I Kado's voor vaderdag!! I Frans van Velthoven de runderij 1895,- 329,- Schoon maaktijd!!! Platenspelers voor 'n betaalbare prijs! ƒ299,- Kleurentelevisie 66 cm Draagbare televisie Scheerapparaten Philips, Braun, Remington DG GLF GGBODEn VOOR L VOORDCLIGGR RIJDen F r ~x i Rectificatie I Tel. (0*118) 17*3 - 22*9 bedrijfsklaar, kompleet met toebehoren f 2.300,— excl. btw Gebruik bij het vervoer van grote voorwerpen liever een aanhangwagen dan een imperiaal. Ook lege im periaals zijn benzineverslinders. Jakker niet op stoplichten af, zodat u bij rood licht ook niet te hard hoeft te remmen. Rijd bij groen licht weer kalm weg, dan hoeft u bij het volgende stoplicht helemaal niet te stoppen. Vermijd hoge snelheden en vooral hoge toerentallen. Gebruik altijd de hoogst mogelijke versnelling, uiter aard zonder uw motor te zwaar te be lasten. Bij 120 km/u verbruikt u 30% méér benzine dan bij 90 km/u! Geef op een helling geen gas bij om uw snelheid te bewaren. Laat uw gaspe daal in dezelfde stand. Rijd na het starten kalm weg om uw motor op bedrijfstemperatuur te laten komen. Warmdraaien met stilstaande auto is onvoordelig. Ga rustig met uw versnelling en gaspedaal om. ’Stug’, ’stoer’ of ’spor tief rijden kost u alleen maar benzine. Kijk vér vooruit om niet plotseling te hoeven remmen. Regel de snelheid van uw auto met het gaspedaal. Houd uw ramen bij hoge snelheden zo veel mogelijk gesloten. Gebruik lie ver het ventilatiesysteem. Bij 100 km/u verhogen openstaande ruiten het benzineverbruik met 4%! Vul uw benzinetank nooit tot de rand. U verspilt hiermee benzine. Laat uw dealer uw auto eens per 15.000 km controleren. Afstellingen en controles (bougies, ontsteking, toe rental, luchtfilter) hebben direct in vloed op het benzineverbruik. Zorg zeer goed voor uw banden. Bij een te lage spanning (of bij verkeerde banden) neemt de rolweerstand toe. PHILIPS ELEKTRONISCHE PHILIPS ELEKTRONISCHE Klokradio 'n origineel kadol 110,- PH I LI PSW—-JW jl- I ii Zenden aan: De Runderij Antwoordnr. 239 - Helvoirt (postzegel niet nodig) voor camping diverse merken o.a.: De zaak met de echte service Schoolstraat 7 - Moergestel - Telefoon 04243-1245 la' «- Molenstraat 7a, Helvoirt dealer van Mélotte Bij voorbaat dank. Naam Adres: Onze excuses hiervoor, en we zullen proberen nog sekuurder te werk te gaan. De Harmonie is blij met uw afgedankte spullen Bel 1383 en wij halen het graag bij U op. o/ A F 673 Dhr. Noud Fonken is inderdaad be noemd tot onder-commandant van on ze vrijwillige brandweer, echter niet vanaf 1 juli a.s, zoals stond vermeld, maar zijn benoeming ging al in op 1 juni Verder nam dhr. G. v.d. Loo niet afge lopen donderdag afscheid, maar pas 'n dag later, dus vrijdag. Hierover wordt U elders in dit nummer nog verder geïnformeerd. Plaats In het artikeltje "Brandweer-nieuws" uit ons vorige nummer zijn abusievelijk en kele toch wel storende foutjes geslo pen. 1 L Lil Hogedrukreiniger van Mélotte Oerdegelijke machine, speciaal voor de landbouw ontwikkeld. Uitgevoerd met 2-cilinderpomp (van roestvrijstaal en zuurbesten- dige materialen) die met z'n laag toerental een werkdruk tot 150 atm. kan leveren. De werkdruk en toevoer van reinigingsmiddelen is traploos regelbaar via het sproeigeweer. Indien nodig werkt de pomp zelfaanzuigend. Vraag vrijblijvend informatie bij PHILIPS AS 180 Gaarne ontvang ik nadere de Mélotte- informatie over hogedrukreiniger

Weekblad Moergestels Nieuws | 1979 | | pagina 10