Steun het uniformen fonds van onze Harmonie. Vishandel Pierre Janssens DANSEN VOOR GEHUWDEN Fysiotherapie in nieuwe praktijkruimte The Majona Four Disco met Ome Gijs Wie wil enkele uren per week onze tuin bijhouden? DEN BOOGAARD MOERGESTEL Elke donderdagmiddag op het St. Jansplein van 14.00-18.00 uur. Warme gebakken vis Vrije School Tilburg kledingaktie Gemeenteraadsvergadering 8. 9. ii Past. Minorettistraat 11 - Goirle - Telefoon 013-341740 Ook na de vlooienmarkt is alles welkom, vooral Tel. 04243-1642 Be! gerust 1383 en het wordt bij U opgehaald! 6 7. Muziek: Aanvang: 20.30 uur. J.S. I ZONDAG 28 OKTOBER: Voor de jeugd: Door het bewaren van deze simpele spullen helpt U ook mee onze Harmonie opnieuw te uniformeren. Alle soorten verse vis o.a. nieuwe haring, garnalen, paling, kabeljauwfilet, scholfilet enz. Onze specialiteit: OUD PAPIER - OUDE KLEDING, OUDE SCHOENEN ENZ. 1. 2. 3 4. 5. ZATERDAG 27 OKTOBER: Om zoveel mogelijk mensen een waar devolle indruk te geven van het gebeu ren op een Vrije School, hebben we een Vrije Schooldag georganiseerd. Een unieke kans om de sfeer en werkzaam heid van een Vrije School te ervaren. Deze dag is op 27 oktober en wordt gehouden in het gebouw van de kleu terleidsters- opleidingsschool, Oloflaan 21 te Tilburg: (nabij de Bredaseweg) De onlangs gehouden kledinginzame- ling heeft 3000 kg. opgebracht, een uitstekend resultaat. Namens direkteur H.J.M. v.d.Laar van Stichting "Men sen In Nood Caritas Neerlandiea" onze hartelijke dank voor uw medewerking, om deze aktie weer zo voortreffelijk te doen slagen. Een extra woord van dank aan de mensen die een opslagplaats beschikbaar stelden, volgend jaar maart hopen we weer op uw medewerking te mogen rekenen. If Sinds enkele weken beschikt Moerges tel over een nieuwe, modern geoutilleer de praktijkruimte voor fysiotherapie in het pand Herengoedstraat 4. Drie Moer- gestelse fysiotherapeuten, nl. Mevr. Harding, de heer J. v.d.Meydenberg en Mevr. Weerts hebben hier hun praktijk gecentraliseerd. Vrijdagavond hielden zij open huis voor belangstellenden die de inrichting van de praktijkruimte eens van nabij wilden bekijken. Het pand leent zich door de verschillen de in grootte variërende vertrekken uitstekend voor de verschillende vor men van therapie, terwijl het klinische karakter, dat een praktijkruimte nu eenmaal moet hebben, toch redelijk wordt gecompenseerd door een huise- Het programma op die dag is als volgt: 10.00 uur entree met koffie en koek 10.30 uur inleiding door Hugo Pronk. 11.15 uur twee openbare lessen door klassen uit Eindhoven. 12.15 uur middagpauze met activiteiten 13.45 uur vrije schoolvakken ervaren, begeleidt door leraren 14.45 uur Sofia's poppentheater speelt roodkapje 16.00 uur afsluiting. Kinderopvang gedurende de dag door twee begeleidsters. Op deze dag is iedereen bij elke activiteit van harte welkom. lijke sfeer. Massage tafels zijn natuurlijk onoverkomelijke blikvangers in het inte rieur, maar als men alle andere thera peutische toestellen en werktuigen be kijkt, dan krijgt men toch wel de indruk dat massage slechts een onderdeel is van het fysiotherapeutisch behande- lingspakket. Hoewel wij niemand de behoefte of noodzaak van een fysiotherapeutisch behandeling toewensen, en er zelf ook zo lang mogelijk hopen buiten te kun nen, lijkt ons de fysiotherapie in ver trouwde en kundige handen, en nu bovendien in een practische bedrijfs ruimte, een groot goed voor Moerges tel. Gemeenteraadsvergadering: A.s. vrijdag 20.00 uur is er weer een openbare raadsvergadering in het ge meentehuis. De agenda luidt als volgt: Opening. Trekking stemmingsnummer. Ingekomen stukken. Mededelingen. Voorstel tot vaststelling van de notulen van de vergaderingen van 13 juli 1979 en 28 september 1979. Voorstel tot verkiezen van: a. een nieuw lid van de stadsge westelijke raad van het stadsge west Tilburg; b. een nieuw lid van de bibliotheek commissie. Voorstel tot standpuntbepaling mi- lieu-aktieplan stadsgewest Tilburg. Voorstel tot het ongegrond verkla ren van een ingediend beroepschrift tegen het weigeren van een ver gunning. Voorstel inzake verhuur kantine, sportvelden en kleedaccomodatie aan de Molenstraat te Moergestel. PAUZE. 10. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een voorbereidingskrediet her inrichting Kruysackerbuurt. 11Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor isolatie van het gemeentehuis. 12. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een eenmalig subsidie aan de Nederlandse Vereniging tot be scherming van dieren, afdeling Til burg in de kosten van de bouw van quarantainehokken. 13. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een aanvullend krediet voor het maken van een film over Moerges tel. 14. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanschaf van 4 mikrofoons. 15- Voorstel tot vaststelling van het krediet in rekening-courant voor 1980 op f 1.200.000,-. 16. Voorstel tot het geven van machti ging aan burgemeester en wethou ders tot het aangaan van kasgeldle ningen gedurende het jaar 1980. 17. Beantwoording eventueel ingeko men vragen. 18. Sluiting.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1979 | | pagina 3