rh i Wim Willems Voor schoolgaande jeugd o.a. PbflNTENKWEKERU 1 Nogmaals hartelijk dank! Verhuur van containers Henk Schepens tweewieters Landbouw grond gelegen aan de Collenburgselaan in Oisterwijk. Gebr. v. Dijck B.V. Vinkenberg 19a, Moergestel, Tel. 04243-1395 pantalons (Lois-Rob's), blouses, rokken, jurken in diverse modekleuren. Schepens n HarmoniePrinses Juliana" V.N.K.V.-nieuws 5 I RAADHUISSTRAAT 17 - MOERGESTELTEL.04243 1287 ff j f *>1» - -nieuws (5 INDUSTRIEWEG 10 - MOERGESTEL - TEL. 04243-2389 TE KOOP: 2 ha. dankt iedereen die heeft meegeholpen aan het welslagen van haar 7e vlooienmarkt op zondag 2 september j.L Speciaal aan alle helpers en helpsters, de verkopers, maar vooral ook de gehele Moergestelse bevolking voor het af staan van haar "vlooien". Op modegebied steeds het nieuwste! Namens bestuur en leden van Harmonie Prinses Juliana". De tijd nadert weer voor diverse struiken, vaste planten, heiplanten en bloeiende winterviolen. Tevens adres voor kamerplanten en snijbloemen. Tot ziens! Aannemer van grondwerken en inritverharding. Levering alle soorten straatstenen, rode split enz. SCHOOLSTRAAT 31a 5066 EC MOERGESTEL TEL. 04243-1442 MERKRIJWIELEN Gazelle, Batavus, Peugeot, Sparta, Motobecane, Kinderrijwielen, enz. BROMFIETSEN Zündapp, Kreidler, Yamaha, Peugeot, Puch Maxi, Motobecane enz. Rijwielen v.a. f 230,— Vrij te aanvaarden 1-1-1980. Eventueel ook te koop gesplitst in 2 x 1 ha. Gegadigden kunnen hun bod in gesloten enveloppe vóór 25 sept. opsturen naar Camping de Boskant, Oirschotsebaan 8a, 5062 TE Oisterwijk, onder vermelding "verkoop grond". Bromfiets- en Rijwielhandel Moergestel, Tel. 04243-1282 Oisterwijkseweg 19-21 seizoen is er weer veel te doen, unze eerste avond is op Maandag 17 sep tember a.s. 's avonds om acht uur in "den Boogaard". Oosthoek uitgevers mij. B.V. "De Meern", zal die avond een informatief programma verzorgen, met gratis verloting. Op donderdag 11 oktober a.s. hebben we in "den Boogaard" een grote dames modeshow, verzorgd door Modehuis de 5 A uit Tilburg, zowel grote als kleine maten worden U getoond, de show wordt door eigen manequins gepresen teerd. Op donderdag 18 oktober 's avonds om kwart voor acht in "den Boogaard", spreekt mevr, de Neer- Braam, over het onderwerp: "Is er een dame in de zaal". Op 23 oktober is er een verdiepings dag in 't cenakel te Oir- schot, U kunt zich opgeven bij het bestuur. Kosten voor de gehele dag f 25,-. Op maandag 12 november komt de heer van Bokhoven uit Drunen 'n voorlichtingsavond geven, tevens proe ven en keuren van deskundig bereide exotische groenten en vruchten. Op donderdag 20 december is onze kerst viering, dit jaar anders als we gewend zijn, (blijft een verrassing) 17 januari 1980 houden we onze jaarvergadering, na jaarverslag en bestuursverkiezing, brengt Anne-Marie van Krimpen, (leid ster uit 't hoofdbestuur) 'n dicussie op gang over vrouwen in beweging, vrou wenemancipatie, een zeer nuttige a- vond voor iedereen. Op 11 februari vieren we carnaval, hoe? Dat hoort U nog. Op 25 februari 'n voorlichtings avond over drugs en druggebruik, met dia's. Op donderdag 20 maart 's avonds om kwart voor acht wordt U door een kok geleerd hoe U zelf 'n Indische rijsttafel kunt klaarmaken. Op dinsdag 29 april houden we ons jaarlijks reisje. 8 mei vieren we Moederdag opgeluisterd door onze eigen toneelclub. Ongeveer half oktober begint er weer een cursus verzorgd door dezelfde kok, die ons hartige hapjes leerde klaarma ken deze keer maakt hij verschillende soorten soepen en puddingen. Ook de najaarsbeurs in Eindhoven wordt be zocht, zo mogelijk nog 'n excursie naar de kokschool in Eindhoven. Binnenkort krijgt U een enquêteformulier thuis, daarop kunt U invullen welke cursus U wilt volgen. Er komt een politieke cursus bestaande uit 6 avonden, een cursus algemene ontwikkeling bij vol doende opgave. Ook nog enkele discus sieavonden over onze H.Kerk in de toekomst. Datums worden nog bekend gemaakt. Bewaar dit programma. Het bestuur. Trimmen Op vrijdag 14 september a.s. gaan we met zijn allen naar de Trimbaan om onze spieren wat losser te maken. Belangstellenden worden om half 8 verwacht bij het zaaltje van de Boeren bond. Gezamelijk fietsen we dan naar de Trimbaan. Ook onderweg kun je nog aansluiten. Dico-avond Die vrijdagavond wordt er eveneens een disco-avond gehouden in het clubhuis van KPJ-Hilvarenbeek in het Eekhol (zijweg van de weg Tilburg-Hilvaren- beek). Deze avond begint om 20.00 uur en de kosten bedragen voor leden f 1.50 en voor niet leden f 2.50. Na afloop van het trimmen kunnen belang stellenden ook daar naar toe gaan. We gaan dan wel op eigen gelegenheid. Algemene ledenvergadering. De jaarlijkse najaarsvergadering wordt dit jaar gehouden op woensdag 19 september a.s. om 20.00 uur in de zaal van café 't Draaiboompje. De agende van deze vergadering vindt je in de KPJ- krant die het komende weekend uit komt. We rekenen op een grote op komst! Wederom heeft het bestuur van het V.N.K.V. een najaars- en winterpro- gramma vast kunnen leggen. Ook dit

Weekblad Moergestels Nieuws | 1979 | | pagina 4