J Voor al Uw licht- en krachtinstallaties Boerenbond ook voor u! Vers grillkuiken 548 RoHadeschijven 298 Schoudertiam 149 300 Verse worst of gehakt 500 gram Henk Verschuuren 1 Veilig...dus sterk. Sterk...dus Gazelle. Landelijk erkend installateur Rootven 74 - Het voorjaar komt steeds korterbij..... Moergestel Tel. 04243 - 1147 Jan van Velthoven Schoolstraat 3 Kerkstraat 21 Moergestel Tel. 04243-1284 jaar vergadering van het C.D.A. afd. Moergestel, die was vastgesteld op 1 maart, gaat wegens omstandigheden niet door! Ketsen voor jongens en meisjes moeten zijn: e( kleurrijk, lichtlopend enbovenalveilig. SLAGERIJ hele kilo 3 stuks 150 gram MOERGESTEL- INFORMATIE Geslaagd Industrieweg 14 - Tel. KPJ-nieuws Boerenbond Parochie St. Jans Onthoofding I "Naar 1985" 1 <3 Algemeen alarmnummer: 0011. iT. 'X<< Gazelle fietsen hebben Vredestein banden Moeders voor Moeders: Zr. H.Th. Snellen, Schepersdijk 66, Oisterwijk, Telefoon 04242-2098 denkt U wel tijdig aan het be stellen van meststoffen, zaai- mais en verder zaai- en poot- goed. Ook voor hobby tuin ders is het de tijd om in de bak te zaaien. Voorzie U ook tijdig van de benodigde tuinzaden. Wijkverpleegk., tel. 1594. Spreekuur: ma. t/m vrij, van 14.00-14.30 uur. Inschrijving voor kraamhulp 's maandags van 14.30-15.00 uur. Spreekuur verloskundige: 's woensdags van 9.30-10.30 u., volgens afspraak. Gemeentehuis Moergestel, telefoon 04243-1235. Geopend elke dag, behalve op zaterdag, van 8.30 tot 12.30 uur. Gevraagd: machinaal houtbe werkers en ervaren meubelma kers. Prettige werksfeer en hoog loon. Inlichtingen: Dhr. Smits of Dhr. Hurkmans, Seda Meubel b.v., Industrieweg 10, Moergestel, Tele foon 04243-2389. Op maandag 19 februari 1979 is Mevrouw C. Mutsaers-Willems, Griete Veldeke 10, Moergestel, geslaagd voor het examen Voet- en Schoenkundig Pedicure (Diplo ma S.V.O.). De Weekend dienst artsen: Weekend 3 maart: Pr. v. Delft Jr., tel. 04243-1424, Voor Oisterwijk: Dr. Bredero, Wildemanstraat 64, Tel. 04242-2210. Zondagsdienst pastorieën: Weekend 3 maart: Levenskerk, Tel. 04242-3223. Karnaval is al weer voorbij. Wij hopen dat iedereen een goede tijd gehad heeft en veel plezier gemaakt heeft. Aangezien de culturele avond al op 8 maart is moet er de komende week nog flink geoefend worden. We doen dit op donderdagavond 1 maart van 19.00 uur tot 21.00 uur in de zaal aan de Bosstraat en op vrijdag 2 maart vanaf 19.00 uur in Den Boogaard (generale repetitie). We verwachten dan ook dat iedereen aan wezig is, en alle benodigde spullen bij zich heeft. De volgende week hoor je wat meer over de kulturele avond. Afgelopen week voo'r de Boerenbond toch nog drukker dan wij ons hadden voorgesteld. Het bestemmingsplan "Bui tengebied" dat inmiddels door de ge meenteraad is vastgesteld bezorgde ons nogal wat extra werk. Hierdoor waren we piet in de gelegenheid om de vergadering van de studieclub en fok- en controlevereniging bij te wonen. Het is echter allemaal doorgegaan en goed verlopen. De studieclub vergaderde met plm. 30 rundveehouders over de juiste behandeling van grasland en de beste voeder winningsmethodes. Dhr. A. v. Hees, voederwinningsspecialist, ver toonde hierover een diaserie. In de onder linge discussies kwamen vele goede prak tische tips naar voren. Het bestuur kan te rugzien op een goed geslaagde avond. worden dan speciaal de aktiviteiten en doelstellingen van een of meerdere werk groepen die in onze parochie op pastoraal terrein aktief zijn belicht. 3-4 maart: Kerkbestuur en Parochieraad. 10-11 maart: Liturgieën Kerkverzorging. 17-18 maart: Verkondiging (Kinderkate- chese, Volwassenenkatechese, Publici teit) 24-25 maart: Zieken. 31 maart - 1 april: Missie en Ontwikkeling. In alle eucharistievieringen wordt dan door een lid van de betreffende werkgroep een praatje gehouden, met het doel om alle parochianen eens duidelijk te maken wat er in onze parochie gebeurt en wie waarmee bezig is. Misschien kan dit bijdragen aan een men taliteitsverandering. Niet alleen de pastor eventueel met een kleine groep leken draagt verantwoordelijkheid voor het pas torale werk, maar de gehele parochie moet er bij betrokken zijn. Moergestel INTENTIES 3-10 maart: ZATERDAG 18.00 en 19.30 uur: Mgd. Jos v. Haaren. Adriana v.d. Boom-v. Riel. Overl. fam. Op 't Hoog-v. Doormaal. Mientje Vriens. Christiaan Antonis e.v. Cornelia Denissen. Monique Beerens. ZONDAG 8.00 uur: Michiel de Brouwer, Zr. Veronique. Clazina Op 't Hoog. 10.00 uur: Jgt. Johannes den Otter en Maria v. Nunen. Cornelis ketelaars en Adrianan v.d. Wouw. Cornelis v. Akeren. 11.30 uur: Johannes Mulders e.v. Petronella v. Roovert. Johannes v. Gorp e.v. Caecilia Moeskops. Franciscus de Jong en Pieter- nella v. Nieuwenhuizen. MAANDAG: Mgd. Catharina v. Elderen- Marsé. Pierre Hoffmans e.v. Anna Brandts. Jgt. Lambert Welten. Lambertus Smetsers e.v. Maria Jansen. DINSDAG: Martinus v. Dijk e.v. Johanna de Beer. Piet Theeuwes e.v. Ad v. Don gen. Jgt. Maria v. Bommel-Termeer. Jgt. Lambertus Smits en Clasina Mutsaars. DONDERDAG: Piet v. Weegberg e.v. Jeanne Welvaarts. Adrianus v.d. Mey- denberg e.v. Anna Llebregts. Franciscus v.d. Meydenberg en Johanna Robbe. Adrianus Liebregts en Johanna van den Broek. VRIJDAG: 6 uur: H. Mis 40 jaar huwelijk Habraken-v. Nunen. Klooster St. Stanislaus: dagelijks half tien: MAANDAG: Johannes Roozen e.v. Jose- phina v.d. Wal. Francis v. Gils. DINSDAG: Maria v. Velthoven. Cornelis en Elisabeth Ketelaars. WOENSDAG: Anna v.d. Berg-Balsvoort. Johannes Smetsers e.v. Lamberta v.d Pol. DONDERDAG: Nico v.d. Ven e.v. Tinie Lammers. André Nagel e,v, Antonetta Dingemans. VRIJDAG: Johanna Damen-v. Hulst. Jis v. Haaren. 2 uur Huwelijksmis Jan v. Lier en Rikie Wolfs. ZATERDAG: Adriana v.d. Bosch-v.d. Meydenberg. Josephus v.d. Wouw. Hieraan worden enkele conclusies vastge knoopt en nadere suggesties gegeven. Tevens vindt U er een overzicht in van de antwoorden op de vragen die op de in ja nuari gehouden parochieavonden zijn ge steld. Een belangrijke conclusie die in de bro chure getrokken wordt is: De aktieve deel name van leken aan het pastorale werk. "De verantwoordelijkheid voor de pasto raal ligt niet alleen bij pastores maar bij: het parochiebestuur, eventueel gesplitst in kerkbestuur en parochieraad, maar in goede harmonie. Dit is geen liefhebberij alleen, maar noodzaak". De parochieraad en het kerkbestuur zijn zich van deze verantwoordelijkheid be wust en willen hier uiting aan geven. De komende vastentijd zal geheel in het teken staan van de gedeelde verantwoordelijk heid voor het pastorale werk. Dit zal het leidende thema zijn in de eucharistievierin gen van ieder weekend. In elk weekend - ■-S Dit kunt U lezen boven de brochure, uit gegeven door de parochieraad en samen gesteld door de pastoor en die deze week hui aan huis bezorgd wordt. Hierin wordt nader ingegaan op de gelijk namige brief van Bisschop Bluyssen waar in hij aandacht vraagt voor wat we nu moeten doen wil de kerk ook in 1985 nog goed kunnen functioneren. Want iets zal er moeten gebeuren, willen we in de toekomst als er op een gegeven moment eens geen priester beschikbaar is niet met lege handen staan. We mogen niet gaan zitten afwachten, maar moeten met elkaar nu al daarover denken en praten en er naar handelen. De brochure wil hierbij behulpzaam zijn. Er wordt een beeld gegeven van de situ atie zoals die in 1985 in het dekenaat Oisterwijk zal zijn.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1979 | | pagina 2