Aannemersbedrijf GD Gebr. Janssen Timmerlieden (LIGTVOET") 1 I 5 Voor een paar echte kinderlaarsjes, om gezonde voetjes te blijven houden!!! Uitslag teken wedstrijd Cees Op 't Hoog De Rietvoorn Oppascentrale voor gehandicap ten Tilburg en omstreken van start S!3 •I i I ra V I 5 A r Oisterwijkseweg 32 - Moergestel - Tel. 04243-1258-1812 Wij vragen: 1 GEZONDHEIDSSCHOENEN -h door de heren Jan Dijker en Pierre INDUSTRIEWEG 10 MOERGESTEL - TEL. 04243 2389 lemra^ voor villa- en bungalowbouw, alsmede voor onze werkplaats te Moergestel. Wij bieden: 'n Hoog loon Goede sociale voorzieningen 'n Blijvende baan. Sollicitaties: dagelijks (ook 's zaterdags) op ons kantoor: Oisterwijkseweg 32, Moergestel, Tel. 04243-1258. Industrieweg 13 - Moergestel Telefoon 04243 - 1867 Allereerst willen wij alle kinderen die 'n tekening ingeleverd hebben hartelijk danken. Na 'n deskundige beoordeling, -HU! 1 i Traditie getrouw zal ons vissersbal gehouden worden op zaterdag 27 okto ber 1979 in café "Het Draaiboompje", aanvang 20.30 uur entree f 3,50 p.p. Het muzikale gedeelte zal worden ge houden ten bate van onze visuitzetting op onze viswateren. De prijzen voor deze loterij zijn zeer aantrekkelijk. Het vissersbal is voor iedereen toegan kelijk. Wolfs, zijn de volgende prijswinnaars uit het groot aantal inzendingen naar voren gekomen. Winnaars proficiat! Kategorie 4-5 jarigen 1. Claudia Schellekens, Past. v.d.Boo- gaardstraat 8. 2. John v.Leeuwen, Past. Jansenstr. 3. 3. Peter Geerts, Past. v.d.Boogaardstr. 21. Kategorie B. 6-7-8 jarigen. 1. Saskia Spaninks, Korenstraat 25. 2. Peter v.Leeuwen, Past. Jansenstr. 3. 3. Niels Geersts, Past. v.d.Boogaard- straat 21 Kategorie C 9 - 10 - 11 jarigen. 1Jan v.Aarle, Zelt 6. 2. Colette v.Geloven, Pr. Beatrixstr. 30. 3. Frank de Cort, Burg. Bardoelstr. 8. Een eervolle vermelding gaf de jury nog voor de zeer milieu-vriendelijke tekening van Monique Hurkmans, Industrieweg 18. Wij nodigen alle gelukkige prijswin naars uit om hun prijs af te halen bij bloemsierkunst, Cees Op 't Hoog, Korenstraat 34, Moergestel. ger, die zich speciaal voor de oppas van een gehandikapte beschikbaar stelt. De Oppascentrale wil ook geheel vrijblij vend met iedereen eens praten over de mogelijkheden van hulp, die er zijn als je een gehandikapt kind thuis hebt. Ie mand van de werkgroep, in de meeste gevallen zelf een ouder van een gehan dikapt kind, wil daarvoor graag een afspraak maken. Vrijwilligers gevraagd. De Oppascentrale Tilburg en omstreken zit verlegen om mensen vanaf 18 jaar, die bereid zijn in hun eigen dorp bij een gezin op te passen. Liefst mensen, die weten waaraan ze beginnen en die ooit al eens iets met gehandikapten te maken hebben gehad. Één kontaktpersoon gevraagd. Werken vanuit een centraal punt in Tilburg is voor de bemiddeling niet zo handig. De werkgroep Oppascentrale wil de bemiddeling zo persoonlijk moge lijk doen. Vandaar, dat zij uitbreiding zoekt met iemand, die ter plekke wil gaan fungeren als kontaktpersoon van de Oppascentrale. Liefst natuurlijk een ouder, die zelf een gehandikapt kind heeft en weet waarover gepraat kan worden. Aanmeldingen en inlichtingen. Als U meer wil weten over de Oppas centrale of als U er op dit moment al gebruik van wil maken of als U zich wil opgeven als vrijwilliger of U denkt erover kontaktpersoon te worden, neem dan kontakt op met: De Werkgroep Oppascentrale Tilburg en omstreken, kontaktadres: Vrijwilligerscentrale Tilburg, Spoorlaan 320, 5038 CC Tilburg, telefoon 013 - 43 35 84 b.g.g. 013 - 56 04 92. Een initiatief van ouders. Een tijdje geleden raakten enkele ouders die een gehandikapt kind thuis hebben met elkaar in gesprek. Gezamenlijk kwamen zij tot de konklusie, dat er steeds meer mensen zijn, die hun ge handikapt kind zo lang mogelijk thuis willen houden. Zij weten ook welke problemen dit af en toe geeft. Het idee groeide om in die thuissituatie wat praktische steun te bieden door middel van een oppascentrale. Hoe moeilijk kun je als ouders of verzorgers van een gehandikapt kind van huis om in de stad te gaan winkelen, naar de schouwburg of de film te gaan of naar een feestje bij een kollega of kennis? Buren en familie bieden in de allermoeilijkste gevallen, als het niet anders kan, meestal wel een oplossing. De Oppascentrale wil deze hulp aanvul len met vrijwilligers: jongens en meisjes, vrouwen en mannen, die weten wat een gehandikapt kind is en welke zorgen dat vraagt, ofwel omdat ze met dergelijke kinderen gewerkt hebben ofwel omdat ze er één in hun eigen omgeving hebben (eigen gezin of familie). Bemiddelen. De Oppascentrale voor gehandicapten wil gaan bemiddelen in kontakten tus sen het gezin, dat van de centrale gebruik wil gaan maken en de vrijwilli- 't*

Weekblad Moergestels Nieuws | 1979 | | pagina 7