Verhuisd H99, de vries 2095,- 795,- 1399,- FRANS v. VELTHOVEN l beeUlte I Kerkstraat 4 cï SEDA MEUBEL Memisa le communie 6.95 6.95 Audacia jeugdnieuws zandstraat 1 tel. 04243-1385 moergestel 14.95 12.95 14.95 ZOEKERTJES Hi-Fi stereo Audiorack Koop bij de vakman: koop bij SLIJTERIJ 'DE STER" Wij hebben voor U een groot assortiment met o.a. Hennekens vieux 1 liter Slijterij "DE STER" Mevr. v.d. Biggelaar 5 Speciale aanbiedingen: Klokradio Eiken kachelhout te koop!! Het nieuwe adres voor al uw stoomgoed is: Philips video recorder 'n Philips 4-kilo wasdroger. Voor jarenlang gemak. Stereo-installatie Schoolstraat 7 - Moergestel - Tel. 04243 - 1245 Binnenkort starten we weer met de voor bereiding van de eerste communie. Als eerste aanzet worden daarvoor oudera vonden gehouden, waarbij de ouders van de kinderen uit de 2e klas van de basis scholen worden uitgenodigd. Een folder met informatie en een eerste aanzet tot bezinning hebben ze reeds ontvangen. De titel van de folder is: Eerste commu nie, uitnodiging en uitdaging. Dat geldt natuurlijk niet voor die ouders alleen, maar voor onze hele parochiegemeen schap. Immers door hun eerste commu nie gaan de kinderen bij onze hele ge meenschap horen. Die bezinning geldt daarom voor ons allemaal. Wat zien wij als gemeenschap in eucharistievieren en wat hebben wij aan onze kinderen te bie den? De eerste communie is geen van zelfsprekendheid. Laten we daarom de uitnodiging en de uitdaging ook betrek ken op ons als gemeenschap. De ouderavonden worden gehouden op: 7 febr.: Boszichtschool, 20.00 uur. 11 febr.: Hertog Janschool, 20.00 uur. 12 febr.: Gr. v.Urselschool, 20.00 uur. Op deze ouderavonden, en alléén op deze ouderavonden kunnen kinderen aange meld worden voor deelname aan de eerste communie. Werkgroep kinderkatechese leerkrachten 2e klas R. Hart Op tijd afzeggen. Als er junioren of pupillen zijn die door werk; ziekte of andere omstandigheden op zaterdag niet kunnen voetballen, a.u.b. optijd afzeggen bij de eigen leider of Kees Denissen (junioren) Nico Oerle- mans (pupillen) liefst op vrijdagavond. Junioren programma zaterdag 2 feb.: Audacia 1 - J. Brabant 1 (beker) Audacia 4 - RKTVV 11 (beker) Alle andere junioren zijn voorlopig nog vrij maar kijk goed bij J. v.Bommel, er kunnen altijd wedstrijden ingelast wor den. Pupillen programma zat. 2 feb.: Hilvaria 2 - Audacia 1 Audacia 2 - RKDSV 2 Audacia 3 - Nemelaer 4 Audacia 4 - Nemelaer 6 Audacia 5 - Nemelaer 7 Audacia 6 is vrij. F. Pupillen zaterdag 2 feb.: Audacia F 1 - Taxandria F 1 Taxandria F 4 - Audacia F 2 Audacia F 3 - SSS F 5 Audacia F 4 is voorlopig nog vrij. Doel is zo hulp te verlenen, dat de men sen in de derde wereld hun lot in eigen handen kunnen gaan nemen. Het accent ligt op de preventieve hulp. De mensen moeten leren zelf voor hun gezondheid te zorgen. De gezondheidszorg moet er van onderaf opgebouwd worden. De KRO zendt op dinsdag 5 februari om 22.20 uur op Nederland 2 een film uit over de wederopbouw van de gezond heidszorg in Nicaragua en het aandeel van Memisa hierin. Een film, die de moeite van het zien waard is. Aanstaande zondag 3 februari wordt er in onze kerk gekollekteerd voor de Me misa. Een aktie, die uw steun verdient! Als je hulp geeft, wil je dat die hulp bij mensen terechtkomt, die het echt nodig hebben. Bij mensen, die van honger drei gen om te komen of volkomen onver zorgd ziek te bed liggen. Bovendien zou je er naar moeten streven wat te doen aan de oorzaak van de ar moede, zodat iemand niet levenslagn zijn hand behoeft op te houden. Als het al moeilijk is in onze eigen omge ving vast te stellen wie hulp nodig heeft en hoe we de hulp het best kunnen ge ven, wat te doen als het gaat over men sen in Pakistan, in Malawi of Brazilië. De Medische Missie Aktie coördineert de medische hulp aan landen in ontwikke ling en wil die hulp zo effectief mogelijk laten verlopen. Zij stuurt medicijnen, medische krachten op. Ze verzorgt de uitzending van medisch personeel. Ze be geleidt dit personeel. Ze laat medische posten en kleine ziekenhuizen bouwen. Bij noodsituaties, zoals in Cambodja, in Uganda en Tanzania en in Soedan ver leent de Memisa medische hulp. Maar bovenal vindt Memisa de gezondheids zorg aan de basis, aan de allerarmsten be langrijk: hygiënische voorzieningen; basiszorg voor ziekte en verwondingen; inen- tingsprogramma’s; voorkomen en behan delen van volksziekten; zorg voor moe der en kind. Jonge Olifant liter Jonge Giraffe 1 liter "De Ster" Advokaat Caballero sherry Dry en med. dry En speciaal voor U geselecteerd: Rode of witte Vin de Table (Bordeaux) 4.95 Borrels en glazen nu uitzoeken1 Elektro-grammofoon vanaf129 Portable radio I CHEMISCH REINIGEN nu tijdelijk van 5.95 NU vanaf Elke zaterdagmorgen Gedipl. pedicure, manicure Mevr. J.C. Hoekman-Kuvener, behandeling met de modernste apparatuur. Voor afspr. tel. 04242-6701. Komt ook bij U aan huis. 3 uur speeltijd, met tijdklok. Normaal 2495,— Meisje, 20 jaar, zoekt werk in gezin voor 1 dag en/of avond in de week. Liefst in Moergestel. Tel. 04243 - 1680. VERMOGEN 2 x 12 WATT. 3 in één apparaat, radio, grammofoon, cassetterec. COMPLEET een formidabel mooie installatie, 2 x 25 Watt. *t stokske „V/B162 I OroOQtïi'^®'e 4 n Verder diverse Schoolstraat 16 - Moergestel Telefoon 04243 - 1350 tussen 10.00 en 12.00 uur. Industrieweg 10 - Moergestel vanaf

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 6