Rijles nieuwe stijl, rij-eksamens nieuwe stijl Rijschool Kees van den Biggelaar K<NTELBERG Kantelberg RIJSCHOOL I a 1 I V t I I I fase B tentamen fase C tentamen fase D fase E TELEFOON 2183. tentamen fase F 1 1 - koppelen ontkoppelen 2 - opschakelen 0-1 3 - opschakelen 1-2 4 - opschakelen 2-3-4 5 - terugschakelen 4-3-2 (4-2) 6 - terugschakelen 2-1 7 - terugschakelen 1-0 (neutraal) 1 - garage inrijden 2 - parkeren tentamen 1 - rijden in bebouwde kom 2 - rijden buiten bebouwde kom 3 - rijden in donker 4 - rijden in verschillende omstandigheden 1 - proefeksamen 2 - eksamenroutes 3 - zelfstandig zonder opdracht Maar het is leuker als u rechtstreeks belt naar uw instrukteur nieuwe stijl: BEL VOOR MEER INFORMATIE NAAR TILBURG, telefoon 013-426321 of Oirschot 04997-2087. Kijk, zo ziet het Kantelberg leerplan er beknopt uit: fase A Een leerplan nieuwe stijl. Kees van den Biggelaar leert u snel uw lesauto helemaal beheersen, de verkeersregels sportief toepassen. Maar vooral samenwerken met de andere verkeersdeelnemers, op ei kaars handelingen in het verkeer in spelen, de anderen goed laten zien wat u van plan bent. Kortom uw ge drag in situaties steeds afstemmen op de andere verkeersdeelnemers. Met een methodische en didaktische opleiding in fases die op elkaar aan sluiten. Van makkelijk naar moeilijk. Kom ook lessen in die nieuwe Opel Kadett. Hoe eerder een rijbewijs, hoe beter. Jong geleerd is vlug geleerd. Hoe eerder een rijbewijs, hoe voordeli ger, want die voordeelaanbieding geldt alleen voor snelle beslissers. Hoe eerder u bij Kantelberg komt, hoe eerder u dat felbegeerde rijbe wijs hebt. De meeste leerlingen sla gen bij Kantelberg nu al de eerste keer. En dat worden er met die nieuwe stijl rij-eksamens nog veel meer. Wat kosten die rijlessen nieuwe stijl? Als u zich nu aanmeldt kosten de eerste 10 lessen samen maar f 189,-. Daarna kost 'n rijles slechts f 29,70. De voordeelaanbieding geldt uitslui tend voor beginners. De rijlessen duren 50 volle minuten, net als op de meeste scholen. Want zeg nou zelf, zeker als het eksamen amper 20 mi nuten rijden betekent, is een inten sieve rijles van 50 minuten toch ze ker ruim voldoende lestijd. Uw rij-eksamen nieuwe stijl. Dankzij onze Minister van Verkeer en Waterstaat Ir. D.S. Tuijnman gaat het C.B.R. binnenkort de rij- eksamens anders organiseren. U rijdt dan op uw eksamen, wat men netto noemt, nog maar 20 minuten. En u hoeft op uw eerste eksamen- aanvraag nog maar zo'n acht weken te wachten. Belangrijke veranderingen dus. Met als belangrijkste voordeel misschien wel de vaststaande eksamenroutes. Die u met Kees van den Biggelaar goed geleerd hebt. Want reken er maar gerust op dat Kees die routes op z'n duimpje kent. Eksamentraining nieuwe stijl. De beste methode om eksamen- vrees kwijt te raken is een aantal ptoefeksamens te rijden volgens de vaste eksamenroutes. Uw rijvaardigheid en uw verkeers- kennis worden terdege op de proef gesteld, mogelijk nog strenger dan op uw echte eksamen. Kees van den Biggelaar kan dan ook beoordelen hoe u rijdt als hij u wei nig steun geeft. Daarna krijgt u nut tige tips van hem voor uw echte ek samen. Uw zelfvertrouwen groeit en op uw eksamen kunt u uw zenuwen met een gerust hart thuis laten. Hoe werkt dit leerplan? Het leerplan telt 6 fases met verschil lende instruktieonderdelen. U begint aan een nieuw onderdeel wanneer u de voorafgaande taak redelijk be heerst. Dus wanneer u die zelfstan dig in uw eigen tempo hebt uitge voerd. Elke volgende oefening sluit aan op uw vorderingen. U sluit elke fase af met een tenta men. Uw instrukteur, Kees van den Biggelaar, noteert’ uw lesresultaat op uw instruktiekaart. En Kees moti veert elk resultaat en vult dit aan met adviezen voor uw volgende rijles. U weet in elke fase van de opleiding wat u al kent en beheerst. Maar ook wat uw ekstra inzet nodig heeft. De volgende les kunt u thuis voorbe reiden en die zelfwerkzaamheid kan u heel wat rijlessen besparen. Uw nieuwe lesauto: Kees geeft u vanaf uw eerste les rij les in een gloednieuwe lesauto. Een Opel Kadett, het nieuwe model, met voorwielaandrijving dus. Die nieuwe auto is erg makkelijk te bedienen. Dat hoort ook zo, want hoe minder aandacht u voor de auto nodig heeft, hoe meer aandacht u over houdt voor de weg en de andere verkeersdeelnemers. Uw Instrukteur Nieuwe Stijl: Kees van den Biggelaar, Vooskerbos 35 in Moergestel is uw Staatsgedi- plomeerde Instrukteur Nieuwe Stijl. Zijn telefoonnummer is 2183. Als u Kees nu belt geeft hij u graag meer informatie over vlot slagen. Bij Kan telberg heeft u altijd dezelfde in strukteur nieuwe stijl. Dus elke les heeft u rijles van Kees van den Big gelaar. 1 - hellingproef 2 - achteruitrijden 3 - keren 4 - rechtsaf 5 - naderen en oversteken kruispunten 6 - linksaf 7 - inhalen (bebouwde kom) 8 - verkeersplein 1 - instappen - uitstappen 2 - kennismaking lesauto 3 - starten 4 - wegrijden - gas doseren 5 - sturen (stuurvast eenvoudige bochtentechniek) 6 - stoppen (remmen) Uw rijbewijs kost aanzienlijk minder als u met Kantelberg de weg op gaat. Dankzij een moderne opleiding nieuwe stijl volgens suksesvolle me thodische en didaktische opvattin gen, groeit uw inzicht en vaardig heid snel. Uw kans om de eerste de beste keer te slagen is helemaal niet denkbeel dig. Kantelberg levert elke week tientallen geslaagde automobilisten af. Terecht heeft Kantelberg de naam en de faam steeds de hoogste percentages geslaagden te boeken. Ook u kunt zonder één les meer te nemen dan noodzakelijk is, uw rijbe wijs halen. Kom maar naar Kantel berg, nederlands grootste en best georganiseerde rijschool. Theorieles in een modern theorielokaal. Situaties beoordelen, weten wat mag, zien wat komt of nog veel be ter zien wat kan komen, dat alles is eigenlijk veel belangrijker dan scha kelen en sturen. De theorielessen van Kantelberg, brengen u die ken nis snel bij met diaprojektie, geluids films in kleur, samenvattingen en diskussies. Testen met de nieuwste eksamenvragen -trainen uw geheu gen en scherpen uw inzicht. En dat is de beste basis om met geen rijles teveel toch een bekwame automobi list te worden. Leer eerst rijden met uw hoofd, dan leert u ook makkelijk rijden met uw handen en voeten. Eerlijk de eerste de beste keer slagen is echt geen toeval. U kunt bij Kantelberg kiezen uit twee theorieavonden per week. De eerste theorieles is gratis, om u kennis te laten maken met onze theorieles nieuwe stijl.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1979 | | pagina 8