i Feest van de Lange Nacht DE KEUZE VAN EEN KINDERBRIL... Fietsen voor jongens en meisjes moeten z^jn: ef kleurrijk, lichtlopend enbovenalveilig. ^udganis;M>j Veilig diissterk. Sterkdus Gazelle. j 4 i Dank uit India Verhuur van containers Jan van Velthoven Schoolstraat 3 Kerkstraat 21 Moergestel Tel. 04243-1284 Gebr. v. Dijck B.V. Vinkenberg 19a, Moergestel, Tel. 04243-1395 Moergestel- kalender 1980 Feest v.d. Lange Nacht. play-back" concours Aktiviteiten voor ouderen Kursus jazz-ballet ....is op de eerste plaats de keuze van het kind zelf. U als ouders zullen zich echter terdegen bezig houden met de degelijkheid van een kinderbril. Kinderbrillen uit de collectie van Ruud Panis Brillen in Oisterwijk munten uit in vorm èn kwaliteit. Zij geven het kind een persoonlijk accent mee’ zonder opvallend te zijn. V 4 I dV.'r xj I José Raaijmakers. Een van de 8 huisjes, die klaar zijn. 't Huidige melaatsenkamp NAAM: ADRES: WOONPLAATS: TELEFOON: LEEFTIJD: Gazelle fietsen hebben Vredestein banden Aannemer van grondwerken en inritverharding. Levering alle soorten straatstenen, rode split enz. S.v.p. strookje inleveren op Tilburgse- weg 20. U krijgt bericht thuisgestuurd over de lestijd e.d. MAN/VROUW: De lessen vinden plaats op zaterdag. Momenteel wordt er weer gewerkt aan de Moergestel-kalender 1980. Al zal het nog wel enkele weken duren voor hij zal kunnen verschijnen willen we U nu alvast vertellen dat U hem kunt ver wachten. De zomertijd is bijna voorbij, de oogst is binnen, de huid bruin gebrand en de weckflessen zijn weer gevuld. Traditioneel gaan "De Durdraaiers" het afscheid van de zomer vieren met een 'n Grote barbecue, wijn en bier en de levendige muziek zullen U deze avond aangenaam verpozen. Tevens is er 'n Iedereen kan hieraan meedoen. Dit alles geschiedt op zaterdag 29 september 1979 in Café ,,'t Draaiboompje", HUd 1, Moergestel. Ja, ik ben teruggekeerd van mijn grote reis naar India en ik moet U allereerst heel, heel hartelijk danken namens Theo voor al uw groeten, gaven en medeleven. Hij was er erg blij mee, dat U allemaal nog aan hem denk en dat heeft hij ook nodig. Hij laat U dan ook allen groeten vanuit zijn thuis in India. Hij zit daar op een vrij afgelegen plaats met zo'n 70 jongens tussen 7 en 17 jaar en enkele volwassen Indiërs, die hem wat helpen. Deze 70 jongens is één van Theo's zor gen daar. Zij zitten bij hem in een soort internaat, zodat ze een goede verzor ging krijgen en ze de kans krijgen naar school te gaan. Dan is er de bouw van zijn melaatsenkamp. Nou, ik heb met eigen ogen hun huidige onderkomen In het bericht met bovenstaande titel dat we enige weken geleden plaatsten is inmiddels de navolgende wijziging aangebracht: Het zwemmen in zwembad "De Leye" vindt plaats op de dinsdagmiddag van 14.30 - 15.30 uur. Er zijn nog vrije plaatsen voor de cursus jazzballet die binnenkort in Moergestel gegeven worden door Annemie Hors ten. Tot uiterst 5 oktober kunt U zich d.m.v. onderstaand invulstrookje hier voor nog opgeven. Het lesgeld bedraagt f 25,- in de maand. De groepen worden ingedeeld in leeftijdscategoriën. gezien en dat is een woord: onmense lijk!!! Hutjes van modder en riet met een oppervlakte van 1,5 m2, soms voor 3 of 4 mensen. Dit nieuwe melaatsenkamp moet gewoon gebouwd worden. Ook zijn er dan nog de mensen, die bij hem aan de deur komen voor financiële of medische hulp en die ook allemaal geholpen moeten worden. En dan natuurlijk niet te vergeten: het pastorale werk in zo'n 5 of 6 dorpen in de omgeving. Al met al vindt Theo het geweldig fijn om dit werk te mogen en kunnen doen. Maar het is natuurlijk wel aanpakken en daarom is hij ook erg blij met het meelevende thuisfront en zeker niet te vergeten: U mensen van Moergestel! Daarom nogmaal: DANK - DANK - DANK Ruud Panis Brillen, Gemullehoekenweg 23, Oisterwijk, Tel. 04242-4899, 's maandags gesloten, dinsdag de gehéle dag geopend Dinsdags zijn wij de gehele dag gesloten!

Weekblad Moergestels Nieuws | 1979 | | pagina 3