GDI 1 I Automobielbedrijf Spoormakers B.V. Parochienieuws Deelname carnavalsoptocht 1980 Harmonie ’’Prinses Juliana” U bent van harte welkom in onze gloednieuwe showroom Louis v/d Meydenberg KONICA Tot ziens in onze nieuwe zaak. Wij houden open huis van zaterdag 2 februari t/m woensdag 6 februari. Warme gebakken vis en alle soorten verse vis! Een goed adres voor een lekkere haring! Op 17 februari a.s. gaai om 14.00 uur de traditionele Carnavalsoptocht weer van start. De route is evenals andere jaren, t.w. vertrek vanaf de Scheerman - Schoolstraat - Korenstraat - Krijtestraat - Root ven - Raadhuisstraat. Deze optocht die naar verwachting weer grootser zal zijn dan in voorgaande ja ren, zal dit jaar extra beloond worden. De Moergestelse Ere-Garde heeft hier voor een bedrag van 450,- beschikbaar gesteld. De Moergestelse deelnemers worden ver zocht hun inschrijfformulier tijdig in te leveren en diegene die nog niet in het be zit zijn van reglementen en inschrijffor mulier kunnen dit afhalen bij de secreta ris van C.V”De Pierewaaiers”, de heer A. Linschoten, Burg. Bardoelstraat 32 in Moergestel. Reklamewagens kunnen deelnemen en inschrijven tot uiterlijk een kwartier voor de aanvang van de optocht. Wij wensen eenieder veel sukses met de voorbereidingen. -2 -1 Wij wensen vanaf deze plaats alle deelne mers van harte proficiat met het behaal de sukses. BENZINE GRATIS!! volendammer vishandel Kwaliteit 660 begrip! Soliste Marieke Vugs Soliste Bernadette van Gils Solist Ger Martens Solist Harrie Meeuwis48 -1 Dit houdt in, dat de Piet Weterings-beker -2 -2 ft hoogste aantal punten voor slagwerk binnen onze vereniging) automatisch naar het deelnemende kwartet gaat. De Theo Janssen-beker (hoogste aantal pun ten bij de blazers binnen onze vereniging) is gewonnen door Ger Martens. Een inte ressante bijzonderheid is nog, dat Jacobi- ne v.d. Dussen de afdelingsprijs heeft ge wonnen, d.w.z. dat zij over 3 concours dagen het hoogste aantal punten in de 2e afd. heeft behaald. i iGnnB De opkomst was goed. Ondanks concur rentie van de televisie waren die avond een honderd mensen in Den Boogaard aanwezig. Na de gebruikelijke kop koffie volgde de opening door de nieuwe voor zitter van de Parochieraad, de heer Vic tor Theeuwes. Dit was de eerste keer waarin hij in die functie naar builen trad en hij bedankte hierbij de heer Wim Ver hoeven voor de voortreffelijke wijze waarop hij zeven jaar lang het voorzitter schap van de parochieraad en andere ac tiviteiten voor de parochie vervuld had. Vervolgens zette hij het doel van de bij eenkomst uiteen. Het in contact brengen met elkaar van alle mensen die zich voor onze parochie inzetten. Enerzijds om zo kennis over te brengen en uit te wisselen, anderzijds om elkaar eens wal nader te leren kennen, te motiveren en te stimule ren. Hierna deelde Rinus Hart mede dat hij de bisschop gevraagd had hem tot priester te wijden en dat deze daar posi tief op geantwoord had. In mei zal dit ge beuren. Voor het merendeel van de aan wezigen een complete verrassing. Hel programma voor deze avond viel in twee delen uiteen. Bespreking van het ontwerp pastoraal plan en een parochie- kwis. In de bekende brochure ”Naar 1985” wordt met het oog op de toekomst gewe zen op het maken van een goed pastoraal plan. Het plan zoals dat nu voor onze pa rochie opgesteld is omvat een stuk beleid met betrekking tot het pastorale werk in onze parochie. Wat er in onze parochie gebeurt en hoe. Wat de noodzakelijke taak van de pastores is en welk werk door leken gedaan kan worden. Verder wordt aangegeven wat naar de toekomst toe zou kunnen gebeuren. In zijn toelichting op hel plan zei pastor v.d.Broek, dat het traditionele pastorale werken aan bepaalde dingen voorbij ziet. Daarom moeten we kritisch kijken naar de gemeenschap. In groepjes werd vervolgens het ontwerp besproken en mogelijk aangevuld of ge wijzigd. Hiervan werd per groep een ver slag gemaakt, wat later weer in het uit eindelijke plan verwerkt gaat worden. De bijeenkomst werd besloten met een Kwis. Op speelse manier werd onder lei ding van quizmaster Wim van Dijk de kennis van de kandidaten met betrekking tot het parochie gebeuren getest. Deze bleek opmerkelijk gering te zijn. Het ging echter niet om de punten, maar meer om de gezellige en prettige (tevens leerzame) wijze van contact. Om ongeveer half elf werd deze bijeen komst gesloten. Met ingang van komend weekend zal ons parochieel kerkkoor op iedere eerste za terdag van elke maand ’s avonds om 19.30 uur de H. Mis zingen i.p.v. de H. Mis van 10.00 uur zondags. Tevens zal het koor dan voor in de kerk zingen. In de maanden waarin er een vijfde zon dag is zal hel koor op die zondag behalve de H. Mis van 10.00 uur ook in de mis van 11.30 uur zingen. De motivatie van het koor hiervoor is: een grotere dienst verlening aan de parochie en meer aan zien en bekendheid voor het kerkkoor zelf. Maar liefst 19 leden van onze harmonie namen afgelopen zondag deel aan het So listenconcours te Bladel. Hieronder vol gen de uitslagen: (achtereenvolgens krijgt U de namen, het behaalde puntentotaal en de prijs) Kwartet T.v.Gerwen, K. de Laat, C. La- pien en P. Schilders42/2 -2 Duo Marleen Jansen-Nicole Oerlemans 48 -1 Duo Robert Paulissen-Dion Scheepens 46 -2 Soliste Marjan Kwinten48 -1 Solist Rinus Erve39/2 - 3 Duo Anita Maas-Cristel Smits... 46 Soliste Jacobine v.d. Dussen50 Duo Angelique Jansen-Nico Smits Op maandag 14 januari is weer de jaar lijkse bijeenkomst gehouden van de le den van de verschillende werkgroepen die betrokken zijn bij het pastorale werk in onze parochie. Voor deze avond wa ren dit keer ook uitgenodigd al diegenen die zich buiten het verband van de werk groepen om inzetten voor onze paro chies, zoals: leden kerkkoor, koster, col lectanten, etc. parochie- OORMAKERS B V Kerk Spoorlijn Spoormakers Sprendlingenstr. Molen Rijksweg 's-Bosch-Tilburg Quatre Bras OPENINGS SHOW Gemullehoekenweg 11 Oisterwijk Telefoon 04242-2344 's-Maandags op de markt 's-Woensdags bij Groente ha! Crisje Meubelfabr. O'wijk Photo-atelier Rootven 26 - Moergestel Tel. 04243 - 1421 Sprendlingenstraat 10 5061 KN OISTERWIJK Telefoon 04242 - 3568 S 200 LITER Nieuwe auto kopen op de openingsshow? Daar zit dan nog een leuk extraatje aan vast. Want iedereen J die op onze show een - nieuwe Fiat of Lancia - koopt, krijgt van ons 200 liter benzine kadol Volautomatisch, altijd scherp en goed belicht. Met ingebouwde flitser 256,- GRATIS VERGROTING bij elk kleurenrolletje dat U laat ontwikkelen en afdrukken. 45/2 -2 51/2-1 Voorstellen kerkkoor. 46 44 Verslag bijeenkomst medewerkers.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 7