Verhuisd 292s 292s de vries auto-baan STOND OPEN" "DE DEUR /kraan telejóonset Met bel en lichtsignaal. Kerkstraat 4 ƒ2,50 14.95 SO Wij zijn reeds gestart met de Winkelweek-aktie YAHTZEE f i <1 Zaterdag 17 nov. 20.30 uur Maandag 19 nov. 19.30 uur "DEN BOOGAARD" te Moergestel van 49,95 voor. van 39,95 voor La Luna-orkest F» i tb. I Mevr. v.d. Biggelaar WIGWAM Kerkstraat 16, Moergestel Het nieuwe adres voor al uw stoomgoed is: Toneelvereniging "DIE NAEMLOOSE SPELERS" op batterij. Kompleet met 2 auto's en rondenteller. Een habbekrats. •v rl i ;r -nieuw^^ Met de hand of met batterijen te bedienen.^ Met vele mogelijkheden. Grote reikwijdte en druktoetsen. Hypermodern van 35; voor. CHEMISCH REINIGEN in speelt het kolderstuk: in de regie van H. van Boxtel. J. VAN BOMMEL WIGWAM Voorverkoop van kaarten ge schiedt door leden van de Har monie, die bij U aan de deur komen. U kunt ook evt. kaarten verkrijgen op de adressen Kruysackerplein 1 en Korenstraat 36. jrs en er ire ZOLANG DE VOORRAAD STREKT 30 VERSE EIEREN (bruine) voor ie- ge jr- EIERHANDEL A. v/d WOUW EN ZN. Pr. Irenestr. 13- Moergestel Tel. 04243-1582 van 17.75 voor Alleen bij de Wigwam winkel herkenbaar aan dit embleem. Alleen bt) de Wigwamwmkel herkenbaar aan dit embleem. 31 ri 8 K 3 Discussieavond. De uitgestelde discussieavond wordt nu gehouden op dinsdag 13 november a.s. om half 8 in de Bovenzaal van de Boerenbond. Zaterdag 10 november tijdens het Elf-Elf bal in Café-restaurant "De Brouwer", zal dit bekende Oisterwijkse orkest wederom optreden. De leden van dit orkest, die ook allen deel uit maken van het enthousiasme het publiek op een zeer gevariëerde wijze kunnen amuse ren. Hun muzikale capaciteiten zijn zonder meer uitstekend. Ook onze Hofkapel "De Belleblaosers" zullen la ten horen, dat zij niet voor niets de hele zomer wekelijks hebben gerepeteerd. Zij maken van de gelegenheid meteen gebruik om zich voor het eerst in hun nieuwe kostuums aan de Moergestelse bevolking te presenteren. Eregast zal deze avond natuurlijk Stadsprins Jah 1 zijn, die hierbij reeds officieus afscheid zal nemen van de Moergestelse bevol- Geïnteresseerden zijn om half 8 van harte welkom. Zorg wel dat j‘e tijdig aanwezig bent! Zoals reeds eerder aangekondigd is gaan we het hebben over alcoholge bruik en roken. We hebben een mede werker van het Consultatiebureau voor alcohol- en druggebruik bereid gevon den deze avond in te leiden en de discussie te leiden. Weekend-uitwisseling. Het komende weekend gaan we een tegenbezoek brengen aan de afdeling Schijndel. Om half 11 staat er een bus bij de Boerenbond die ons naar de plaats van bestemming zal brengen. Voor de buskosten vragen we een eigen bijdrage van f 2,50 per lid. Deelname staat open voor senioren en junioren. Zondagavond hopen we tegen 12 uur 's avonds weer in Moergestel terug te zijn. Mocht er in het weekend iets bij je thuis voorvallen, dan zijn we bereikbaar op de nummers 04104 - 2954 of 04104 - 5365. Laat deze nummers dus thuis achter. We rekenen op een goede opkomst en een gezellig weekend. Wanneer ieder een zich op dezelfde wijze inzet als bij het vorige weekend zal dat zeker lukken. De opbrengst komt ten goede aan het uniformenfonds van Harmonie "Prinses Juliana". king. Zaterdag 19 januari zal het echter definitief zover zijn en zullen wij de nieuwe Stadsprins kunnen installeren. Natuurlijk wordt hij deze avond verge zeld door Zijn Hofhouding, waaronder de Dansmariekens, die van de gelegen heid gebruik zullen maken, om te tonen wat een intensieve training voor resulta ten kan opleveren. Leden van C.V. "De Pierewaaiers" hebben deze avond gra tis toegang. Niet-leden betalen deze avond, aanvang 20.30 uur, het carna- valsesque bedrag van slechts f 1,11. Ter herinnering; 1. Wij kunnen steeds nog een paar sauwelaars gebruiken voor onze Sau- welavond op zaterdag 2 februari. Willen belangstellenden zich zo spoedig moge lijk opgeven, in verband met de organi satie, bij J. Denissen, Burg. Maeyer- straat 9, tel. 2318. 2. Leden; Iedereen kan lid worden van onze vereniging!!! Stort f 25,- op onze rekening; Rabobank Moergestel nr. 13.45.02.760 of gironr. Rabobank 1071810 t.n.v. C.V. "De Pierewaaiers". Vermeld er even bij "LID". 3. Erebegunstigders en Centurions; Di verse mensen hebben reeds een bijdrage overgemaakt. U kunt dat ook door storting van minimaal f 10,- op bovengenoemde rekening met vermel ding "Erebegunstiger". 4. Pierewaaiersblaoike; Waar blijven de schrijflustigen??? Wij vonden artikels van Moergestelnaren in Privé, de Libel- le, het Nieuwsblad van het Zuiden, Tilburg vrij uit, De Koerier en Moerges tel Nieuws. We kunnen het wel!!! Natuurlijk dingt U mee naar de titel van Carnavalsletterkundige 1980. En er zijn ook nog een paar leuke prijsjes te winnen, (f 30,-; f 20,- en ƒ10,-). Voor 15 december opsturen naar J. Denissen, Burg. Maeyerstraat 9. 5. Kinderpagina: Willen de leerkrachten Dropping. Op zaterdag 17 november wordt onze jaarlijkse najaardropping gehouden. Ie dereen wordt om 8 uur verwacht bij Jan Bertens, om vervolgens naar onbeken de bestemming te worden gereden. Reken er wel op dat we niet al te vroeg thuis zullen zijn. van de diverse basisscholen hun leerlin gen misschien een beetje aanmoedigen om verhaaltjes te schrijven voor hun eigen kinderpagina's in 't Pierewaaiers blaoike?? 6. Adverteerders: De komende weken kunt U onze mensen weer verwachten met het verzoek een advertentie te plaatsen in 't Pierewaaiersblaoike. U stelde ons al 16 jaar niet teleur door mee te doen!! Leg de tekst alvast klaar!! 7. Heeft U nog leuke foto's die U graag geplaatst zag in het Pierewaaiersblaoi ke?? Breng ze even naar Burg. Maeyer straat 9! Bestuur C.V. "De Pierewaaiers" Alleen bij de Wigwamwinkel herkenbaar aan dit embleem 4

Weekblad Moergestels Nieuws | 1979 | | pagina 3