De bakker is weer qpz’n post Jos van Hutten Wim vuillaas n H PbflNTENKWEKERU I 15,- 570 Slagerij Henk Verschuuren 13,- Foto-albums Albums o Vlooienmarkt Harmonie Prinses Juliana Uw adres voor kamerplanten en snijbloemen! Damesgymclub v.h. K.V.O. Audacia jeugd LOUIS v.d. MEYDENBERG Rootven 26 - Moergestel - Telefoon 04243-1421 De Volkstunders ...1^ 'sMaandags op de markt 'sWoensdags bij Groentehal Crisje 129 Pi Tot ziens. van ruim aanderhalve meter! Jodocus. De gehele week O kNDEL A A voor 9x13 K Allemaal weer toe aan het gewone leven? Mooi - dan is uw Echte Bakker ook graag van de partij. VOLENDAMMER VISHANDEL Gemullehoekenweg 11 - 5061 MA Oisterwijk Telefoon 04242-2344 Woensdag 22 augustus starten we weer met onze gymlessen. Aanvangstijd half negen. We nodigen alle leden uit om op tijd aanwezig te zijn. Bij verhindering graag even bericht aan een van onder- KATENSPEK -150 gram GEKOOKTE LEVER -150 gram FRICANDELLEN EXTRA - 3 stuks DROGE WORST - uit eigen keuken -100 gram Donderdag, vrijdag en zaterdag KUIKENBORSTFILET - 500 gram RIBKARBONADE - 500 gram ROLLADESCHIJVEN - 3 stuks staande adressen. Nieuwe leden kun nen zich daar ook opgeven. Iedereen is van harte welkom. Vriendelijke groeten. Mevr. T. Verhoeven Ruymheuvel 1, tel. 1550 Mevr. K. Drubbel Heuvelstraat 18, tel. 1649. 139 109 119 Jeugdleiders gevraagd. Nog maar een paar weken resten ons van het nieuwe voetbal seizoen. Maar helaas komen we nog een paar Jeugd leiders tekort. Zijn er in Moergestel nog enkele sportieve mensen die een paar uurtjes vrij hebben om deze jongens te begeleiden want geen leiders getekend dat deze jongens niet kunnen voetbal len. Graag zo spoedig mogelijk opgeven bij N. Oerlemans, Pater Helmerplein 22. H. v.d. Heuvel, Raamackerstraat 2. Het is de bedoeling om de nieuwe competitie te spelen met 1 A Jeugd, 2 B 2 b elftallen, 4 C elftallen, 2 D pupillen, 3 E elftallen, 2 F pupillen, dus U ziet dat hier wel enkele mensen voor nodig zijn. SCHOOLSTRAAT 31a 5066 EC MOERGESTEL TEL. 04243 1442 795 529 298 Industrieweg 14, tel. 2333. Kerkstraat 12 - Moergestel - Telefoon 04243-1268 KK1 Op 2 september aanstaande is het weer zover! De populaire vlooienmarkt slaat zijn tenten weer op op het St. Jans- plein. Er zal weer van alles te doen en te koop zijn! Tenminste... als alle inwo ners van Moergestel hun zolders en kelders nog eens controleren op voor hen onbruikbare of overbodige spullenl Daarom zal onze ophaaldienst weer op pad gaan om U van alle vlooien te verlossen I Zaterdag 18 augustus in het buitengebied, zaterdag 25 augustus gaan we rond in de kom van het dorp. Hebt U iets bijzonders aan te bieden of wilt persé niet gepasseerd worden; bel dan even 1383. De Harmonie die ons dorp zo'n vitale rol speelt, is hoognodig toe aan nieuwe uniformen. Laat onze leden niet in hun hemd staan! Geef uw vlooien voor onze nieuwe uniformen! Op maandag 20 augustus is hij weer terug van vakantie, blakend van baklust en tintelend van de voorpret om al die soorten die hij straks weer voor u mag bakken. Tot spoedig ziens maar bij uw Echte Bakker! Proficiat D pupillen. De start voor de pupillen is goed ge weest op het toernooi in Chaam slaagde deze er in de Finale te bereiken zij moesten spelen tegen U.V.V. uit Ul- venhout, een spannende wedstrijd na de verlenging was het nog steeds 0-0, zodat er strafschoppen genomen moes ten worden en daar waren de spelers van U.V.V. net iets beter in. Maar een tweede plaats mag er ook zijn nogmaals proficiat. Met ingang van maandag 20 augustus gaan de trainingen voor de jeugd weer van start. Wij verwachten dan ook dat veleJeugdheden de trainingen zullen volgen. Kijk goed bij J. v. Bommel hoe laat de trainingen beginnen. De programma's voor zaterdag 18 augustus en zondag 19 augustus zijn als volgt. Alle F. pupillen op toernooi bij GSBW (Goirle) zaterdag 18 augustus. D. pup. zaterdag 18 augustus straf schoppen schieten Oirschot. Zaterdag 18 augustus 2 E. Elftakken toernooi Maarheeze. B. Jim. 18 augustus toer nooi Chaam. Zondag 19 augustus A. Jim Toernooi Chaam. Kijk goed hoe laat je moet vertrekken bij J. v. Bommel. voor uw vakantie-herinneringen zelfklevend, 2 voor Fotomapjes voor 9x9 395 met zwart blad/stevige kaft Photo-atelier Zo hèn zammaol iets wèj un aander nie heej: óf groter, óf dikker óf beter. Noud heej unne snèjboon van 60 lank, en Harrie van één staok drie kilo! Mar Toon hinnun bloemkool, zo groot en zo blank as de borst van de Venus van Milo. De volkstunders hebben ut druk meej de pluk van peule en erte en bone. Vur hullie bestaot er gin groter geluk as mekaor dur predukte te tone.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1979 | | pagina 7