de bevol king helemaal niet zo ongelukkig is met de manier waarop onze provincie wordt bestuurd en met de vrijwillig in onze pro vincie tot stand gekomen stads- en streek- gewesten. De minister heeft weliswaar gezegd, dat aan de nieuwe provinciale besturen ta ken van de Rijksoverheid zullen worden gedelegeerd, maar hij is in dit opzicht in het vage gebleven en heeft niets con creets toegezegd. De vrees bestaat dan ook, dat het Rijk alleen maar meer pro vincies wil om deze beter te kunnen over heersen. Kleine(re) provincies zullen trouwens de neiging hebben elkaar de be concurreren en de gemeentebesturen - meer dan tegenwoordig - te controleren. De gemeentes vrezen bevoogd te wor den. Ook het bedrijfsleven is diep ongelukkig met de opsplitsing van onze provincie. Talloze organisaties zijn provinciaal gestructureerd en kunnen of willen niet op kleinere schaal gaan werken. Maar ze moeten er dan wel op rekenen, dat iedere nieuwe mini-provincie er z’n eigen veror deningen of voorwaarden op na zal gaan houden. Onder druk heeft de Minister nu toe gestaan om de bevolking gelegenheid tot inspraak te geven. Er komen hearings, waar iedereen z’n mening naar voren mag brengen en wel op 21 februari in Roosendaal, op 25 februari in Geertrui- denberg, op 27 februari in Oisterwijk, op 28 februari in Veldhoven, op 3 maart in Oss en op 5 maart in Gemert. De Stichting ’’Brabant Eén roept U bij deze op om met uw gezin en met de leden van uw organisatie massaal deze bijeen komst te bezoeken en daar een duidelijk protest te laten horen tegen de plannen om Brabant te verdelen! MMaWMPWMMMBl OPGELET. Wij zoeken leiding voor welpen of ver kenners. De minimum leeftijd die je hier voor moet hebben is zestien jaar. De wel pen komen bij elkaar op zaterdagmiddag van twee tot vier uur. De leeftijdsgroep van onze welpen is van zeven t/fn elf jaar. Tevens willen wij in augustus star ten met een nieuwe groep verkenners hiervoor hebben wij dringend leiders no dig. De leeftijdsgroep van de verkenners is van elf t/fn vijftien jaar. Inlichtingen: Verkenners, Cees v.d.Loo tel. 1927; welpen Monique van Oirschot, tel. 1506. Feest. Afgelopen zaterdag 2 februari 1980 heb ben wij de installatie gevierd van vijf nieuwe welpen en een nieuwe leidster Conny Swinkels. De installatie werd ver richt door onze aalmoezenier Dhr. Hart en Mevr. Hurkmans. Na deze officiële plechtigheid gingen we verder met een feestelijk programma. Bij deze willen wij de nieuwe welpen en onze nieuwe leidster van harte feliciteren. De welpenstaf INDUSTRIEWEG 10 MOERGESTEL - TEL. 04243-2389 P i»i stuft .iww; DISCO i i Ruud Panis Brillen, Gemullehoekenweg 23, Oisterwijk, Tel. 04242-4899, 's-maandags gesloten, dinsdags de gehéle dag open 5 1 fg CARNAVAL IN "DEN BOOGAARD asl i i Steeds vooraan met Moergestels nieuws!! Oisterwijkseweg 43 Moergestel Tel. 04243 - 2268 I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 3