TE KOOP: J. WILLEMS Frans van Velthoven Quud <Panis brillen DE HAUTE COUTURE COLLECTIE z i Jan van Velthoven 2.95 i 7.50 10.- 1 november: 10 Heiplanten Kleding- inzameling Het wordt weer tijd voor een heerlijk donsdekbedü! WINDSOR en nog vele andere merken Heropenings-aanbiedingen! woninginrichting Groot gem. boeket voor Kursus gemeentepolitiek van start! Droogbloemen Kaaps viooltje CEESOP'THOOG 1 1 Het is niet zonder reden dat de grote Modehuizen zich bezighouden met de vormgeving van brilmonturen. Het is een verlengstuk van het hedendaagse modebeeld: Ruud Panis Brillen in Oisterwijk toont U graag zijn collectie Modebrillen van o.a. Jean Patou, Givenchy, Silhouette Cacharel, Guy Laroche, Christian Dior, Rodenstock, Atri en Menrad. S3 Ruud Panis Brillen, Gemullehoekenweg 23, Oisterwijk, Tel. 04242-4899, 's maandags gesloten, dinsdag de gehele dag geopend met garantie. ADRES: TELEFOON: zacht en warm, licht en luchtig! i 111111111111111 HI 11111|| r i 15 januari 22 januari 29 jaunari Ja, ik doe mee aan de kursus Gemeen tepolitiek NAAM: Dezft.strook kunt U inleveren bij: K. Tekath, Kerckackerstraat 10. Geldig tot en met zaterdag 6 oktober. Diverse inruil kleuren-t.v.’s Rootven 36 - Moergestel Schoolstraat 7, Moergestel De zaak met de echte service! Waarom? De laatste jaren groeit geleidelijk aan het besef, dat besturen steeds moei- lijker wordt zonder dat de burgers daar bij worden ingeschakeld. Een andere ontwikkeling is juist daarin gelegen, dat het bestuur steeds inge wikkelder wordt. Het aantal regelingen, verordeningen, instanties groeit. Dat maakt het voor de burger niet gemak kelijker, om het allemaal te blijven volgen. Het gevaar bestaat, dat de burger zich van het bestuur afkeert. Daarom stelt de Sociale Volkspartij Moergestel zich ook een taak in een bijdrage aan politieke vorming, niet alleen van haar leden, maar ook van de gehele Moergestelse gemeenschap. Hiermede maken wij U er op attent, dat het volgende week weer kledinginzame- ling is voor de stichting "Mensen in nood" in Den Bosch. Alle kleding zowel goede als slechte is welkom. De goede wordt gesorteerd en verzonden naar die plaatsen, over heel de wereld, waar de nood hoog is, en om kleding werd gevraagd. Niet bruikbare kleding wordt als vodden verkocht, om zo de hoge verzendingskosten te kunnen dekken. De inzameling wordt gehouden aan staande maandag 8, dinsdag 9 en woensdag 10 oktober. Men kan de kle ding brengen bij; Winkel Boerenbond. Jos van Esch (witte pomp) D. Mulders, Heuvelstr. 4 Th. Thissen, Broekzijde 15 C. Vissers, Rootven 16. J. Mulders, Krijtestraat 8 Mevr, de Groot, Oisterwijkseweg 60. P. Ketelaars, Oirschotseweg 24. H. v. Oort, Stokske 1. Voor wie? Bij de opzet van deze kursus zijn we er van uitgegaan dat het hier een basis- kursus betreft. Enige voorkennis om trent het politieke gebeuren is dus beslist niet noodzakelijk, hoogstens een flinke dosis enthousiasme. Ook maakt het helemaal niets uit welke politieke overtuiging U bent toegedaan. Doel van de kursus is immer, U een zo objectief mogelijk beeld te schetsen van hoe de verschillende beleidsterreinen, waar we allemaal wel eens mee te maken hebben gehad, er uit zien. Hoe? De kursus omvat 13 wekelijkse bijeen komsten (dinsdagavond van 20.00 uur - 22.00 uur). De kursus is opgebouwd rondom een vijftal beleidsterreinen: - bestuurlijke/gewestelijke ontwikkeling - financiën en economische politiek - ruimtelijke ordening - woningbouw - sociale- en kulturele zaken en welzijn Naast een door de Sociale Volkspartij te verzorgen inleiding op vijf verschillende beleidsterreinen, zijn er vijf prominente sprekers uitgenodigd, om de week na de algemene inleiding een bepaald aspekt van de beleidsterrein te belich ten. Uw eigen inbreng kan bestaan uit 3 verschillende bosjes in rieten potje 30 oktober - Spreker: H. Wintjes (o.v.) 6 november - Algemene inleiding over: "Financiën en economi sche politiek". 13november- Spreker: J. Bols (o.v.) 20 november- "Ruimtelijke ordening". 27november- Spreker: J.P. Vriens. 11 december- Algemene inleiding over: "Sociale- en Kulturele zaken en Welzijn". - Spreker: W.J.J. Evertse - Evaluatie - Discussie met forum, samengesteld uit Moer gestelse politici. Hoe inschrijven? U kunt op de volgende manieren in schrijven voor deze kursus f 10,- p.p.: - telefonisch via: 04243-2179 (k. Tekath) - schriftelijk via het invullen van onder staande strook: het opstellen van vragen, diskussiepun- ten enz. Om de zaken wat overzichtelij ker voor de kursisten te maken, krijgen de deelnemers voor elke bijeenkomst een samenvatting van de algemene inleiding per beleidsterrein. Programma; 16 oktober - Algemene informatie 23 oktober - Algemene inleiding over: "Bestuurlijke en Gewes telijke Ontwikkeling". BLOEMSIERKUNST e TOT 1 NOVEMBER: GRATIS GEMONTEERD!!! Schoolstraat 3, Kerkstraat 21, Moergestel, Tel. 04243-1284. Dinsdags zijn wij de gehele dag gesloten! HILVARENBEEK: Apollostraat 3 Telefoon 04255-2651 MOERGESTEL: Korenstraat 34 Telefoon 04243-1794

Weekblad Moergestels Nieuws | 1979 | | pagina 3