Van de redaksie Groentehal Cris je 1.59 0.89 1.98 3.25 1.89 1.89 0.98 1.98 1.98 1.98 Golden Delicious Del Monte perziken Lombarts Calville 2 kilo 1.98 Verse kassla 2 kroppen voor Holl. kaskomkommer Helder witlof eerste soort - 'fa kilo Kogelharde uien n i -i Mooie goudreinetten Sinaasappelen honingzoet - Zeepaardje -12 stuks voor Franse Gold. Delicious per kilo Jonathans 'MRPSKAUNMR Grandioze kienavond Parochie St. Jans Onthoofding Pr. Irenestraat 11 - Moergestel - Tel. 1806 MOERGESTEL- INFORMATIE K.V.O. Joseph Haydn's "Zeven Kruiswoorden" op 8 april in de Heikese kerk te Tilburg vet 2 kilo literblik NU op'-’- - i K k Algemeen alarmnummer: 0011. over de periode 28 maart t/m 8 april; I RB i I INTENTIES 31 maart-6 april Moergestel, maart 1979 Regenbeemdeke 23 Gerrit van Asselt Klaasje van Asselt-Bijsterbosch kinderen en kleinkinderen Weekend dienst artsen; Weekend 31 maart; Dr. v. Delft Sr., tel. 04243-1204. Wijkverpleegk., tel. 1594 Spreekuur: ma. t/m vrij, van 14.00-14 30 uur. Inschrijving voor kraamhulp 's maandags van 14.30-15.00 uur. Spreekuur verloskundige 's woensdags van 9.30-10.30 u., volgens afspraak. Gemeentehuis Moergestel, telefoon 04243-1235. Geopend elke dag, behalve op zaterdag, van 8.30 tot 12.30 uur. 31 maart: Bully Wee 21.00 uur Trefcentrum. 7 april: Weense avond van zangvereniging Con Amore 20.00 uur Den Boogaard. 24 maart t/m 1 april: Ekspositie Pierre Wolfs in de Burgerzaal van het gemeentehuis. Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur; zondag van 14.00 tot 17.00 uur. Uw bloemen en planten waren prachtig, de geschenken die wij kregen machtig, uw brieven en alle wensen, en de aanwezigheid van zovele mensen, maakte ons 4O-jarig huwelijksfeest bijzonder fijn, waar wij U allen dankbaar voor zijn. Zeg het uw vrienden en kennissen en wij zeggen tot ziens. Deze kienavond zal voorzien zijn van grandioze prijzen. Vooral het alom bekende en geprezen SEDA-meubel zal hier volop vertegenwoordigd zijn. De Hr. C. Smits heeft namelijk 10 massief eiken mini-sets en, als klapstuk, een massief eiken salontafel ter beschikking gesteld. Voorwaar meer dan de moeite waard om hier uw kans op te wagen. En als u komt en meespeelt, hebt u kans. Het overige prijzenpakket mag er overi gens ook zijn. Dit zult u beslist beamen. Op vrijdag 30 maart a.s. houdt de buurtvereniging Gezwiene Waai we derom een kienavond in café-restaurant „De Brouwer", aanvang 20.30 uur. U kunt hiervoor terecht bij: M. Oerlemans, Oisterwijksew. 43 J. Stroucken, Voorbrugstraat 3 J. Ligtvoet, Industrieweg 13 E. Hurkmans, Hogenackerstr. 1 J. van Velthoven, Schoolstraat 3 H. Wolfs, Heuvelstraat 16 N. Smits, Krijtestraat 10 of bij Mevr, van Dijk-Ketelaars, Ruymheuvel 12. a.s. Donderdag vindt er weer een bijeenkomst plaats van de redak sie en de stuurgroep van Moer gestel-nieuws. Mocht U als lezer van dit blad eventuele wensen of ideeën heb ben, dan verzoeken wij U die bekend te willen maken bij een van de desbetreffende mensen. i 1 i i Dinsdag 3 april wordt er voor de leden van de K.V.O. een voorlichtingsmiddag gegeven over alcohol en drugs door de heer Snijders van het medisch consulta tiebureau. Deze middag wordt gehou den in de zaal van de jBoerenbond van 13.30 tot 15.30 uur. Voor Oisterwijk; Dr. Bredero, Wildemanstraat 64, tel. 04242-2210. Zondagsdienst pastorieën; Weekend 31 maart; Marcuskerk, tel. 04242-2860. per stuk voor Klooster St. Stanislaus; Dagelijks om half tien. MAANDAG Maria v. Velthoven; Corne lls en Elisabeth Ketelaars. DINSDAG Overl fam op T Hoog-v. Doormaal; Johannes Mulders e.v. Pe- tronella v. Roovert. WOENSDAG Jan en Adrianus Roozen; Adriana op 't Hoog-Sterke. DONDERDAG Gerardus Poort e.v. Henrica Teyssen; Cornelia Vriens-De- nissen. VRIJDAG Johannes Smetsers e.v. Lamberta v.d. Pol; Hendrikus Bruurs e.v. Maria de Lepper. ZATERDAG Theo Janssen; Maria Snoeren. Op zondag 8 april des avonds om kwart over acht zal Het Tilburgs Kamerkoor „Die Sieben Worte des Erlösers am Kreuze" van Joseph Haydn ten gehore brengen. De uitvoering, waaraan naast Het Til burgs Kamerkoor ook het Brabantse Kamerorkest zal medewerken, vindt plaats in de kerk van 't Heike en staat onder leiding van Jan Jansen. Het werk dat door Joseph Haydn oorspronkelijk als orkestwerk werd geschreven, is later door de componist zelf omgewerkt zowel tot strijkkwartet als tot oratorium. Als strijkkwartet heeft het in Tilburg en ver daarbuiten bekendheid gekregen door de uitvoeringen die het Dekany- kwartet ervan heeft gegeven. Het ora torium omvat naast een ouverture en een slotkoor zeven delen, die elk een van de zeven kruiswoorden als aan vang hebben, meestal gezongen als recitatief, waarna een meditatieve para frase van elk der kruiswoorden volgt. De aard van het werk brengt met zich mee, dat de componist zich steeds tot rustige tempi moest beperken. Dat Haydn desondanks een rijke variatie in het werk heeft kunnen leggen, pleit voor zijn grote meesterschap. „Die Sieben Worte des Erlösers am Kreuze" zijn Haydn op z'n best en het is de moeite waard om zich daarvan in een geëigende omgeving als de Heikese kerk te overtuigen. Kaarten voor betreffende uitvoering zijn f 10.— te verkrijgen bij: Muziekhandel A. Spiero, Stationsstraat 44, Tilburg, tel. 013-423223; Modehuis van den Brekel, Heuvelstraat 2, Tilburg, tel. 013-424067; V.V.V. Tilburg, Spoor- laan 442, tel. 013-436131. Tevens aan de kerk op de dag van de uitvoering vanaf 19.00 uur. ZATERDAG 18.00 en 19.30 uur: Mgd Calsina op 't Hoog; Mientje Vriens; Henrica v.d. Aa e.v. Johannes Rijnen; Petrus Sebregts e.v. Catharina v.d. Wouw; Adriana v. Akeren; Cornells v. Dijk e.v. Maria v. Overdijk. ZONDAG 8.00 uur: Cornelis Kouwen- berg e.v. Anna Rijen; Wil de Groot e.v. Riet v.d.Broek; Monique Beerens. 10.oo uur: Anna v. Hest-Kemps; Mgd Petrus v. Remunt e.v. Barbara Roozen; Gerardus Ketelaars, Joanna v. Akeren echtg en Wilhelmina dr.11.30 uur: Franciscus de Jong e.v. Pieternella Nieuwenhuize; Kees Hermus e.v. Jo v. Dijk; Jan v.d. Loo e.v. Corrie Moorman MAANDAG Mgd Jos v. Haaren; Petro- nella Roozen-Willems; Jgt. Overl fam. v. Zon; Jgt. Franciscus v. Es en Christina v. Avendonk en Engelberta dr. Lambertus Smetsers e.v. Maria Jansen. DINSDAG Martinus v. Dijk e.v. Johan na de Beer; Johannes v. Laarhoven; Sjef Burgers; Maria v.d. Berg-v.d. Pol; Adriaan Sebregs en Maria v. Aarle echtg. en kinderen. DONDERDAG Mgd Catharina v. Elde- ren-Marsé; Pierre Hofmans e.v. Anna Brandts; Henrica Rijnen-v.d. Aa; Wil helmina Rijnen-Kuypers. VRIJDAG 10.00 uur: H. Mis speciaal voor bejaarden; Johannes Cox e.v. Petronella Snoeren; Anna Horrevorts-v. Dijk; Joannes Kluytmans; Adriana v.d. Boom-v. Riel. 2 kilo voor 3 kilo nu voor maar 2 kilo voor

Weekblad Moergestels Nieuws | 1979 | | pagina 2