Frans van Vehhoven I Nu de Philips video-recorder N1702 voor f 2095,- Trainings pakken zeer goede kwaliteit, merk Free Dress, kleuren: blauwen rood. I Poirters- v.d. Wouw Textiel Philips kleuren-T.V. nu f 1795,- 10% korting deze week! “1 Jan van Velthoven i vanaf 's avonds 8 uur gesloten zijn en 's zondags om 6 uur. Autobedrijf BERTENS B.V. Koningin Wilhelminafonds S.V. Roef! naar Parijs -nieuws MOERGESTEL - TELEFOON 04243 -1245 AANBIEDING: 39,90 45,— 49,90 55,- 59,90 65,— 65,— 69,90 75,— 75,— 75,- 79,90 Ook reflektorpedalen zijn perl november1979 verplicht. ns er Belangstellenden zijn van harte welkom. /e Kinderen: De zaak met de echte service! Gedurende de wintermaanden en wei met ingang van 15 oktober 1979, zal ons benzine station door de week En dat is niet voor niks, maar voor extra veiligheid van u en uw gezin. Daarom: monteer nü reflektor- pedalen. Let daarbij wèl op het keurmerk. Dan weet u, dat u goede, betrouwbare reflektor- pedalen koopt. Reflektorpedalen èn een achterreflektor: zo hoort het. Tot 1 november gratis gemonteerd! Agrarisch Jongerenwerk. Het komende seizoen willen we speciaal voor de agrarische leden van de KPJ (zowel heren als dames) een 12-tal Jaarlijks wordt er door ongedierte (m.n. ratten) enorme schade aangericht. Ook worden er veel ziekten overgebracht. Het is daarom wenselijk meer aan de weet te komen over de leefwijze van ratten en de daarmee verband houden de mogelijkheden tot bestrijding. De eerste avond wordt gehouden op donderdag 4 oktober a.s. om half 8 's avonds in de zaal van café 't Draai- boompje. Van half 8 tot 9 uur wordt er dan een vergadering gehouden waar de studieclub haar jaarverslag en kasver slag zal doen. Tevens wordt dan het voorgestelde winterprogramma bespro ken. Vanaf 9 uur gaan we ons dan bezig houden met ongedierte bestrijding. Be gonnen wordt met een film over de leefwijze van ratten en de mogelijkhe den tot de bestrijding ervan. Na afloop is er gelegenheid om vragen te stellen en te discussiëren over het onderwerp. :ht an en en lor en ze Raadhuisstraat 7 - Moergestel 1 x s; lat o- U op en ge en en U or en en >n- en ler ke de ,e- Raadhuisstraat 17, Moergestel, tel. 1287 3n et or or n. ig er Met voorkeur-instelling (groene toets). Nieuw model - 66 cm HiBri beeldbuis. 12 kanalen met lichtindicatie. Automatische fijnafstemming voor een optimaal beeld. avonden organiseren in samenwerking met studieclub "De Wilskracht". Voor KPJ leden zijn er geen kosten verbon den aan het bezoeken van deze avon den; voor niet-leden een bedrag van f 10,- per jaar. De jaarlijkse collecte t.b.v. het Koningin Wilhelminafonds heeft de mooie som van f 2862,85 opgebracht. Wij danken alle gevers hartelijk voor hun bijdrage en de collectrices en collectanten voor hun gewaardeerde medewerking. mt. 104 mt. 116 mt. 128 mt. 140 mt. 152 mt. 164 Dames en heren: mt. 2 mt. 3 mt. 4 mt. 5 mt. 6 mt. 7 Zie etalage! Profiteer van deze aanbieding!!! Verder fantasiepanty's met naad, nopjes, in zwart, paars en wijnrood. Majo's zonder voet, in de modekleuren. ROEF! SOFTBAL. De S.V. Roef!, afd. softbal heeft nog plaats voor enige nieuwe leden voor het nieuwe seizoen. Eventuele belangstel lenden kunnen geheel vrijblijvend eens de training(en) bezoeken en kennis te maken met deze sport. Dus dames vanaf 16 jaar: Hebt U belangstelling voor softbal? Neem dan even contact op met: Mevr. Rijnen, Nieuwenhoflaan 11, Moergestel. In het weekend van 15-16 sept. jl. bezocht de handbalafd. van S.V. Roef! het internationaal toernooi om de coupe Normandië, dat gespeeld werd in Parijs, en waaraan door 5000 handballers werd deelgenomen. Zaterdagmiddag werd de strijd gestreden tegen respec tievelijk Duitse, Deense, Franse en Zwitserse clubs. Ondanks het feit dat de tegenstanders van een aanmerkelijke hoger kaliber waren dan onze teams, werd er goed tegenstand geboden en werd er wel verdiend, maar zeer eerval verloren. De resterende vrije tijd werd tot algemeen genoegen besteed aan het verkennen en onveilig maken van de stad Parijs, 's Maandags keerde men terug naar Moergestel, voldaan, een ervaring rijker en alweer uitziend naar de volgende keer. Een mens kan maar beter goed gezien zijn. Schoolstraat 3 - Kerkstraat 21 - Moergestel Telefoon 04243 - 1284 Dinsdags zijn wij de gehete dag gesloten.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1979 | | pagina 7