Wit brood 143 SPAAK) Ad van Roosmalen - Uw vers-leverancier I 549 98 595 825 395 75 98 998 49 159 10.98 198 429 155 975 155 695 138 395 SPAR HET BEST INVERS 198 198 345 445 450 Rode kool Perziken Sn ij worst Schenkel Groenten - Fruit Wij met elkaar: de nieuwe Missie- kalender Het beste in de buurt, alle dag voordeel bij de hand. Mayonaise Grote bloemkool Varkenslapjes 875 Komkommers Ribcarbonade Haaskarbonade Witte bonen Jonge kaas Kuikenbout halffilet per kilo Varkensfiletrollade Blauwe pruimen per kilo Watermeloen Damesgym Dansles voor beginners "Naar 1985 II" Margarine Dameszakdoeken Rosé d'Anjou Bolletje beschuit Roef! zoekt sportieve jongelui Gehakt Rundergehakt Royal koffie Verse worst Hacheevlees Boerenleverworst Palingworst 1 Een soort Familie album eigenlijk. VAN DE WARME BAKKER Knappend vers 800 gram 0,72 liter DINSDAG Bodemprijs WOENSDAG I 500 gram 495 - per kilo per kilo mandje 500 gram 500 gram Spar Hagelwitte Magere maar die moet je zien, voor zo n EXTRA LAGE PRIJS! 2 stuks voor DONDERDAG, VRIJDAG EN ZATERDAG per kilo per kilo Hak in tomaat - grote pot Verse 500 gram 1 Zoete organiseren op zondagmiddag in "Den Boogaard". Deze danscursus wordt gegeven door een erkende dansschool. Opgave hiervoor kan geschieden bij "Den Boogaard" tel. 1665. b.g.g. J. Meeuwis, Bosstraat 6, tel. 1641 of bij c. de Laat, Schoolstraat 32, tel. 2397, vanaf heden tot en met 5 september a.s. Bij voldoende deelname gaan we half september van start. De opgegeven deelnemers/sters ontvangen dan nader bericht over aanvangsdatum, -tijd en verdere gegevens. Wij hopen op voldoende deelname en wensen U alvast veel sukses. Het bestuur van "den Boogaard" In het prachtige Drun ense recreatie park werden door Roef mooie succes sen behaald; - meisjespupillen; 2e plaats na beslis singswedstrijd. - jongenspupillen; 3e plaats - meisjesadspiranten; 3e plaats - jongensadspiranten; 3e plaats - dames-senioren; 3e plaats - heren-senioren; 1e plaats Jongelui, voel je iets voor handbal, geef je dan op bij A. Reijrink, Griete Veldeke 37, Moergestel, tel. 2337. Bij onze gymclub, spelend op dinsdag avond van 21.00 - 22.00 uur, is nog plaats voor enkele deelneemsters. Wij beginnen op dinsdag 4 september a.s. Kontactadres; J. Wayers, Ruymheuvel tel. 1411. We vallen van het ene plezier in het andere. Nauwelijks zijn de vakanties voorbij of je word weer in de gelegen heid gesteld om aan de dansles voor beginners deel te nemen.Tenminste... als je voor 1 oktober aanstaande 14 jaar bent geworden. Want nog steeds is de uitspraak "Dansen is plezier voor twee" de juiste. Daarom heeft het bestuur van "Den Boogaard" besloten om ook dit jaar weer een danscursus voor beginners te Het komende weekeinde zal in de kerk nog eens de aandacht gericht worden op de weg die de parochie te gaan heeft naar bijv. 1985. Veel is er al over gedacht en gesproken. Vast staat wel dat die weg samen moet afgelegd worden. Parochianen dienen met de priester samen verantwoordelijk te zijn voor het kerkgebeuren. Daarom zal aanstaande zondag in iede re mis een toelichting gegeven worden door een lid van het parochieberaad, als vertegenwoordiger van de grote groep die in onze parochie ook werkelijk medeverantwoordelijkheid wil dragen. In de deze week thuisbezorgde gele folder hebt U inmiddels kunnen lezen wat er aan de hand is en hoe een en ander opgelost gaat worden. Er worden nu twee maatregelen geno men; afschaffing van de H.mis van acht uur zondags en invoering van commu niediensten i.p.v. bepaalde eucharistie viering, zoals bijv, aan de vooravond van een begrafenis. Deze maatregelen zijn noodzakelijk. Niet alleen vanwege het afnemend aantal priesters, maar ook omdat de kerk niet stil mag blijven staan. Andere vormen van vieringen, dan alleen de eucharistieviering zijn mogelijk en ook wenselijk. Het is niets nieuws. Ook vroeger kende men verschillende vor men (lof, kruisweg,...). De communiedienst is een waardevolle uitbreiding van de kerkelijke vieringen. Tevens kan zo een zekere sleur voorko men worden. Spar 2 pakjes voor 12 stuks voor 2 flessen rol Om onze teams, die deelnemen aan de competitie, compleet te maken, zoeken wij nog enkele jongelui voor de volgen de teams; -jongenspupillen 9, 10, 11 en 12 jaar. - dames-junioren 15, 16, 17 en 18 jaar. Onze teams nemen in sept. en oct. deel aan de eerste helft van de veldcompeti- tie en daarna aan de zaalcompetitie. Handbal is een fijne en gezonde sport waaraan ieder jongen en meisje kan deel nemen, zonder dat je op sportief gebied nou zo geweldig moet uitblin ken. Veel ouders van onze jeugdleden die ons zondag j.l. bezochten op het tournooi in Drunen, zullen dit kunnen beamen. half om - 500 gram 328 - per kilo 500 gram SPAR 500 gram De nieuwe algemene missiekalender voor 1980 geeft elke maand een "fami- lie-foto". Een kleurenfoto van mensen die ver weg wonen, maar toch van dezelfde mensen-familie zijn waar ook wij bij horen. Foto's van een man uit Panama, een vrouw uit Peru. Meisjes uit Nigeria, moeder met baby uit India. En achter elke "familie-foto" staat - letterlijk en figuurlijk - een verhaal, achtergrondin formatie. Een antwoord op de vraag; "hoe gaat het met hen? Hoe maken ze het?" Wij met elkaar is een kalender over mensen die ons ter harte gaan. Uitge geven door de gezamelijke missie-con- gregaties ten bate van hun werk voor de mensen op deze wereld. De prijs van de kalender is zes gulden. Daar heeft u een keurig en kleurig uitgevoerde kalender voor die een jaar lang laat zien wat voor dag het vandaag is, maar ook wat voor wereld. Een wereld waarin "wij met elkaar" iets van moeten maken. Doet U mee? Begin september bieden wij U de kalenders aan huis aan. Ook verkrijgbaar; H. Antonius-Gasthuis, Moergestel Zr. Huberta MAANDAG 500 gram 500 gram 150 gram 250 gram 150 gram i

Weekblad Moergestels Nieuws | 1979 | | pagina 7