The Ragtime Band PHILIPS nu voor 1995 DANSEN VOOR GEHUWDEN Frans van Velthoven MLE/Off Fietsen voor jongens en meisjes moeten z^jn: ^ief kleurrijk, lichtlopend en bovenal veilig. v DEN BOOGAARD MOERGESTEL J. VOGELS Veilig, dus sterk. Sterk... dus Gazelle. Zaterdag 11 augustus: en hoofdtelefoon gratis! Audacia jeugd Ponyclub F.E.V.I.O.R. Jan van Velthoven Schoolstraat 3 Kerkstraat 21 Moergestel Tel. 04243-1284 Nieuw nummer de Kleine Meijerij Trainen jeugd Gilde ,,St. Catharina" Rack-apparatuur HiFi/Stereo-platenspeler AF677. Semi-automaat met direct-control snelheidsregeling. HiFi/Stereo-tuner AH694. Met 5 FM voorkeuze- zenders. H iFi/S tereo-versterker AH 594. Vermogen 2 x 40 watt continu. U kunt het rack aanvullen met het bijpassende HiFi/Stereo-cassettedeck N2544 en een hoofdtelefoon. 3JL'*a Rack ER9467 Afgewerkt met fraai aluminium-profiel. Grote platenberging. Nu Philips kwaliteit voor zomerprijzen. Dat is een buitenkansje. Profiteer daarvan. Alleen deze maand! IJ I _L 715,- AAN VANG: 20.30 UUR. AF 677 AH 694 met Schoolstraat 7 - Moergestel - Telefoon 04243-1245 Alleen toegankelijk voor het oudere publiek. Gazelle fietsen hebben Vredestein banden De zaak met de echte service: Tweewielerspecialist Rootven 62-68 - Moergestel Tel. 04243-1435 Fietsen die zich onderscheiden. UW EERSTE KEUS! Zie onze etalage! Totaal 2585,- AH 594 In de tweede helft van de 18e eeuw bewoonde jonker Willem Becx het Moergestelse Hooghuis. Hierover en over de familie van de jonker schrijft de Tilburgse archiefambtenaar J.Becx in het nieuwe nummer van „de Kleine Meijerij", het orgaan van de gelijkna mige heemkundekring.Streekarchivaris P; Wuisman schrijft in een artikeltje over de koster en schoolmeester van Moergestel, die bij de bevolking paas eieren op ging halen en er van de deur werd gejaagd.Andere artikelen in het nummer behandelen de geschiedenis van de Essche raadhuizen, de bouw van de Peteruskerk te Oisterwijk, een mun- tenvondst te Helvoirt en enige kleinere bijdragen. Voor belangstellende niet-le- den ligt dit nummer a.f.4.- bij "de Spar" aan het Rootven. Nu wij allemaal goed zijn uitgerust gaan we weer met plezier aan de nieuwe competitie beginnen. Zaterdag 11 au gustus gaan de D.-pupillen op tournooi in Chaam. Zondag 12 augustus gaan de C.-junioren ook in Chaam op tournooi. Het verdere programma ziet er voor de komende weken als volgt uit; zaterdag 18 augustus D.-pupillen strafschoppen schieten in Oirschot, E.-pupillen op tournooi in Maarheze, 18 augustus alle F.-pupillen op tournooi bij GSBW. b.-junioren Tournooi Chaam 18 augus tus, B.-Junioren Tournooi Chaam 19 augustus. Kijk goed bij Jan v. Bommel hoe laat je moet vertrekken, en in welk elftal je staat, dit zijn nog maar oefen elftallen dus doe allemaal je best om een vaste plaats te krijgen. Veel succes! Willen de pupillen die dit jaar over zijn gegaan naar de C.-Jeugd voor zaterdag 11 augustus een pasfoto inleveren bij N. Oerlemans. De lijst met namen is te zien bij Jan v. Bommel, dit zijn jongens die voor 1 augustus 12 jaar zijn geworden. Wij zijn van plan om met ingang van maandag 13 augustus weer met de trainingen te beginnen. Hoe laat het trainen voor de verschillende groepen begint kun je bij J. v. Bommel zien. Alle mensen die zich hebben opgegeven om de jeugd te trainen worden donderdag avond om negen uur in de kantine ver wacht voor een kleine bespreking. Ook in de maand augustus hebben onze leden van Gilde St. Catharina weer een druk programma voor de boeg. Vooral de schutters zal men vaak kunnen zien strijden op het schietterrein in de Heuvelstraat nabij de Hoofdman H. Wolfs. Belangstellenden kunnen eens een kijkje gaan nemen 11 augustus; onderlinge schietwedstrij den met Gilde "St. Joris" uit Oostel- beers en St. Joris, Moergestel. Aan vang 18.00 uur. 15 augustus; in optocht met geheel de Moergestelse Gilden naar het Maria-ka- pel op de Oisterwijkseweg voor een Eucharistieviering. Opstellen om 18.30 uur op 't St. Jansplein. 19 augustus; Vrij Gilde-festijn te Hoge— mierde bij Gilde "St. Joris". Opstellen voor de optocht te Hoge-Mierde op het sportpark "de Leeuwerik" om 12.30 uur. 25 augustus; schietwedstrijd met de bevriende Gilden "St. Ambrosius' uit Baardwijk en St. Joris, Moergestel. Schietterrein Heuvelstraat, Moergestel. Aanvang 18.00 uur. 7 september; Gildebal voor Gildebroe- ders en zusters uit de regio en tevens gehuwdebal in DEN BOOGAARD te Moergestel. Muziek "RAGTIME BAND" o.l.v. Joke v.d. Heijden. Op brengst is ten bate van het "Gehandi capte Kind". 9 september; Groot Brabants Gilde- festijn te Moergestel. Schietterrein De Scheerman (achter de molen). Alle Gildebroeders van onze Gilde worden in de week van 3 t/m 10 september ver wacht op of rondom het Gilde-feest- terrein aan de Scheerman. Oproep hiervoor volgt nog. Verder is het iedere maandag-avond vanaf 19.00 uur schieten voor de on derlinge competitie van onze eigen schutters op het schietterrein in de Heuvelstraat. De Deken-schrijver Afgelopen zondag werd door onze club deelgenomen aan het pony-concours te Goirle. Bij voortreffelijk weer werd door ruim 700 deelnemers om de prijzen ge streden. Onze ruiters en amazones weerden zich in deze strijd uitstekend hetgeen blijkt uit de navolgende resul taten. Achttaldressuur; FEVIOR 1 - klasse zwaar- 2e prijs FEVIOR 1 - klasse licht - 9e prijs FEVIOR 2 - klasse licht - 5e prijs FEVIOR 3 - klasse licht - 4e prijs Individuele dressuur; klasse licht I; Carolien van de Bosch met Lucky Boy 1e prijs, Gerrie Beerens met Cherry 2e prijs, Josette van Dijck met Rinde 3e prijs, Mark van Hulten met Quinty 3e prijs, Marlein van Gerwen met Brigit 4e prijs. Klasse licht II; Karin op 't Hoog met Polly 1e prijs, Anita van Hulten met Chester 1e prijs, Henk Ketelaars met Lucas 3e prijs, Hettie Ketelaars met Otello 5e prijs. Klasse midden; Wilma Burgers met Hassan 3e prijs. Klasse zwaar; Henk de Cort met Peter 1e prijs. Springen; Klasse beginnelingen; Wilma Burgers met Hassan 9e prijs. Klasse licht;Ardi Rijnen met Marisca 2e prijs. Bovendien behaalden we de 2e prijs voor orde en netheid. Het volgende concours zal worden gehouden op 26 augustus in Oirschot. Dinsdags zijn wij de gehele dag gesloten! 355 595 325,-

Weekblad Moergestels Nieuws | 1979 | | pagina 4