1.25 0.65 1.25 1.89 1.79 0.69 0.98 Wim Willems postzegel veizamelaar Groentehal Crisje a J MOOIE GOUDRENETTEN VERSE KASSLA 2 kroppen voor VERSE STOOFPREI MOOIE KNOLSELDERIJ BLOEMKOOL VERSE ANDIJVIE GESCHR. WORTELTJES 20 CLEMENTINE'S q cn PbflNTENKWEKERU Kienen Gezwiene Waai Parochie St. Jans Onthoofding Cultureel Jongeren paspoort (C.J.P.) voortaan ook in Moergestel verkrijgbaar MOERGESTEL- INFORMATIE Kinderzegels S*? Tel. 04243-1806 I De Sint kwam op z'n paard in Moergestel aan, en ging voor de etalage van Wim Wiljems staan. Plantenbakjes, rozenkokers, rieten mandjes, overpotten, hij zag er van alles om te kopen. Dus kom daar maar eens binnen lopen. Ananas - Meloenen - Druiven - Kiwie-fruit Kaki - Avocado - Manga Pr. Irenestraat Wijkverpleegk., tel. 1594. Algemeen alarmnummer: 0011 Intenties 17-24 november 1979 r* Weekend 17 november: Dr. v. Delft Sr., tel. 04243-1204 Moeders voor Moeders: Zr. H.Th. Snellen, Schepersdijk 66, Oisterwijk, Telefoon 04242-2098. Oppascentrale voor gehandi capten Tilburg en omstreken: Spoorlaan 320, 5038CC Tilburg tel. 013-433584 b.g.g. 560492 Gemeentehuis Moergestel, telefoon 04243 1235. Geopend elke dag, behalve zaterdag van 8.30-12.30 uur. Spreekuur verloskundige: 'swoensdags van 9.30-10.30 u. volgens afspraak. SCHOOLSTRAAT 31a 5066 EC MOERGESTEL TEL04243 1442 2 kilo voor per kilo voor per stuk voor per kilo per zak voor Voor Oisterwijk: 17 november: Dr. Rijken, Lind 73, tel. 04242 2010 Zondagsdienst pastorieën: 17 november: Levenskerk, Oisterwijk, tel. 04242-2860 Spreekuur: ma. t/m vrij, van I 13.30 - 14.00 uur. Inschrijving voor kraamhulp 'smaandags van 14.00 - 14.30 uur. honingzoet - zonder pitWbWV Vanaf dinsdag 13 november zijn de kin derpostzegels van dit jaar verkrijgbaar. De afbeeldingen van de zegels staan dit jaar in het teken van het Jaar van het Kind. Op de 4 zegels hebben fotograaf Willem Diepraam en grafisch ontwerper Jan van Toorn enkele fundamentele rechten van het kind aangegeven. De opbrengst van de kinderpostze- gelactie zal - als ieder jaar - ten goede komen aan voorzieningen voor licha melijk, geestelijk en sociaal gehandi capte kinderen in binnen- en buiten land. Het gaat daarbij om projecten die zorgvuldig geselecteerd worden en die niet uit andere inkomsten bekostigd kunnen worden. Vanaf heden tot 1 januari 1980 is op het gemeentehuis het C.J.P. verkrijgbaar. Het paspoort heeft tot doel de jongeren meer zelfstandig deel te laten nemen aan het kulturele leven, de kosten be dragen f 6,50 en het paspoort is telkens 1 jaar geldig thans tot en met septem ber 1980 Zij die tussen 0 en 26 jaar oud zijn ko men voor een C.J.P. in aanmerking. Het C.J.P. is geldig voor zowel Neder land als België en is verkrijgbaar bij de afdeling bevolking ter gemeentesekre- tarie, bij het aanvragen dient men een recente pasfoto en een legitimatie-be- wijs mede te brengen. Het C.J.P. biedt ondermeer de volgen de faciliteiten; Musea; gratis toegang tot alle rijksmusea en de meeste gemeente-musea. Concerten van het Brabants Orkest; C.J.P.-houders krijgen een reduktie van f 4,- per plaatsbewijs op concerten van het Brabants Orkest in de stadsschouw burg te Tilburg. Theater- en concertzalen; voor Tilburg geldt; a. de schouwburg voert een drie- rangen-systeem in: b. voor de C.J.P'-ers geldt, dat zij een rang reduktie krijgen, hetgeen bete kent, dat als men de laagste rang be taalt op de middenrang plaatsen krijgt toegewezen en wanneer men de mid denrang betaalt, krijgt men plaatsen in de hoogste rang: c. voor de laagste rang zullen C.J.P.-ers geen korting krijgen: d. per voorstelling wordt maximaal 10% van de plaatsen aan C.J.P.-ers met korting verkocht: e. om vijf over acht zullen de overge bleven of niet afgehaalde plaatsen wor den verkocht aan C.J.P.-ers tegen de laagste toegangsprijs. Ook in andere steden bestaan er reduk- tieregelingen. Goedkope abonnementen; op een 40-tal tijdschriften en weekbla den worden redukties verleend. Bibliotheek; paspoorthouders van 18 t/m 25 jaar komen, tot 1-1-1980, in aanmerking voor een bibliotheekabonnement tegen betaling van slechts f 3,50 in plaats van ƒ10,-. Na 1-1-1980 zullen C.J.P.-ers f 6,- moeten gaan betalen voor een bibliotheekabonnement. Workshop en kreatieve centra; C.J.P.-houders van 18 t/m 25 jaar krij gen een reduktie op de jaarabonne menten en op kursussen van de ver schillende kreativiteitscentra te Tilburg, zoals; Duvelhok, St. Josephstraat 133: 't Heks, Lannerstraat 1: de Keet, Schout Backstraat 35: Wandelbos, Rei- nevaarstraat 55 en de Schuur van de Kasteelhoeve, Hasseltstraat 256: Kunstuitleen; Naast de bovengenoemde facaliteiten biedt het C.J.P. ook voordeel in de kunstuitleen van het Kultureel Sentrum te Tilburg. Bij de uitleen van kunstwer ken is voor C.J.P.-houders een speciale reduktieregeling van kracht. Grammofoonplaten; cultureel jongeren paspoorthouders krij gen 10% korting op grammofoonplaten mits deze niet reeds op enigerlei wijze zijn afgeprijsd bij de volgende zaken; Frans de Kok, Heuvelstraat 104 te Til burg, Frans de Kok, Dorpsstraat 35 te Oisterwijk: Rossmeisl Zn., Juliana van Stolbergstraat 7 te Tilburg: de 10% korting geldt niet voor platen bonnen. De eerste zeer geslaagde kienavond is nog maar nauwelijks voorbij of we gaan weer kienen. En wel op vrijdag 16 nov. a.s. in café-restaurant H. de Brouwer, aanvang 20.30 uur. Een kienavond vol prachtige prijzen,de Hoofdprijs is zelfs naar keuze, te weten een heren- of damesrijwiel... of indien gewenst een grotere kinderfiets. U ziet de keus is voor U. Het alom bekende SEDA-mimiset is natuurlijk niet meer weg te denken. Over de verdere prijzen laten we ons nog niet uit, want we willen er een ge zellige surprise-bingo van maken, voor uitlopend op het Sinterklaasfeest. Vraag Uw vrienden en kennissen dus weer om mee te gaan kienen, veel ple zier en succes toegewenst. ZATERDAG; 18 en 19.30 uur Petrus Schepens e.v. Adriana v.d. Branden, Jgt. Cornells v.d. Boogaard e.v. Maria v. Dijk, Johannes v. Gorp e.v. Caecilia Moeskops, Mgd. Thomas v. Alphen e.v. Johanna Ketelaars, Petrus Hofhui zen e.v. Jacoba Denissen echtg. Wim op 't Hoog, Adrianus Smolders E.v. Corrie Beuken, Johannes Smetsers E.v. Lamberta v.d. Pol. ZONDAG; 20 uur Mgd. Piet Theeuwes e.v. Ad v. Dongen, Johannes Roozen e.v. Josephina v.d. Wal, Wim Poirters e.v. Jo v.d. Wouw, Petronelle Klomp- Dijkmans. 11.30 uur Adriana v.d. Boom-v. Riel, Monique Beerens, Bernard Smolders en Geraredina Smulders echtg., Petrus v. Hest e.v. Anny de Bruin. MAANDAG; Jgt. Johannes Jonkers en Regina Willems, Johannes v.d. Kerkhof e.v. Helena Akkermans, Johannes v.d. Bosch, Maria v. Akeren, Elisabeth dr Cornells zn., Adrianus v.d. Meydenberg e.v. Anna Liebregts, Wilhelmina Rijnen- Kuypers. DINSDAG; Gerardus Jansen e.v. Sophia Kooter, overl. fam. Roozen- Moorman, Petrus Roozen en Maria Ketelaars echtg. en overl. kinderen, Mgd. Albertus v. Jaarsveld e.v. Maria de Wilde, Johannes v. Gils e.v. Maria Denissen. DONDERDAG; Johanna Damen-v. Hulst, overl. fam. v. lersel-Kosters, Cornells Kouwemberg e.v. Anna Rij nen, Johanna Kemps-v. Rooy, Hen- ricus Mensink e.v. Anie Rijnbeek. VRIJDAG; 2 uur Huwelijk Kees Lem- mens en Sia v.d. Meydenberg K NED AH; 3 uur Zilveren Huwelijksmis De Kort- v.d. Braak K. Ned

Weekblad Moergestels Nieuws | 1979 | | pagina 2