F DANSEN VOOR GEHUWDEN ,-lft nRUKViER* bURO16 The Ragtime Band Disco met Ome Gijs DEN BOOGAARD MOERGESTEL Moergestelse schapen op T.V. A I V.1I Parochienieuws D'n Takseteur 43 04243-2268 Warme gebakken vis en alle soorten verse vis! Een goed adres voor een lekkere haring! Lente kondigt zich wel héél vroeg aan! volendammer vishandel Kwaliteit een begrip! oistei moergestel tel. Deze lammeren-drieling is geboren op zondag 30 december 1979. Misschien wel ’n vroege voorbode van de nog ver van ons verwijderde lente, maar eens te meer is weer bewezen dat we de natuur toch zijn vrije loop moeten laten. De schapen zijn eigendom van Bart Ketelaars, Hildsven 1, die er ondanks alles toch vrij nuchter onder blijft dat zijn schapen binnenkort op de televisie komen. Inderdaad, want als alles volgens plan verloopt kunnen we ze a.s. zondag zien in het programma: ”Ja, natuurlijk” van Kick Stokhuysen, op de N.C.R.V. Als onderdeel van dit programma zal Piet Steltman het voornamelijk hebben over het gevaar van grote loslopende honden. ”De schade die zij aan kunnen richten is niet te overzien” vertelde Bart ons. ’’Wanneer een hond schapebloed ruikt, is het ongetwijfeld te laat en bijt hij het schaap onherroepelijk dood”, zegt hij, vervolgend ”’n flink schadeposte waartegen geen verzekering is af te sluiten!” Bart is overigens niet zelf met z’n schapen naar de T.V.-studio geweest. Z’n broer Nis Ketelaars viel de eer te beurt. ”Dat is niks voor mij,” zegt Bart. ”Hil d’n dag m’n goei kleren aon”. We wachten dus maar rustig tot a.s. zondag en zullen rond half 9 ongetwijfeld aan de buis zitten. Overzicht maanden november en de cember: Gedoopt zijn: Franciscus, zoon van Franciscus v.d.Sande en Arnolda de Groot. Johannes, zoon van Waltherus van Kor ven en Josephina Lapien. Frans, zoon van Franciscus v.d.Poel en Anna v.d.Wel. Johanna, dochter van Hubertus Burgers en Antoinetta Bierkens. Sandra, dochter van Cornells v.d.Wiel en Johanna van Korven. Bernardus, zoon van Adrianus van Esch en Christina Schilders. Siegfriedus, zoon van Johannes Wil lems en Wilhelmina Habraken. Gehuwd zijn: Peter Wolfs en Ans Spaninks. Wim Pluim en Petra van Esch. Pieter van Opbergen en Anja Willems. Peter Oomen en Marja van Velthoven. Gerard Roozen en Antoinette van Rooy. Kees Lemmens en Sia v.d.Meijdenberg. Christ Backx en Nellie Jonkers. Overleden: Robert Bogaers. Jodocus Zaterdag 12 januari a.s. MUZIEK: Aanvang 20.30 uur. Zondag 13 januari a.s. Voor de jeugd: ft: Wat gaat er om in deze kop? t I 1 I D'n takseteur heej zunne ronde gedaon langs de Gèsse/se huizen en steeje; ginne meens heej um erges zien rèje of gaon; twaar nèt of de kabouters ut deeje! Ge meut er van denke zoveul as ge wilt, ge kunt er de gèk es meej schere; mar is aon ons Bartje ut schoolgeld verspild, dan gaot ie mar huize taxere! Hoe zie zonne meens dur naauw ègeluk uit? Hit ie oojt vur dè vak moete lere? Bedondert ie soms op provisie de kluit vur de zeer edelachtbare here? Bekèkt ie de zaok meej ut hèlig oog? Of denkt ie: daor wont unnen dikke? Of zeet ie: wè is dieje schorsteen toch hoog! Of: dè zulle ze nèt nog we! slikke! de nieuwjaorswens vant gemintebestuur waar nie mals! Gemullehoekenweg 11 Oisterwijk Telefoon 04242-2344 's-Maandags op de markt 's- Woensdags bij Groenteha! Crisje Ig»

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 5