GESLOTEN! op maandag 2 juli en dinsdag 3 juli zijn wij vanaf 12.00uur RALE/Off TIJDENS DE KERMISDAGEN i I i J. VOGELS Wij wensen U een plezierige kermis!! Moergestel KERMIS-AANBIEDINGU! DE BROUWER Café-Rest. Tijdens de kermisdagen bij ons volop gezelligheid van zaterdag tot en met dinsdag. Gemeenteraads vergadering Jeugdvakantie- week 1979 voor 295,— OPOE FIETS 1 'f Jan van Velthoven II 1 0 I -nieuw^^ - I Rabobank D Rootven 11 - Moergestel - Telefoon 04243-1360 f K.P.J. derde met Jazz-oefening. tijdelijk van 350, Afgelopen zondag werd in Nistelrode de K.P.J. interkring-sportdag gehou den. Tijdens die dag kwamen de beste K.P.J.-afdelingen uit de diverse kringen bij elkaar om de strijd aan te binden. Udenhout, Haren en Moergestel verte genwoordigden kring Tilburg. Bij de jazz-oefening kwam Moergestel verras send goed uit de bus en behaalde een derde plaats. Bij de individuele nummers werd M. Vennix derde bij het hardlopen. Alle sporters van harte proficiat met het behaalde succes. De echte originele Tweewielerspecialist Rootven 62-68 - Moergestel Tel. 04243-1435 Fietsen die zich onderscheiden. UW EERSTE KEUS! Zie onze etalage! Jongen of meisje van 15516 jaar en ouder: Informeer eens of je soms een handje kunt helpen als leidster, leider, helper bij het bouwen; er is zoveel te doen! Iedereen in Moergestel die het goed meent met zijn jeugd: Wil de jeugd- vakantieweek aantrekkelijk blijven, dan zal er steeds nieuw bloed moeten komen, nieuwe ideeën, frisse wind. Doe een suggestie, geef een tip, misschien is dat nou net de aanzet voor iets nieuws. Leuk voor u, leuk voor de kinderen. Waar we direct verlegen om zitten zijn mensen die iets willen en kunnen maken van ons kampvuur. Misschien zit er wel iemand in Moer gestel dit stukje te lezen en denkt: Een kampvuur? Dat zie ik wel zitten. Grijp dan de telefoon en neem contact op met J. v. lersel, Raamackerstraat 9. A.s. vrijdag 29 juni vindt er weer een openbare vergadering plaats in het gemeentehuis. De vergadering begint om 20.00 uur en de agenda is als volgt samengesteld. 1. Opening 2. Trekking stemmingsnummer 3. Ingekomen stukken 4. Mededelingen 5. Voorstel tot vaststelling van de notulen van de vergadering van 25 mei 1979 6. Nota inzake de verslagen van de vergadering.van diverse commissies 7. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van stroomvoorziening jeugdtandverzor - Schoolstraat 3 - Kerkstraat 21 - Moergestel Telefoon 04243 - 1284 Dinsdags de gehele dag gesloten! f’ van een krediet ten behoeve van stroomvoorziening voor kermis- en marktterrein St. Jansplein 14. Voorstel tot het vaststellen van een brandbeveiligingsverordening 15. Voorstel tot geldinvordering wegens nalatigheid van betaling 16. Voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet voor: a. extra kosten i.v.m. gladheidsbe- strijding winter 1978/ 1979; b. extra kosten i.v.m. herstel werkzaamheden wegen tengevolge van de vorstperiode 1978/1979 17. Voorstel tot wijziging gemeentebe groting 1979 in verband met: a. bijstelling investeringen planologie; b. bemerkingen bij de goedkeuringen van de gemeetebegroting 1979; c. ontslag wethouder 18. Voorstel tot vaststelling van de slotwijzigingen 1978 19. Beantwoording eventueel inge - komen vragen 20. Sluiting Wat betekent dat? Ontspanning voor de jeugd die dit jaar de basisschool bezoekt in of buiten Moergestel. (Buiten Moer gestel b.v. Cio-school, B.L.O.-school, LOM-school). Wanneer? De laatste week van de grote vakantie. Dat is dit jaar van 13 t/m 17 augustus. Wat gebeurt er? Kleine groepjes kinderen van (ongeveer) gelijke leeftijd gaan zich een week lang bezig, houden met allerlei aktiviteiten zoals: hutten bouwen, fietsen, wandelen, limonade drinken, sport en spel, knutselen, zwemmen en nog een heleboel dingen die juist in een groep zo gezellig zijn. Wie doen het? Een klein groepje mensen luistert goed naar de wensen, beziet de mogelijkheden en maakt het programma. Een grote groep enthou siaste jongeren stelde een week van hun vakantie beschikbaar en lopen gsatis én voor niet* het vuur uit hun sloffen om de jeugd een grandioze week te bezorgen. Merkwaardig, maar erg verheugend is döt (als men verhel ijkt met andere dorpen en steden) in Moergestel steeds voldoende jonge mensen zichzelf spontaan willen inzetten. Het aantal leiders en leidsters is nog nooit een probleem geweest, ook al waren er vorig jaar 300 kinderen met achter zich een 70-tal leiders en leidsters bij deze week betrokken. Wat u doen moet5kunt? Ouders: Uw kinderen opgeven voor deze week. Aanmeldingsformulieren krijgt uw kind mee als het in Moergestel op school zit. Zo niet dan kunt u terecht op Raamackerstraat 9. I ging 8. Voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet voor gedeeltelijke afraste ring van het trapveldje nabij de Graaf van Urselschool 9. Voortel tot delegatie van bevoegd heden als bedoeld in artikel 172 juncto artikel 212 van de gemeentewet aan het kollege van burgemeester en wet - houders 10. Voorstel inzake het voorbereiden van een sociaal-kultureel plan voor de gemeente Moergestel PAUZE 11. Voorstel tot aankoop van een perceel grond van M.A. van Kempen van Kerkoerle en C.J.H. van Kerkoerle in het kader van de uitvoering bestem mingsplan "De Hoefkens" 12. Voorstel tot aankoop van een perceel bouwterrein in plan "De Hoef kens" aan F.M.M. van Kuppeveld 13. Voorstel tot het beschikbaar stellen

Weekblad Moergestels Nieuws | 1979 | | pagina 4