DANSEN VOOR GEHUWDEN The New Formation II RALE/&H postzegel verzamelaar I yól 4 V J. VOGELS DEN BOOGAARD" MOERGESTEL louis v.d. meydenberg zandstraat 1 tel. 04243-1385 moergestel Zaterdag 2 juni: Mensen meteen missie 5e Jaarmarkt in Haaren 12-jarigen kinderfoto's in kleur of in bruine ouderwetse uitvoering photo-atelier i: D I I MUZIEK: V AANVANG: 20.30 UUR. Alleen toegang voor het oudere publiek. Op 5 juni a.s. zal er weer 'n nieuwe postzegel worden uitgegeven n.l. Kamers van Koophandel (45 cent). Wij hier hebben alles te maken met de aanwezigheid van de missionaris ginds in de Derde Wereld. Zij dragen een zelfde missie en zijn onze bondgenoten in een zelfde strijd, zij zijn teken van een zelfde hoop. Wij weten dat zij niet de gemakkelijkste weg hebben gekozen. Zij deden afstand van veel wat voor ons normaal, plezierig of heel kostbaar is. Daarom is het goed als wij ons oor bij hen te luisteren leggen en van hen leren. Daarom moeten wij ons ook solidair tonen met hen. Wij moeten hen helpen in hun werk en ons inzetten voor hun persoonlijk welzijn voor zover dat in ons vermogen ligt. Denk daarom aan de Pinksterkollekte in de kerk of stort uw bijdrage op giro 676 Den Haag. Pinksterkollekte voorde nederiandse missionaris Giro676 Den Haag Groep Missie- en Ontwikkelingswerk. Tweewielerspecialist Rootven 62-68 - Moergestel Tel. 04243-1435 Fietsen die zich onderscheiden. UW EERSTE KEUS! Zie onze etalage! Zondag 3 juni (1e Pinksterdag) zal in Haaren, bij Oisterwijk, voor het 5e achtereenvolgende jaar de jaarmarkt gehouden worden. Voor het eerst vond de jaarmarkt plaats in 1975 t.g.v. het honderdjarig bestaan van fanfare St. Gregorius, en is daarna wegens het grote succes herhaald. Elk jaar weer weten de organisatoren, enkele be stuursleden en fans van deze vereni ging, de markt levendiger te maken Bij de drumfanfare Moergestel gaan wij weer van start met een opleiding trompetters. Alle jongeren vanaf 12 jaar kunnen zich hiervoor opgeven bij dhr. W. Clemens Bosbeemdstr. 1 Moerges tel, tel. 1449 of tijdens de repetitie dinsdag s' avonds in de Bosstraat. Kom gerust eens kijken en neem eens wat vrienden of vriendinnen mee. Bestuur "Drumfanfare Moergestel". door nieuwe attracties. Aanvankelijk begonnen met een 80-tal kramen is de markt uitgegroeid tot het dubbele aantal waarbij dan nog een tiental stands komen welke worden bevolkt door plaatselijke verenigingen. Van deze attracties wordt weinig vooraf bekend gemaakt doch gezien de er varingen van voorgaande jaren ver wachten wij hier weer interessante evenementen. Geruchten doen de ronde, dat i.v.m. het jaar van het kind, 's werelds grootste grabbelton zal worden opgesteld! Voor de 3e keer zal er weer een stand- werkersconcours worden gehouden, waaraan maar liefst 25 standwerkers deelnemen. Men hoeft er niet aan te twijfelen dat mede hierdoor het be zoekersaantal ook dit jaar weer dat van voorgaande jaren zal overschrijden, al is men hierbij ook afhankelijk van het weer. Tot nu toe heeft het tijdens de jaarmarkt nog nooit geregend! Haaren is Haaren niet zonder antiek. Zaterdag voorafgaand aan eerste Pink sterdag is de 99e antiekmarkt in Haaren. 99 1 is 100 volgens de organisatoren: Door het deel"antiek" van de Jaar markt onder te brengen in de sporthal heeft men derhalve een jubileum. De 100ste Antiekmarkt. Reden om elke bezoeker een gratis kop koffie aan te bieden. Er zijn vele fraaie en zeer fraaie, kostbare en minder kostbare stukken in de sporthal ondergebracht, zodat er voor elk wat wils zal zijn. De markt zal om 12.00 uur worden geopend door Haarens burgemeester Mr. D. Burgers. Traditiegetrouw zal hj door de voltallige drumband-fanfare St. Gregorius aan zijn woning worden afgehaald. De markt duurt tot 18.00 uur. Of je nu boeren leert ploegen en zaaien, als vroedvrouw werkt, je leven inzet voor het onderwijs, de bijbel vertaalt, meisjes en vrouwen vormt voor gezin en samenleving, kerken bouwt, katechisten, opleidt, jeugdwerk doet of op andere wijze in woord en daad Gods' woord verkondigtje bent missionaris. Gezonden naar de mensen. Een teken van hoop. leder van die 5570 nederiandse missio narissen heeft een eigen verhaal, een eigen taak: een verhaal van mensen met een missie. Een taak om mensen terzijde te staan, bewust te maken van hun mogelijkheden. Teken van hoop te zijn in een veranderende samenleving. Zo'n teken van hoop kun je niet uit je zelf zijn. Dat ban je door de H.Geest, die je ontvangen hebt. Dat beseffen missionarissen maar al te goed. En daarom wordt ook speciaal met Pink- steren onze aandacht voor de mis sionaris gevraagd. En wordt onze aandacht niet terecht gevraagd? Ontvingen ook wij niet de H.Geest? Zijn ook wij niet daardoor mensen met een missie geworden? Moeten ook wij, christenen, geen teken van hoop zijn in onze wereld? rootven 26 - moergestel - telefoon 04243-1421 I lliU rw. r.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1979 | | pagina 4