Rabobank Q u I I De Rabobank Moergestel maakt U beleefd attent op het volgende: Kindernevendienst 500e peuter op peuterspeelzaal Janneke C.V. ”De Pierewaaiers” i 4 vanaf 12.00 uur. Donderdagavond 7 februari a.s. van 17.00 - 19.00 uur. l.v.m. de officiële heropening van ons vernieuwde bankkantoor op VRIJDAG 8 FEBRUARI a.s. zullen wij op die dag gesloten zijn: De gebruikelijke VRIJDAGAVOND-ZITTING zal verzet worden naar •1 k j I ?,s MOERGESTEL Tandarts Stieger heeft geen praktijk van 1 tot 10 februari IA 1 SlOcvvt,. a <<1 t fl nieuws Ai- 1 Voor spoedgevallen wordt waargenomen door: 4 tot 10 februari: TANDARTS v.d. TAS Oisterwijk - Tel. 04242 6655 1 tot 3 februari: TANDARTS LOUWERS Oisterwijk - Tel. 04242 - 2850 WOENSDAG 30 JANUARI 1980 4e Jaargang - Nr. 126 Wordt wekelijks gratis huis aan huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaksie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. Z7 mnim Dinsdag 22 januari was het dan zover. De leidsters en het bestuur van Janneke konden de 500e peuter verwelkomen. Door de moeders van de oudercommissie was de speelzaal feestelijk versierd. Basje Rijnen kwam om 9 uur met zijn moeder en werd hartelijk welkom gehe ten. Stralend nam hij zijn kadootje in ontvangst en zijn moeder werd uitgeno digd om de ochtend op de peuterspeel zaal te blijven. De ochtend was feestelijk verlopen. Dankzij de medewerking van de gemeen te kan Janneke verder gaan, en we hopen dan ook dat er nog vele peuters zullen volgen. Zondag, 20 januari j.l. namen de gidsen deel aan de distriktszwembadwedstrijden die gehouden werden in het zwembad ”de Leye” te Oisterwijk. De meisjes hadden ontzettend hun best gedaan en de resultaten mochten er zijn. In de leeftijdsgroep 11 en 12 jarigen be haalde Karin van lersel de 3e prijs met de rugslag. Er werd ook een 3e prijs gewon nen met de estafette door deze leeftijds groep. In de leeftijdsgroep 13 en 14 jarigen be haalden Jolanda van Spaandonk de 3e prijs met de schoolslag en Jessica Jansen de 2e prijs met de rugslag. Deze groep won de le prijs met de esta fette. Allemaal van harte gefeliciteerd. A.s. zondag om 11.30 uur is er weer een kindernevendienst, bestemd voor alle kinderen van de 2e en 3e klas van de ba sisscholen. De komende tijd willen we de ze kindernevendiensten speciaal aanbe velen voor de kinderen die hun eerste communie gaan doen. Deze kindernevendienst zal worden ge leid door mevr. R. Mulder en dhr. J. Geerts. IS Doe mee aklie St. Jan. Evenals voorgaande jaren tegen carna val, organiseert Jeugdbelangen St. Jan op zaterdag 9 februari a.s. een aktie om de financiële kas wat te vullen, voor de di verse aangesloten jeugdclubs. Vanaf 11.00 uur in de voormiddag zullen kleine groepjes welpen, gidsen, kabou ters, judoka’s, leden van het kinderkoor, en het jongerenkoor, zingend en rinke lend met hun bussen uitzwermen naar al le straten en wijken van ons dorp. Stelt U ze ook nu weer niet teleur en laat deze voor hen traditioneel geworden dag niet vruchteloos voorbij gaan. Dankbaar voor uw financiële steun zijn al de kinderen van de jeugdclubs, en het bestuur van Jeugdbelangen St. Jan in Moergestel. RECTIFICATIE: In de 18e uitgave van ’t Pierewaaiersbla- oike zijn diverse storende drukfouten geslopen. Hoewel dit buiten de schuld van de redaklie valt, bieden wij U toch onze excuses aan. Enige rectificaties moeten echter wel plaatsvinden: 1. In de advertentie van ”De Jonge Her tog” worden carnavalsmenu’s aangebo den voor de prijs van 29,50. Dit moei zijn 35,- per menu. 2. In de advertentie van de minikermis slaat als loegangsprijs bij de rups ver meld: 0,50 per rit, 3,50 per 10 rillen. Deze prijzen horen thuis bij de draaimo len. In de hoop, dat U een en ander op carna valeske wijze will bekijken wenst de re- daktie U verder veel leesgenot toe. Redaktie Pierewaaiersblaoike SAUWELEN: Zaterdag 2 februari a.s. is het dan zover. In de residentie van Stadsprins Pier XVi- II zullen acht sauwelaars gaan strijden om de titel van Oppersauwelaar 1980. Stipt 20.30 uur, wie een kaartje heeft we ten te bemachtigen zorgt dat hij op tijd aanwezig is!, zal de strijd losbranden. Een kort kon takt met de sauwelaars 1980 leerde ons, dat allen niet gevrij waard waren van plankenkoorts. In diverse creaties zullen zij hun buut uit spreken en trachten de lachers op de hand te krijgen. Voor zover ons bekend is zullen de volgende personnages ten to nele worden gevoerd: Noud van Koope, de Gemintebode, Anna van Peere, Do kus als taxateur, Dorus van Toone, als spirituszuiper, Simon zeverlap, Jaon Spontaon en een onbekende creatie. Wie bij wie hoort? Och, degenen die plaatse lijk bekend zijn, zullen het wel weten, en de rest merkt het vanzelf. Maar dat het lachen geblazen wordt, en dat de jury een zware taak zal hebben, staat buiten kijf. Kaartverkoop: Alle kaarten zijn ver kocht!! Telefoneren, discussies, op goed geluk naar ”Den Boogaard’’ gaan: Helaas het is nutteloos. Hopelijk vinden we voor het volgend jaar een andere formule, zodat nog meer mensen kunnen genieten van deze Moergestelse avond. Willen degenen, die wel toegangsbewij zen hebben, zorgen dat zij op tijd aanwe zig zijn. De zaal is vanaf 20.00 uur open! O- >’3

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 1