z BperenBond - Moergestel n I a II si Veil ig...dus sterk. Sterk...dus Gazelle. CHRIST SMULDERS Tulpen RITS-ROETS >1 B.V. o Ketsen voor jongens en meisjes moeten zgn: ^okrtie( kleurrijk, lichtlopend srbnvRnal vsilig. Denk nu reeds Elf-Elf bal Bibliotheek De Rietvoorn Natuur dia-avond Gezwiene Waai- nieuws aan een mooie voorjaarstuin. Jan van Velthoven Schoolstraat 3 Kerkstraat 21 Moergestel Tel. 04243-1284 Vrije-tijds- volleybal Herfstvakantie fietstocht Ook voor U o -nieuw^ HHHH H XVd VS? H naar: Een grote kollektie voor aantrekkelijke prijzen! en kom eens kijken naar onze mooie kollektie bloembollen. Gazelle fietsen hebben Vredestein banden Biljarten Binnenkort gaan we weer van start met de onderlinge biljartcompetitie. Belang stellenden kunnen zich hiervoor opge ven bij Jan Jonkers vóór 28 oktober a.s.. Een vaste biljart-avond kan even tueel in onderling overleg geregeld worden. vroeg- of laatbloeiende, hoog en laag enkele of dubbele, ruime keuze. VERDER LEVEREN WIJ U NARCISSEN, CROCUSSEN, ANEMONEN, etc. Ritsen vernieuwen. Het maken van: stofknopen, gespen, ceintuurs, nestel- gaatjes, zeilringen, knoopsgaatjes. Voor kousenreparatie, drukkers en boven dien chemisch reinigen met de Form-Fix veredelings- behandeling en onzichtbaar stoppen. Oisterwijk t.o. Rabobank Tel. 04242-2135 I i Ci Herfstvakantiefietstocht Woensdag 17 oktober a.s. staat de jaarlijkse herfstvakantiefietstocht weer op het programma. Starten kun je tussen half 10 en half 11 bij het jeugd huis aan de Bosstraat. De kosten bedragen voor leden 1,- en voor niet leden f 2,50. De uitslag wordt 's avonds bekend gemaakt tijdens een discoavond in hetzelfde jeugdgebouw. De aanvang hiervan is 7 uur. Zorg wel voor een goede fiets, een lunchpakket, en na tuurlijk goede zin. Hierbij nodigen wij U uit tot het bijwonen van onze najaarsvergadering, welke gehouden wordt op donderdag avond d.d. 18 oktober 1979, in ons clubhuis "De Klaore" en begint om 20.00 uur. Graag zien wij U tegemoet en wensen U een prettige vergadering. Dinsdag van 7 tot 8 uur, voor het vierde jaar, in de sporthal. Wij zijn mensen van allerlei pluimage, hebben overdag meestal weinig bewe ging en willen eens per week door te volleyballen wat aan sport doen, leder komt, wanneer het hem schikt. Van daar dat wij meer dan 12 leden willen hebben (17 a 18). Een drietal heren kan nog meedoen. In volgorde van aanmel den zullen de eenjarige kontrakten wor den afgesloten. Aanmelden bij J. Pij nenborg, Vooskerbos 16, Tel. 1952. Alle andere kinderen die een werkstuk ingeleverd hebben, krijgen een leuke troostprijs. De prijzen zijn af te halen in de biblio theek. Nog een laatste herinnering aan de fietstocht die op woensdag 17 oktober verreden wordt. Alle Moergestelse jon geren vanaf 12 jaar zijn welkom. Starten kun je tussen half 10 en half 11 bij het jeugdhuis (tegenover de Boszicht- school). De kosten bedragen voor KPJ-leden f 1,- en voor niet-leden f 2,50. 's Avonds wordt de uitslag be kend gemaakt tijdens een discoavond in het jeugdhuis. De aanvang is dan 7 uur. Zorg wel voor een goede fiets en een lunchpakket! Zaterdag 10 november a.s. organiseert C.V. "De Pierewaaiers" een elf-elf-bal in haar clubhuis café-restaurant "De Brouwer". De muziek zal deze avond verzorgt worden door 't bekende Ois- terwijkse orkest "La Luna Quartet". Voor de extra muzikale noot zal onze Hofkapel "De Belleblaosers" zorg dra gen. Zij zullen zich deze avond voor het eerst in hun nieuwe tenue aan de be volking presenteren. Ook zullen de nieuwe leden van de Hofhouding wor den voorgesteld en onze sterk verjong de groep Dansmariekes zullen voor het eerst optreden. Voor de bouwers van wagens, ontwerpers van groepen en andere deelnemers aan de Optocht zal het motto 1980 bekend gemaakt wor den. De entree is voor leden met hun introducée gratis. Niet-leden betalen de carnavaleske som van f 1,11 Aanvang 20.30 uur. Rikken. Ook dit jaar organiseren wij weer ons, inmiddels traditionele huis- aan huisrik- concours. Dit zal aan het einde van deze maand een aanvang nemen. Be langstellenden kunnen zich hiervoor opgeven bij A. v.d.Donk, Kerkacker- straat 5. Deze kan U alle inlichtingen geven. Om U aan te moedigen hebben wij de prijzen per tafel aanmerkelijk verhoogd. Ofschoon de prijzen niet het belangrijkste mogen zijn. Een gezellige kaartavond in deze tijd van het jaar is op zich al de moeite waard. De kinderboekenweek 1979 zit er weer op. Het was een drukke, maar gezellige week. Het begon maandag al met de aanwinst van 500 nieuwe boeken, waar van er ruim 400 alleen voor de jeugd. Woensdagmiddag werd er poppenkast gespeeld voor zo'n 150 kinderen. Bij een temperatuur van bijna 30 graden, wisten Hanneke Lokin en Monique Wassing hun jeugdige publiek tot groot enthousiasme te brengen. Aan de schrijf-, plak- en kleurwedstrijd hebben zeer veel kinderen meegedaan. Alle werkstrukken zijn in de bibliotheek opgehangen. De uitslag van de wed strijd is als volgt: 1e prijs cat. 10-12 jaar: Patric Erven 1e prijs cat. 7-9 jaar: Francien van Gils 1e prijs cat. 7 jarigen: Annelies Ruigrok 1e prijs cat. 6 jarigen: Saskia Kogels 1e prijs cat. 5 jarigen: Carlo van lersel 1e prijs cat. 4 jarigen: Noortje Molken- boer. Het I.V.N. afd. Oisterwijk en omstreken organiseert op donderdag 25 oktober a.s. wederom een avond in de zaal van het Oude Nest te Oisterwijk om 20.00 uur. Deze avond wordt verzorgd door "Het Brabants Landschap" in de persoon van dhr. Victor Bakker. Zijn lezing met dia beelden heeft als titel, "De mens als natuur regelneef". In deze lezing wordt het optreden van de mens in de natuur ter sprake gebracht. Dit optreden van de mens in de natuur ter sprake gebracht. Dit optreden kan uiteraard ten voordele zijn van de natuur b.v. ruilverkaveling etc. Wij hopen dat velen belangstelling hebben voor dit onder werp en verwachten U daarom op voornoemde avond. Iedereen is van harte welkom en toegang is gratis. Excursie Op vrijdag 26 oktober staat er een excursie naar de Boerenbond op het programma. Om half 9 worden we verwacht in de Bovenzaal van de Boerenbond. Eerst zal dhr. Jonkers iets vertellen over de werking van de fabriek en de verbouwing die juist voltooid is. Hij doet dit met behulp van een diaserie. Later krijgen we een rondleiding door de fabriek zelf, en zal hij laten zien hoe grondstoffen verwerkt worden tot vee voeders. Daar komt meer bij kijken dan je zo zou denken! Kienen. Op vrijdag 26 oktober is het weer zover. We gaan dan weer kienen in café-res- taurant "H. de Brouwer", aanvang 20.30 uur. Ook dit seizoen zullen we weer voor een uitstekende prijzenpakket zorgen. Als U dan voor de ambiance zorgt, dan worden het beslist weer leuke en ontspannende avonden. De hoofdprijs op 26 oktober is een moderne radio- tunerversterker inclusief boxen. Ook het alom bekende SEDA-meubel zal niet ontbreken. Verder natuurlijk diver se andere aantrekkelijke prijzen. Wij rekenen op uw komst. Tot kiens! Aspirantenavond Op vrijdag 19 oktober is er weer een avond speciaal voor de aspiranten. We gaan dit maal te gekke gezelschaps spelen doen. Iedereen wordt om 8 uur verwacht in de Bovenzaal van de Boerenbond. Tot vrijdag. Dinsdags zijn wij de gehele dag gesloten! Weekend-uitwisseiing De weekend-uitwisseling met Schijndel zit er weer op. We mogen terug zien op een geslaagde ontmoeting, waarbij best een goede sfeer is op gebouwd tussen de leden van beide verenigingen. Op 10 en 11 november brengen we een tegen bezoek aan Schijndel. Houdt deze datum dus alvast vrij. INDUSTRIEWEG 10 - MOERGESTEL - TEL. 04243-2389 _l L’li ■ft

Weekblad Moergestels Nieuws | 1979 | | pagina 7