*l/ader vertelt^ *|49 6.75 5.98 7.98 11.95 4.95 4.25 16.50 3.28 7.98 AD VAN ROOSMALEN - UW VERSLEVERANCIER a 1 SPAR Vers vlees: 4.95 0.99 1.69 1.04 0.89 1.73 7.50 Enorme inkopen, grote voorraden, scherpe prijzen, specialist in verse artikelen, gewoon de beste in de buurt! Elke morgen verse aardbeien natuurlijk tegen veiiingprijs! CEES OPT HOOG Si Hij was er aan dood gegaan Diverse tuinplanten in voorraad. Per kist flinke korting!!! 1 Verse boontjes Runderlappen Tomaten Honingzoete meloen De hele week super-aanbiedingen verse groenten: Jeugd had veel plezier bij "open dag" van de brandweer Biefstuk tartaar 5 halen 4 betalen Grote komkommers Runderlappen Verse worst Gehakt Kuikenbout (verse) - kilo Varkenslappen Baklappen Gehaktdag Rundergehakt Oploskoffie Halvarine n -,o Pils, cola, up, sinas Kippevlees in bouillon - pot Volle melk Halfvolle melk Suiker Krat pils M BLOEMSIERKUNST k n O ja 98 500 gram voor doorregen - 500 gram voor 98 M export kwaliteit 500 gram HILVARENBEEK: Apollostraat 3 - Telefoon 04255-2651 e 2 1 e "Vader vertelt", zo werd deze rubriek genoemd, omdat het de belevenissen zijn van 2 kleuters die werden opgete kend door een Moergestelse vader. Wij vonden deze verhaaltjes zo grappig dat we besloten hebben, indien er ruimte voor is, om ze regelmatig te plaatsen. Veel plezier ermee Dinsdag 19 juni: export kwaliteit - 2 voor MOERGESTEL: Korenstraat 34 Telefoon 04243-1794 mager - 500 gr. 6.45 - kilo Maandag 18 juni: 500gr. 3.95-kilo halfom -500 gram Nouw waren deze week m'n twee klein mannen, tussen de regenbuien door, op straat mee 'n klein tennisballeke aan het tennissen. Ze hadden zowat den helen dag mee platgedrukte neuzen tegen de raam aan gezeten en keken van daaruit mee droeve oogskes, naar al dat hemelwater dat van boven naar be neden viel. Ge begrijpt dus wel hoe uitgelaten m'n kleine mannen naar buiten vlogen, toen 't tussen de buien door efkes droog was. Gewapend mee twee rakets begon een waar gevecht om 't tennisballeke in eikaars goal te slaan. Het geluid dat ze daarbij maakte, klonk helder door de stille natte straat tot in m'n huis, waar ik 'n boek zat te lezen. Af en toen opziende van m'n ontspannend leesgerei, zag ik twee rood bezweette kopkes langs de raam op en neer gaan. Na een half uur, ik had geen erg meer in de klein mannen, kwam er opeens één van de twee blèrend de achterdeur binnen strompe- De zaterdagmorgen is natuurlijk voor de ouderen een wat ongelukkig tijdstip voor 'n "open dag", doch voor de jeugd betekende het in dit geval een feestdag. De brandweerwagen stond buiten de kazerne en was tot de nok toe gevuld met tientallen jongeren. Alles wat normaal niet mogelijk is werd nu wel toegestaan. Of men nu aan het stuur zat of ernaast of achterin bij het materiaal, de jeugd profiteerde gretig van de hun geboden mogelijkheden. Met gasmaskers op, materiaal in de hand, of, natuurlijk een van de mooiste dingen, het bedienen van de sirene, beleefde men enkele prettige uren. Als men dan van tijd tot tijd ook nog overgaat tot het uitdelen van stickers, is je dag natuurlijk helemaal goed. Wie weet, straks als de nieuwe kazerne klaar is zal men zo'n "open dag" misschien wat gunstiger kunnen kiezen, zodat iedereen kan zien dat onze brandweer toch over veel waardevolle apparatuur beschikt. len. Met één van z'n handjes onder z'n oksels, en in de andere hand nog stevig zijn raket vasthoudend, schreeuwde hij al wat het halen kon, gelijk een speen varken, en rolde traantjes uit z'n oogs kes die biggelend over z'n bellefleurige wangeskes liepen. Maar jongen, wat heb je nou gedaan, hoorde ik m'n vrouw zeggen, toen hij de keuken binnen rolde. Nog steeds brullend probeerde hij te vertellen dat z'n broer- ke mee een raket op z'n handje had geslaan. Mijn vrouw probeerde hem sussend tot bedaren te krijgen, maar dat lukte in eerste instantie niet zo gemakkelijk. Om hem toch op een of andere manier af te leiden zei m'n vrouw al wijzend op het kruisbeeld, dat boven de deur in de keuken hong, och manneke toch O.L. Heer heeft zoveel geleden, die had nog wel groter gaten in z'n handen. Waarop m'n zoontje nog harder brulde en schreeuwde,.... maar die is er ook aan dood gegaan Donderdag, vrijdag, zaterdag: mager - kilo (malse) - 250 gram Woensdag: half om - kilo 5.98 - 3 kilo kilo voor 2? grote pot 200 gram - pot voor. kuipje 500 gram voorU*/«7 TWEE blikjes voor liter voor altijd 24 flessen* D I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1979 | | pagina 5