KIENEN in de Audacia-kantine BperenBond - Moergestel t. I ƒ8,95 Ketsen voor jongens en meisjes moeten z^jn: Veilig dussterk. Sterk... dus Gazelle. Jan van Velthoven Schoolstraat 3 Kerkstraat 21 Moergestel Tel. 04243-1284 BZA Moergestel Henk Schepens, de keizer van de tentoonstellingen AFKONDIGING a.s. Vrijdag 8 februari: GEMEENTE MOERGESTEL Loop eens bij ons binnen om onze uitgebreide sortering karnavalsartikelen te bekijken! Rntiovraial veil ig. Den C.H.V.-PILS- per krat We beginnen om 20. 30 uur en Uw gratis kopje koffie staat natuurlijk weer klaar. HOOFDPRIJS: Draagbare TV Draagbare radio. EXTRA PRIJS: Pick-up. Verder zijn er nog diverse andere prijzen die beslist de moeite waard zijn! voetbal. Men moet wel met minimaal 15 en maximaal 20 personen zijn. Diegene die zich hiervoor op willen ge ven, kunnen zich melden voor 20 februa ri bij G. Antonis, Oirschotseweg 41, Moergestel. Elk bedrijf, buurtvereniging, café- of familie-elftal kan zich opgeven voor de competitie. Bedrijfs- en zomeravond Spoel Uw dorstige keel met 'n lekker glas Met recht heeft Henk onder de duiven liefhebbers deze alleszeggende titel mee gekregen. Wat hij de afgelopen maanden vooral aan prijzen in de wacht heeft we ten te slepen grenst bijna aan het onge looflijke. Meer dan verdiend echter, want Henk is iemand die zijn duiven met heel veel zorg en liefde omringd en van daar ook dat hij zo sterk opgaat in zijn hobby waarin hij al zijn vrije tijd steekt. Vele vrije uren is hij bezig tussen zijn duiven en de hiernavolgende ere-lijst kan dat alleen maar bewijzen. Voor de duide lijkheid zij nog vermeld dat het hier niet alleen tentoonstellingsduiven betreft doch ook de vliegduiven spelen bij hem een belangrijke rol. Hij behaalde het afgelopen jaar niet min der dan 11 kampioenschappen bij de Postduivenver. ’’Over Berg en Dal”; ook in Tilburg haalde hij er 4, waaronder een 2e kampioenschap bij Fond Jonge dui ven en een 7e kampioenschap bij de Til- burgse Bond en de C.C. Tilburg Fond Jonge duiven. Zijn verdere ere-lijst ziet er als volgt uit: Nationale tentoonstelling. 1-2 december Den Bosch. Ie prijs: Bevlogen Doffers oud 300-500 km. 4e prijs: Bevlogen Doffers oud 500 km. en meer. 4e prijs: Bevlogen Doffers jong 300 km. en meer. 8-9 december Fond Union, Mid Brabant, tentoonstelling Goirle. 3 groepen van 4 gezet, 3 prijzen bij de eerste tien nl. 5e, 6e en 9e prijs. Stedelijke tentoonstelling van de Tilburg- se bond en de C.C. Tilburg, gehouden op 15-16 december 1979. 2 viertallen gezet le en 9e prijs. 60-jarig bestaan Goirle, gehouden op 29- 30 december. 2 viertallen gezet, le en 2e prijs met als mooiste jonge duivin. Fond Union kleine kring Tilburg, op 13- 14 januari 1980. le prijs. 19 januari 1980 aktie het zorgenkind, deelnemersgeheel Nederland in Den Bosch. 2 viertallen gezet (handkeuring), le en 4e prijs. Internationale tentoonstelling gehouden op 20 januari 1980 ook aktie Het Zorgenkind met name Oostbrabant- se sterrenparade. 4-tallen show voor binnen- en buiten land, waaronder Duitsland en België en de grote kampioenen van geheel Neder land. Een 4-tal gezet en daarmee door loting de 4e prijs met het zelfde aantal punten als de le prijs. w kleurrijk, lichtlopend Kielen: blauw, gestreept of bont Dorustruien - Dorussokken Zakdoeken - Schorten - Petten Bretels - Belletjes - Strijkviltjes Serpentines iii NSÊ*. ijs Gazelle fietsen hebben Vredestein banden Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer De Sekretaris, A.P.A. de Rouw. c'!S In de openbare vergadering van de raad van deze gemeente van 31 augustus 1979 is de "Brandbeveiligingsverordening" vast gesteld. Op 19 december 1979, G nr. 385.174 heeft het kollege van Gede puteerde Staten van Noord-Brabant het bericht van ontvangst af gegeven. De "Brandbeveiligingsverordening" ligt vanaf 8 februari 1980, ge durende 3 maanden voor een ieder ter lezing, ter gemeentesekre- tarie, afdeling Algemene Zaken. De verordening is, hetzij in druk, hetzij in afschrift, tegen betaling der kosten, voor een ieder ver krijgbaar. De "Brandbeveiligingsverordening" treedt in werking op de derde dag na deze afkondiging. Moergestel, 6 februari 1980 Dinsdags zijn wij de gehele dag gesloten! INDUSTRIEWEG 10 - MOERGESTEL - TEL. 04243-2389 n Z w

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 5