Vishandel Pierre Janssens Beter voorzorg dan zorg!!!! Stoffeerderij Piet v. Oirschot BoerenBond - Moergestel Sauwelavond Audacia nieuws Stichting muziek ontmoetingscen trum Kinder- nevendienst P.T.T. laat ons èn U in de steek!! Warme gebakken vis Beste Kabouters, Tilburgseweg 6 Moergestel Van fabriek naar klant Tilburgseweg 6 Moergestel Denk eens aan: regenkleding en laarzen: Elke donderdagmiddag op het St. Jansplein van 14.00-18.00 uur. regenbroeken regenjacks laarzen: groen en zwart vanaf maat 27. -nieuws 0 Aan onze lezers in het buitengebied: voor al Uw meubelstoffe- ring, bankstellen, kussens enz. Alle soorten verse vis o.a. nieuwe haring, garnalen, paling, kabeljauwfilet, scholfilet enz. Onze specialiteit: Dames- en heren klompschoenen van maat 36 t/m 46 Prijs vanaf f 27,50 Past. Minorettistraat 11 - Goirle - Telefoon 013-341740 Dropping. 14.30 uur 11.30 uur 11.30 uur INDUSTRIEWEG 10 - MOERGESTEL - TEL. 04243-2389 Ki t<V R Tot dan. 4-3 R.M. C.M. Uitslag zondag 6 januari Audacia 1 - Spoordonkse boys Programma zondag 13 jan.: Audacia - Riel SVG - Audacia 2 Audacia 3 - Sp. ’t Zand 5 Alle klarinetisten in deze omstreken hadden een uitnodiging gehad om sa men met de heer van Hamond van het Brabants Orkest op 5 januari een infor matieve en instruktieve bijeenkomst te houden. De bijeenkomst werd gehouden in het gebouw ”De Speeldoos” in Vught. Ook de jeugdige klarinetgroep van onze har monie nam hieraan deel. Om 1 uur hadden we een inleidend woord door de Heer van Hamond over de geschiedenis en bouw van de klari net. Om 14.30 uur hadden we een zgn. ’’workshop”, dit hield in dat 136 kla rinettisten een stuk kregen, verdeeld in 4 partijen. Per groep werd het ingestu deerd en later werd het dus samen gespeeld met een goed resultaat. Na dit alles volbracht te hebben gingen we na een leerzame middag voldaan naar huis. ■|Mr Ook voor U Wij verwachten jullie a.s. zaterdag om 2 uur bij de hut. Wij willen nl. dit nieuwe jaar met een verrassing beginnen. Kom dus zeker niet te laat want anders zijn we misschien al weg!! A.s. zondag om 11.30 uur is er weer een kindernevendienst. Een dienst speciaal voor de kinderen van de 2e en 3e klas van de basisscholen. Zij zijn van harte welkom. Deze kindernevendienst staat onder leiding van M. Vlasveld en Fr. Burgers. Zoals jullie vorige week al hebben kun nen lezen, zal op vrijdag 11 januari de jaarlijkse kringdrópping gehouden wor den. Dit jaar zullen alle bussen en vrachtwa gens om 19.45 uur vertrekken bij de Boerenbond in Moergestel. Zorg dat je op tijd aanwezig bent. Want, zoals je wel zult begrijpen kun nen we niet wachten. De kosten voor le den zijn: 2,50. Zaterdag 2 februari a.s. vindt in ”Den Boogaard” voor de tweede maal een Sauweiavond plaats. Zeven dapperen zullen zich in de ’’arena” begeven om te strijden voor de titel van Oppersauwe- laar 1980. Kaartjes a 5,- vanaf 10 januari a.s. verkrijgbaar bij J. Denissen, Burg. Maeyerstraat 9. Nadere gegevens volgen. Jong Brabant 5 - Audacia4 12.30uur Oisterwijk 4 - Audacia 512.00 uur AUDACIA JEUGDNIEUWS Programma zaterdag 12 januari: Junioren: Audacia 1 - Ons Vios 1 SCT 3 - Audacia 2 Audacia 3 - Nemelaer 2. Noad 5 - Audacia 4 Audacia 5 - JPS 3 Audacia 9 - Audacia 7 Pupillen: Tuldania 1 - Audacia 1 Audacia 2 - Beerse boys 3 Audacia 3 - J. Brabant 9 Audacia 4 - J. Brabant 11 Audacia 5 is vrij. Uitslag spelregelavond: Vrijdag 4 jan. is weer de spelregelavond voor de junioren gehouden. Bij de A. jeugd was winnaar A. v.d.Kerkhof. Bij de B. jeugd Mark Ver hagen. Bij de C. jeugd René Oerlemans. Proficiat voor deze jongens. Op vrijdag 22 februari gaan zij onder leiding naaf*,, Tilburg om de eer van Audacia hoog te houden. Zoals wellicht bekend werd de bezor ging van ’’Moergestel-nieuws” in het buitengebied verzorgd door de P. T. T. De kranten moesten dan dinsdags om 18.00 uur op het postkantoor zijn, en al liep dit welliswaar niet altijd op rolletjes - omdat men slechts 100 ex. per dag be zorgt, en het niet altijd zo was dat het blad precies op tijd gedrukt was - we za gen geen andere oplossing om ons week blad in een zo uitgestrekt gebied naar behoren te laten bezorgen. De laatste tijd verliep het echter vlekke loos en waren we blij van dat bezor- gersprobleem af te zijn. 22 december j.l. echter, ontvingen we een brief van het P.T.T.-kantoor Til burg waarin ons werd medegedeeld dat vanaf 1 januari 1980 ons blad niet meer alleen in de buitenwijken van Moer gestel zou worden bezorgd. Wel was men bereid om het gehele verspreidings gebied op zich te nemen, doch dit is ge zien de hoge kosten geen haalbare zaak. Problemen dus weeralom, n.b. één week voor de maatregel inging. We wa ren dus zeer verbaasd, immers hoe los je zoiets binnen ’n week op en het tweede punt: waarom doet de P.T.T. dit niet meer? De krantjes werden toch per stuk - en al voor de bezorging - betaald. ’n Duidelijke reden stond echter niet in de brief en hebben we tot op heden ook niet gekregen, al hebben we de betref fende instantie van onze grieven op de hoogte gesteld. Zelfs het postkantoor Moergestel was niet van de maatregel op de hoogte en we hebben dus zelf dhr. van Eerd ervan in kennis gesteld dat hij onze krant niet meer mag aannemen. Gelukkig echter is er op tijd een oplos sing gevonden en we zijn daar erg geluk kig mee. Welke die oplossing was hebt U waarschijnlijk de vorige week al ge merkt. We wensen onze nieuwe bezor gers dan ook alle sukses toe en ze heb ben beloofd punctueel te werk te gaan zodat iedere Moergestelnaar nu uiterlijk op vrijdag ’’zijn” weekblad in de bus heeft. Op die manier is er dus gelukkig nie mand de dupe geworden van een - naar onze mening - sullige maatregel van een dienstverlenend bedrijf zoals de P. T. T. toch heet te zijn. Uw redakste Synode van de Nederlandse Bisschop pen. Tijdens de diensten van het komende weekend zal in onze kerk speciale aan dacht worden besteed aan de bisschop pensynode over ”Het uitoefenen van de pastorale arbeid in Nederland in de hui dige omstandigheden, opdat de kerk meer als gemeenschap naar voren komt.” Op dinsdag 15 januari (daags na de ope ning te Rome) houden wij een speciale gebedsdienst om half acht 's avonds, m.m.v. ons parochiaal kerkkoor. R. Hart

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 4