goud-zilver RALE/GH ®n Willems kjsidBSJLs juwelier - horloger /etter lady rokken/blouses/pantalons ff 'ff t\ OPGELET!!! Rok 84,50 Hesje 59,90 i J. VOGELS SLIJTERIJ „DESTER" 311 PbflNTENKWEKERU I. ZOEKERTJES Club van de maand Volwassen Brigadiers Kampvuur f RAADHUISSTRAAT 17- MOERGESTELTEL.04243 1287 t I I -nieuws fi Groetjes, de leiding. I Kom onze nieuwe rokken- en blousenkollektie eens bekijken. De nieuwe modekleuren zijn reeds binnen. Rechts model (zie weekblad Margriet en onze etalage). De tijd nadert weer voor diverse struiken, vaste planten, heiplanten en bloeiende winterviolen. Tevens adres voor kamerplanten en snijbloemen. Tot ziens! SCHOOLSTRAAT 31a 5066 EC MOERGESTEL TEL. 04243-1442 Bejaarden! Op bejaardenmiddag is door enkele personen verkeerde hoed meegenomen. Willen deze zich vervoe gen op Voorbrugstraat 9, Moergestel, of bellen 1398. I 1 I Tweewielerspecialist Rootven 62-68 - Moergestel Tel. 04243-1435 Fietsen die zich onderscheiden. UW EERSTE KEUS! Zie onze etalage! Koopje! Te koop wegens aanschaf van auto: een in goede staat zijnde brommer met helm. C. Freijse, Root ven 55, Moergestel. Te koop: prima lederen jongens voetbalschoenen (8-10 jaar). Slechts 3 keer gedragen. Merk: Quick. Voor brugstraat 3, Moergestel, Tel. 1929. Onze wens is, dat U zich bij ons klant voelt! Voor U hebben wij daarom ons assortiment uitgebreid met: Advocaat van Slijterij "De Ster", onder het motto: niet goed, geld terug: f6,25 Irish coffee concentraat f9,95 Irish coffee concentraat met 2 glazen: f 14,95 Pisang Soe Soe f5,95 Vodka orange: f 5,95 Verder hebben wij Belgisch, Duits, Engels en Deens bier. De moeite waard te proberen. M. Akkermans-Wolfs Schoolstraat 16 Tel. 04243 -1350 Speelhondjes. Jonge zwarte speel- hondjes, Labra Dor vader, gratis te be komen. Inlichtingen: Fam. von der Fuhr-Straeter, van Rijckevorsellaan 31, Moergestel, Tel. 1588. liefst nog enige reserve brigadiers heb ben. Mochten er daarom onder U zijn, die vergeten zijn het opgave-strookje van de stencil of van Moergestel- Nieuws in te vullen en in te leveren of U nu alsnog bereid U voor de veiligheid van de schooljeugd in te zetten, dan verzoeken wij U vriendelijk zo spoedig mogelijk kontakt op te nemen met een van ondergetekenden. leder die zich aangemeld heeft ontvangt nog een brief thuis, waarin alle belang rijke informatie is opgenomen. Boven dien wordt er nog een instructieavond door de politie gegeven. Is het U dus mogelijk ook één dag in de maand U in te zetten voor de veiligheid van onze schooljeugd (en dit geldt natuurlijk ook voor volwassenen, die zelf geen kinderen op onze Moergestel- se scholen hebben) neem dan a.u.b. spoedig kontakt op met de werkgroep Verkeersveiligheid Kinderen. secretaresse A.M. Holland, Burgm. Maeyerstr. 13 tel. 1187. voorzitter P.J. Gelden, Oisterwijk- seweg 68 tel. 1609. Handbalt oernooi. Afgelopen zondag werd op de tereinen van ROEF een minihandbaltoernooi gehouden door KPJ Moergestel. Be doeling was om zich alvast in te spelen voor de komende competitie die op 16 september weer van start gaat. Er werd daarom alleen maar voor het plezier en voor de eer gestreden. Een 13-tal teams namen deel, die verdeel over 3 poules een onderlinge competitie speelden. Bij de aspiranten kwamen de Beerzen als beste uit de bus, gevolgd door Moer gestel. Bij de heren wisten de Beerzen zich eveneens als eerste te plaatsen, terwijl Moergestel 3e werd. Bij de dames plaatste Biest-Houtakker zich als eerste en werden Moergestel 2 en Moergestel 1 resp. 2e en 3e. We mogen terugzien op een geslaagde en vooral zeer sportieve dagl Oogstdankfeest. Het jaarlijkse oogstdankfeest van kring Tilburg van NCB, KVO en KPJ wordt dit jaar gehouden op 9 September in het Natuurteater te Oisterwijk. Ook alle KPJ-leden zijn daarbij van harte uitge nodigd. Deze eucharistieviering in de openlucht begint om 10.15 uur. Rootven 47 Moergestel. Tel. 04243-1393 Jeugdvakantieweek 1979... "Het kampvuur houden we later, want het is nu te slecht weer"... "Ze hebben al het hout opgestooktl" "Het kampvuur zal nou wel niet meer doorgaan..." MAARRRRRR Het kampvuur houden we op vrijdag avond 14 september om 8 uur 's avonds. Zoals afgespro ken gaat het kampvuur dan door en we proberen allemaal nog even in dezelfde stemming te komen als op die kletsnatte vrijdagavond na de jaugdvakantieweek. Wij vinden eigenlijk dat er dus bij hoort: - Piraten, zeerovers, of wat daar dan ook maar op lijkt. Zoek dus nog eens een keer je ooglapjes, streeptruitjes, halsdoeken en alles wat er bij hoort op en kom verkleed. Dan wordt het pas echtlllll - Vaders, moeders, opa's en oma's en verder iedereen die het leuk vindt. - Leiders en leidsters natuurlijk. Wij hopen dat die ook nog even de sfeer kunnen terugroepen en opneiuw inle ven. Vanaf half 8 is het clubhuis open en zijn alle leiders en leidsters welkom, (en natuurlijk is er koffie). Het zou leuk zijn als we er toch vyeer even een fijn feest van zouden kunnen maken. En dat lukt als jij en jij en jij en U en U en jij en jullie en verder iedereen er is op vrijdagavond om 8 uur op het speelveld aan de Bosstraat. Allemaal tot ziens. Wil iedereen er wel voor zorgen dat hij of zij rekent op een koude avond, dus een warme jas, een deken om om te slaan en iets om op te zitten. Nog steeds zijn niet alle gevonden voorwerpen opgehaald bij Mevr. Jan sen, Past. v.d.Boogaardstr. 44. Er moet bv. nog iemand zijn die per ongeluk in het bezit is gekomen van een (te grote) jas met een naam erin. Beste jongelui, Vrijdag 7 september a.s. gaan wij weer van start met een discoavond. Iedereen mag een introducee meebrengen. Het begint om half acht en duurt tot tien uur. De oproep aan de volwassenen van Moergestel via de basisscholen en via Moergestel Nieuws vorige week om zich in te zetten voor de veiligheid van onze schooljeugd, heeft leuke resulta ten opgeleverd. Doordat zovele oud-brigadiers en nieuwe brigadiers zich hebben gemeld is het mogelijk geworden de plannen uit te voeren zoals wij die gewenst hebben. In het kort komt dit neer op het volgende: op elk van de drie oversteek plaatsen in Moergestel (Rootven, Schoolstraat en Gemeentehuis) zal van af 10 aeptember door twee volwasse nen brigadiers worden overgestoken op de volgende tijden; (telkens 15 minuten) 8.30 uur, 11.30 uur, 12.00 uur, 13.15 uur en 15.45 uur. Dit betekent dat er vanaf 10 september geen gebruik meer gemaakt hoeft te worden van de jeugd-brigadiertjes, die dit gevaarlijke werk zo voortreffelijk hebben gedaan voor hun leeftijdgenootjes, hiervoor hartelijk bedanken. Het was onze bedoeling alle volwassen brigadiers minimaal één dag per maand te laten 'dienst doen', behalve natuurlijk degenen die zich voor meerdere dagen hebben aangemeld. Bij het maken van het rooster zijn we er bijna in geslaagd deze ene dienstdag per maand te realiseren. Wij hopen in deze laatste voor bereidingsweek nog enige volwas senen bereid te vind om zich ook nog als volwassen brigadiers aan te melden, zodat wij in ieder geval voldoende en

Weekblad Moergestels Nieuws | 1979 | | pagina 4