WH Vleesbedrijf van Zon opende zijn deuren Doe-Mee-Aktie St. Jan ten bate van de aangesloten clubs Zaterdag 9 februari a.s. HEROPENING Rabobank Moergestel AANBIEDING!! Doortrekking buurtbusverbinding naar St. Jansplein afhankelijk van uw medewerking U bent van harte welkom!! De gebruikelijke avondzitting hebben wij verschoven naar DONDERDAG AVOND 7 februari a.s. van 17.00 - 19.00 uur. De nieuwste LOIS herenblouses van 59.90 en 49.90 nu ƒ35,- VRIJDAGMIDDAG 8 februari a.s. zijn wij voor bankzaken gesloten vanaf 12.00 uur. i’J Rf -JHH MOERGESTEL In de inmiddels bij U bezorgde uitnodiging voor het Open Huis op 8, 9 en 10 februari a.s. vindt U de bijzonderheden omtrent de heropening van ons kantoor. Afgelopen donderdag opende Vleesbe drijf van Zon de deuren van het door hen betrokken pand aan het Rootven. De verkoopruimte werd geheel betegeld en ook de verlichting moest worden aan gepast. Verder is de slagerij uitgerust met de modernste apparatuur en ook de diep vriescel ontbreekt natuurlijk niet. Kortom, er is van alles gedaan om het de klanten zo goed mogelijk naar de zin te maken. Deze week is de zaak alleen nog maar open op donderdag, vrijdag en zaterdag, maar de heer van Zon vertelde ons dat met ingang van a.s. maandag 11 februari de zaak de gehele week geopend is. Cor rie en Jan, van harte proficiat en we wen sen jullie graag heel veel sukses. J 's morgens vanaf 11.00 uur tot 13.00 uur Dankbaar voor Uw steun zijn: - Kabouters - Welpen - Gidsen - Kinderkoor - Judo-club - Jongerenkoor vrijwillige chauffeurs valt of staat het projekt. Wij vragen daarom een aantal dorpsgenoten zich 1 of 2 maal per week gedurende 3 a 4 uren beschikbaar te wil len stellen voor het besturen van het buurtbusje. Er wordt alleen gereden van maandag- tot en met zaterdag. Om het busje te mo gen besturen moet men ouder zijn als 21 en jonger dan 70 jaar en in het bezit zijn van een gewoon rijbewijs voor persone nauto’s. De chauffeurs worden deugde lijk verzekerd. Ook mensen die een uitke ring krijgen op grond van de W.A.O., de W.W., de W.W.V. of de R.W.W. kun nen zich als chauffeur opgeven. Hun uit kering loopt, als zij dit werk doen, ge woon door. De vrijwilligers krijgen geen salaris. Wel krijgen zij een benzine- kostenvergoeding voor het rijden van huis naar de stallingplaats van de buurt bus en terug. Dus Moergestelnaren het is mede afhan kelijk van U of het centrum van ons dorp een rechtstreekse en goedkope openbaar vervoersverbinding krijgt met Diessen en Hilvarenbeek. De tarieven zijn 1,- per rit (ongeacht de lengte van uw rit) en be jaarden en kinderen jonger dan 9 jaar half geld. Verder zijn er nog meerritten- kaarten verkrijgbaar tegen gereduceerd tarief. Voor nadere informaties en voor uw op gave als vrijwilliger kunt U terecht bij V. Theeuwes, p.a. gemeentehuis, telefoon 1235, toestel 29. Op donderdag 31 januari j.l. werd in zaal Den Horst te Haghorst een informatiebi jeenkomst gehouden over het over enke le maanden te starten buurtbusprojekt. Hierover werd in onze editie van vorige week reeds bericht. Als trajekt voor de buurtbus was oorspronkelijk gekozen voor de route Baarschot - Diessen - Hag horst - Broekzijde - Heuvelstraat - Westerwijk - Biest - Houtakker - Hilva renbeek - Goirle. Op aandrang van de aanwezige Moer gestelnaren gaat het voorlopige buurtbus-comité alsnog bezien of het St. Jansplein in de route kan worden opge nomen. Deze trajektswijziging zal mede afhankelijk zijn van de belangstelling in de kom van ons dorp. De interesse moet tweeledig uitgelegd worden, namelijk: 1het reizen met de buurtbus; 2. het als vrijwilliger willen besturen van de buurtbus. Met het beschikbaar zijn van voldoende - vwMMB i Rabobank Q MODEHUIS Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. me Diverse kleuren en dessins. Zie onze etalage! Profiteer er NU van! .'j if'4 WOENSDAG 6 FEBRUARI 1980 4e Jaargang - Nr. 127 Wordt wekelijks gratis huis aan huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaksie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268. W

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 1