Officiële opening van de "nieuwe" Rabo-bank Leuke kanten valletjes VERKOOP EN REPARATIES naaimachines HABRAKEN MACHINES Herenhuis: Vooskerbos 28 WONINGINRICHTING 40 - 50 - 60 cm lang Bungalow met garage TE KOOP: i TE KOOP IN MOERGESTEL AAN DE KRIJTESTRAAT r 469b van wie de voor de uitbreiding benodigde grond kon worden gekocht, de gebrs. Janssen, die onder ongewone omstandig heden de uitbreiding moest realiseren, het personeel, dat veel ongemak en over werk heeft moeten trotseren, de relaties die even ook wat minder fortuinlijk kon den worden bediend. b) c) Wanneer op 8 februari a.s. de vernieuw de Rabo-Bank aan het Rootven officieel zal worden geopend zullen de bezoekers al min of meer gewend zijn aan de vrij in grijpende veranderingen in het vanouds vertrouwde bankgebouw. Want het le ven op een bank moet doorgaan, on danks stof en puin. Toch komt zo’n offi ciële opening niet al mosterd na de maal tijd. Want al is de renovatie in grote lij nen voltooid, in kleinere en grotere de tails moet er toch nog een en ander ge beuren. Maar op 8 februari moet alles klaar zijn. Dan kan het bestuur van de Rabobank Moergestel een bankgebouw presenteren dat in alle opzichten voldoet aan de eisen van een veeleisende tijd. Vandaar dat het bestuur van de Rabo bank zijn trots en dankbaarheid niet on der stoelen en banken zal steken. Het wordt een feestelijke opening voor iede reen. Voor concrete gegevens over een en ander verwijzen wij U naar de adver tentie in ons blad. perceelsoppervlakte: 750 m2 Voor Moergestel-Nieuws was de aan staande heropening een welkome gele genheid om eens een praatje te maken met directeur S.A. Dirkx en zijn vleuge ladjudant Dhr. v.d.Poel in de stijlvolle di recteurskamer. Over de geschiedenis van de Boerenleen bank, sinds 1972 Rabo-Bank, in Moer gestel hebben wij enige tijd geleden al uit voerig geschreven. Het is een geschiede nis die duidelijk de geschiedenis van de nationale economie en het locale welzijn op de voet volgt. De heer Dirkx meent dan ook dat de radicale uitbreiding en vernieuwing van het bankgebouw in 1980 voorlopig wel als een hoogtepunt en eindpunt mag worden beschouwd. En daar lijkt hij ook zeer tevreden over. De uitbreiding van de kantoorruimte met een diepte van 13,5 meter heeft het mo gelijk gemaakt dat alle bankactiviteiten voortaan gelijkvloers kunnen plaatsvin den. De afdeling verzekeringen o.l.v. de heer Ketelaars is nu ook naar beneden verhuisd. Daardoor is boven ruimte ge creëerd voor een bescheiden personeels- kantine, wat bij een personeelsbezetting van 16 personen zeker geen overbodige luxe is. Een zeer practische vernieuwing is ook de snel-kas, waar men voor alle daagse geldhandelingen vlot en coulant terecht kan. Onder in de kelder is een enorme ruimte ontstaan voor het archief, dat in zijn outillage voldoet aan de hoogste eisen van bereikbaarheid, en waar men minstens nog wel enkele de cennia mee uit de voeten zal kunnen. Natuurlijk waren we erg benieuwd naar het ’’heilige der heilige”, oftewel de klui- safdeling van de bank. Wie heeft niet af en toe gespeeld met de gedachte aan een bankoverval? Ik ben er waarschijnlijk voor altijd van genezen, want er lijkt geen beginnen aan. De dikke tralies en de superdikke kluisdeur met allerhande be veiligingen en alarminstallatie lijken wel gestolen uit een science fiction verhaal. De heer Dirkx wil wel kwijt dat deze uit breiding van de bank alleen maar tot stand is kunnen komen door de goodwill en bereidheid van velen: de firma Bertens ELKAS J.S. van alle merker a) d) Informatie: tel. 04243 - 1694 1e verd.: 3 slaapkamers en luxe badkamer; 2e verd.: 2 slaapkamers en CV-ruimte/berging. Het pand verkeert in zeer goede staat van onderhoud. Prijs: n.o.t.k. Afspraken: tel. 04243 - 2274 Kastanjesiraai 46 Oisierwijk leietoon 04242 Indeling: beg. gr.: grote hal met toilet en garderobe, grote woonkamer, eetkamer, open keuken, berging, aangebouwde garage met zolder en twee terrassen; Bijzonderheden: perceelsopp. 433 m2, gehele pand voorzien van isolatieglas en geheel geïsoleerd. De nieuwe balie in het vernieuwde bankgebouw In aanmerking komen personen uit een van de volgende categorieën: zij, die geboren zijn in Moergestel en er nog steeds woon achtig zijn; zij, die economisch gebonden zijn aan Moergestel; zij, die niet in Moergestel geboren zijn, maar er reeds meer dan 3 jaren aaneengesloten wonen; zij, die in Moergestel zijn geboren, maar er thans niet meer woonachtig zijn. Prijs: n.o.t.k.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 5