W. VUGS Timmerlieden Eiken bankstellen Aannemersbedrijf Cs —I Gebr. Janssen Woninginrichting J. Willems Vishandel Pierre Janssens I I 1 I w Voor een modern kapsel. Schoonheidssalon P.V. Moergestel Z Dames- en Herenkapsalon met lederen of gestoffeerde bekleding Elke donderdagmiddag op het St. Jansplein van 14.00-18.00 uur. Warme gebakken vis Aan alle ouders van de Moerges- telse kinderen 1 -er I J 1 1 ij* Hierlangs afknippen a.u.b. NAAM; VOORLETTERS; Adres; Oisterwijkseweg 32 - Moergestel - Tel. 04243-1258-1812 Wij vragen: OOK DIVERSE KLEINE MEUBELEN W/y staan graag tot uw beseb'dng. voor villa- en bungalowbouw, alsmede voor onze werkplaats te Moergestel. Wij bieden: 'n Hoog loon Goede sociale voorzieningen 'n Blijvende baan. Sollicitaties: dagelijks (ook 's zaterdags) op ons kantoor: Oisterwijkseweg 32, Moergestel, Tel. 04243-1258. Alle soorten verse vis o.a. nieuwe haring, garnalen, paling, kabeljauwfilet, scholfilet enz. RAADHUISSTRAAT 19, MOERGESTEL, TEL. 04243-1584 Uitslag wedvlucht St, Quentin afsstand 231 km. Eerst geconstateerde duif; 16.27.20 uur. L. v.d.Branden 1-2-5 Comb. Oerlemans 3-7-11 Comb, de Laat 4-9-10 A. Damen 6-12 Comb. Ligtvoet 8-13 invullen) dagen per maand. - Mijn voorkeur gaat uit naar de oversteekplaats; Rootven, Gemeentehuis, Schoolstraat. Ik ben wel/niet bereid, indien nodig, een andere oversteekplaats te nemen. (zo ja welke? die misschien ook willen meewerken, dan horen wij dat graag van U. Aft mo ge\ ne ver Onze specialiteit: TELEFOONNR; (eventueel van buren) Verkeersbrigadiers - nieuwe opgaven. - Hierbij geef ik mij op als verkeersbri- gadier voor één, twee, (aantal Rootven 36 - Moergestel - Tel. 04243-1219 Past. Minorettistraat 11 - Goirle - Telefoon 013-341740 Om was dru klei de stei aar opr me gro ent we de kar gei mie Oo zig. lett het Ge; me ple: het gez Zoals U waarschijnlijk weet, helpen sinds 1 februari van dit jaar volwassen mee om de kinderen op weg van en naar school veilig te laten oversteken op de 3 gevaarlijkste oversteekplaatsen in ons dorp (Rootven, Gemeentehuis en Schoolstraat). De ervaringen die hiermee in deze periode zijn opgedaan zijn erg positief. Als werkgroep hebben wij ervaren dat het oversteken nu op een zeer verant woorde en veilige manier gebeurt en dat vele volwassenen in onze gemeen schap, ook mensen die geen kleine kinderen op school hebben, spontaan bereid zijn hieraan hun medewerking te geven. enigszins mogelijk is, zich op te geven om minimaal één dag per maand mee te werken. Wij durven een beroep op uw verantwoordelijkheid te doen omdat de schooljaren van ieder van onze kinderen alleen maar prettig, gezellig en veilig kunnen verlopen als de ouders zich sociaal en solidair opstellen en ieder op de een of ander manier zijn bijdrage wil leveren (b.v. meehelpen op school via oudercommissies, vakantiewerk, vrije- tijdsclubs, verenigingen, etc.). Omdat wij slechts voor één dag per maand een beroep op U doen, zal het U zeker mogelijk zijn voor die dag eventueel een opvang voor een kleiner kind te organi seren, uw etenstijd iets te verschuiven of uw dag anders in te delen. U kunt ook met een andere volwassen briga dier afspraken maken over ruilen, voor elkaar invallen etc. Tijdens de laatste bijeenkomst van de volwassen-brigadiers is aan de werk groep gevraagd om dit werk verder uit te breiden en een eenvoudig dienst rooster op te stellen. Voorgesteld is om per oversteekplaats twee volwassen brigadiers te plaatsen (en geen jeugd brigadiers meer) en elke brigadier slechts één hele dag per maand aan de beurt te laten komen. Wij vinden dit een goed voorstel omdat we dan geen beroep meer hoeven te doen op de jeugdbrigadiers (wat ook de wens is van de schoolleiding, de politie en vele ouders) en omdat we dan ook de volwassen-brigadiers niet zwaar hoeven te belasten. U begrijpt waar we heen willen? Dit voorstel is alleen maar uit te voeren als er nog méér volwassenen bereid zijn mee te werken. We doen daarom een beroep op alle ouders van de school gaande jeugd om, als het ook maar Enkele zakelijke mededelingen; - elke brigadier is zowel W.A. als tegen ongevallen verzekerd, - elke nieuwe brigadier wordt uitgeno digd op een instructieavond, - elke brigadier draagt tijden het over steken opvallende kleding (oranje), - tweemaal per jaar komen alle briga diers bij elkaar om ervaringen uit te wisselen en te bespreken, - de oversteekplaatsen zijn (telkens 15 minuten); 8.30 uur, 11.30 uur, 12.00 uur, 13.15 uur en 15.45 uur. - elke brigadier ontvangt een rooster waarop alle diensten per oversteek plaats zijn aangegeven. Indien U bereid bent de gevraagde medewerking te verlenen (U mag zich natuurlijk ook voor meerdere dagen per maand opgeven), vul dan bijgaand formulier in en geef dit morgen met uw kind mee naar school of bezorg het op ons secretariaatsadres. Indien U nog andere mensen kent, buiten ouders van schoolgaande jeugd. Werkgroep Verkeersveiligheid Kinderen Secretaresse; A.M. Holland, Burg. Maeyerstraat 13. Voorzitter; P. Gelden, Oisterwijkseweg 68-

Weekblad Moergestels Nieuws | 1979 | | pagina 10