Frans van Velthoven Kleuren-TV - Video Stereo Hi-Fi sportieve Schoenen I I E.H.B.O. CHRIST SMULDERS RITS-ROETS B.V. Wit Gele Kruis Bully Wee Band in Trefcentrum Moergestel 2e Moergestelse Jaarmarkt Judo club St. Jan naar: De zaak met de echte service: Schoolstraat 7 - Moergestel - Telefoon 04243-1245 Hi-Fi set: tuner-versterker 2 x 20 Watt, met 2 Hi-Fi boxen, voor de prijs van 699,— In tegenstelling tot het vorige bericht wordt op 29 maart door de heer Pastoor een gespreksavond gehouden. Het the ma voor deze avond is: Stervensbege leiding. Wij hopen op een voltallige opkomst. De geplande aktie wordt tot nader te noemen datum uitgesteld. 5 april wordt een oefening gehouden als bedrijfson geval bij Seda Meubelen, Industrieweg. Bijeenkomst 19.45 uur bij het Wit-Gele Kruisgebouw. De Lotusgroep zal me dewerking verlenen. Om deze avond zo optimaal mogelijk te benutten, stellen wij het op prijs, dat deelname opgege ven wordt op 29 maart of een berichtje in de brievenbus bij de secretaresse Raamackerstraat 18. Evenals vorig jaar ook nu weer een Moergestelse Jaarmarkt. Op zondag 6 mei 1979 zal de 2e Moergestelse Jaar markt worden gehouden. Zoals ook al eerder vermeld zal op de Jaarmarkt ook plaats zijn voor de Moergestelse mid denstand. deze kunnen zich opgeven of informatie krijgen bij C. v. Dijk, Pr. Irenestraat 5, te Moergestel. Bij voor keur 's avonds opgeven en wel tijdig omdat het St. Jansplein niet onbeperkt groot is. Op de jaarmarkt zullen onge veer 120 standwerkers en marktkooplui hun waren aanprijzen. Voor u dus de kans om deze gezellige ouderwetse Jaarmarkt eens wat goedkope spulle tjes te bemachtigen, of wanneer u niets nodig heeft gezellig wat rond te kijken. In Den Boogaard zulien weer diverse oude ambachten tezien zijn. De Jaar markt zal open zijn van 13.00 tot 18.00 uur, terwijl de oude ambachten tot 17.00 uur te bezichtigen zijn. KLEUREN-TV - 66 cm 12 tiptoetsen, vanaf f 1895,— Hi-Fi-geluid. Ritsen vernieuwen. Het maken van: stofknopen, gespen, ceintuurs, nestel- gaatjes, zeilringen, knoopsgaatjes. Voor kousenreparatie, drukkers en boven dien chemisch reinigen met de Form-Fix veredelings- behandeling en onzichtbaar stoppen. Oisterwijk t.o Rabobank Tel. 04242-2135 van het Britse continent. Bully Wee is een groep die een grote toekomst tegemoet gaat. Onlangs werd de derde L.P., ,,Silvermines", gereleased. Een klasse-elpee. Afijn, kom zaterdagavond maar naar het Trefcentrum en overtuig jezelf. Bezetting: Ian Cutler - viool Fergus Feely - bouzouki, mandoline, gitaar John Yardley - zang, gitaar, bodhran Jim Yardley - zang, gitaar, mandoline. PHILIPS VIDEORECORDER LAGE PRIJS! - VAKKUNDIGE PLAATSING EN SERVICE! Judo-club St. Jan nam de afgelopen weken weer deel aan verschillende wedstrijden. De uitslagen waren als volgt: 4 maart district Zuid-Nederland: Hedwig v. Os 3e plaats. Karin v.d. Meijdenberg 3e plaats. Freija v. Elderen 3e plaats. 24 maart in Oisterwijk behaalde Saskia v.d. Heuvel een 1e plaats. 25 maart: opeen internationaal tournooi te Udenhout (S.l. Ooms-Bimo) behaal de zowel Edward v.d. Heuvel als Hedwig v. Os een 3e plaats. Met ingang van 21 maart houdt de diëtiste mevr. R. Rooden iedere 3e woensdag van de maand spreekuur in het WG Kruisgebouw. Dit is alleen mogelijk met verwijsbrief van specialist of huisarts. Het consult is voor leden van het WG Kruis gratis, dit wel met overleg van het betalingsbewijs. U kunt telefonisch een afspraak maken op telefoonnummer 1594 van maandag t/m vrijdag tussen 14.00 en 14.30 uur of op Pr. Beatrixstraat 27. Op zaterdag 31 maart vindt er in trefcentrum Moergestel een optreden plaats van de Britse folkgroep Bully Wee Band (21.30 uur). Bully Wee staat in Engeland bekend als een zeer hardwerkende groep. De groep bestaat nu pas enkele jaren maar heeft inmiddels wel drie elpees op haar naam staan. De originele Bully Wee was een driemansformatie met een repertoire van traditionele Ierse en Schotse nummers. Na de komst van lan Cutler, een zeer grote naam in de folkwereld, een Fergus Feely ontwik kelde de groep een zeer eigen stijl. Naast de „jigs" en „reels" brengt Bully Wee folknummers in een jazz-jasje, een aanpak die vrij uniek is. Daarnaast blinkt de groep uit in harmonische samenzang De komst van lan en Fergus heeft verder bewerkstelligd dat de groep haar repertoire aanzienlijk heeft uitgebreid. Zo speelt Bully Wee „morrisdansen" uit Engeland, „slides" uit Ierland en „strathpey's" uit Schotland. De klasse van deze groep blijkt verder uit de vele optredens die ze inmiddels achter de rug hebben. Van deze optredens zijn vermeldenswaardig „Bracknell", „Norwich", „Cambridge". Deze drie namen staan voor de grootste festivals Industrieweg 13 - Moergestel Telefoon 04243 - 1867 O I $£3

Weekblad Moergestels Nieuws | 1979 | | pagina 5