a I IllUBlIlUolUr mm nuf c* i I I I I I L I I I I OPENING! Van ut Aauw in ut Nieuw I I I Dinsdag 2 januari a.s. zijn alle winkels van Moergestel GESLOTEN!!! wensen iedereen een voorspoedig nieuwjaar toe! Groentehandei H. Boogaers 1 S I Peter Hoffmans maakt goede start bij junioren 3 3 3 3 3 3 3 3 «s ar S3 ar cr «3 O’ «3 ar <3 cy De redaksie en medewerkers van Moergestel-nieuws wensen U een voorspoedig en gezond 1979 K.P.J. -nieuws Harmonie-nieuws 5 3 o !3 *3 •ar n n s- m Jodocus. >r )t »- l- s- Onderstaande winkeliers: Fa. Mensink - Kerkstraat 17 - Brood, Banket J. van Bommel - Kerkstraat 16 - Speelgoed, H.H.-art. Gebr. Ketelaars - Kerkstraat 10 - Slagerij Jos van Hutten - Kerkstraat 12 - Brood, Banket A en O M. Denissen - Kerkstraat 2 - Levensmiddelen enz. Kemps-Welvaarts - Rootven 8 - Speelgoed, Drogist Coiffure 13 E. Knevel - Rootven 7 - Kapsalon H. Boogaerts - Rootven 9 - Groente en Fruit H. de Brouwer - Rootven 11 - Rest., Slijterij L. v.d. Meijdenberg - Rootven 26 - Foto-artikelen J. Willems - Rootven 36 - Meubelen enz. J. Basemans - Rootven 23 - Schoenen, Lederwaren A. Franken - Rootven 13 - Slagerij H. Ketelaars - Rootven 47 - Horlogerie, Goud, Zilver J. Vogels - Rootven 66-68 - Rijwielen, H.H.-art. Wouterse-Hoogers - Pr. Beatrixstraat 2 - Slijterij etc. "Crisje"-Antonis - Pr. Irenestraat 11 - Groente en Fruit Henk Schepens - Oisterwijkseweg 19 - Rijwielen enz. Cees Op 't Hoog - Korenstraat 34 - Bloemen enz. "Lagé" - Rootven 74 - Elektro, TV, enz. Poirters-v.d. Wouw - Raadhuisstraat 17 - Textiel enz. W. Vugts - Raadhuisstraat 19 - Kapsalon Jan van Velthoven - Schoolstraat 3 - Huish. art., enz. Frans van Velthoven - Schoolstraat 7 - Elektro, TV, enz. Akkermans-Wolfs - Schoolstraat 16 - Slijterij Winkel Boerenbond - Schoolstraat 27 - Huish. art., enz. Willems, Schoolstraat 31a - Bloemisterij Wij zullen U graag ook het komende jaar weer op de hoogte houden van de gebeurtenissen en aktiviteiten in onze Moergestelse gemeenschap. Ut jaor is wir um en we hènt wir gehad, we kunne wir veuraon beginne; ik heb er in 't aauw jaor nog unne gevat, mar ik giet um int nieuw jaor naor binne. Dan ist efkes stil; ieder hi zun gedaacht; ons moeder begint al te gaope; dan komt krèk op 't kaasje menister van Agt; mar ons oma die zit al te slaope. 1 (1) um alle misverstaand te vurkomme: dè zosse bè den Uil ok gedaon hebbe zisse. En buite daor klapt ut en jankt ut en sist; daor gaon alle duvels van lope. Ons opa zeej: tis alle dage vort fist; en ons vadder zeej: Ion wut mar hope. Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. Uitgave en redaksie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, Moergestel - Tel. 04243-2268. x s- Tl 1- S- WOENSDAG 27 DEC. 1978-NR. 71. Wordt wekelijks gratis huis aan huis bezorgd in geheel Moergestel. ’P t. Ofschoon hij pas veertien dagen bij de ju nioren rijdt slaagt Peter er toch in om zich in deze zwaardere categorie weer vooraan te nestelen. Jongstleden zaterdag eindigde hij als 9e te St. Michielsgestel en 2e kerstdag kwam hij in Soestduinen als 4e over de streep. Komende zaterdag rijdt Peter in Tilburg en zondag gaat hij deelnemen aan de Bra bantse kampioenschappen te Oss. We wensen hem veel sukses. Zij staan in 1979 weer graag voor U klaar! Rootven 5 - Moergestel e 3l g concoursnummers ten gehore gebracht worden. Verder bestaat het programma uit populaire muziek, die goed in het ge hoor ligt. Na afloop, om plm. 22.00 uur, is er gelegenheid om te dansen. De muziek wordt verzorgd door de Moergestelse New Formation. Houdt deze avond dus vrij. Dit alles zal plaatsvinden in "Den Boo gaard", op 30 december. Aanvang: half 9. De toegang is gratis. Er wordt U een kop koffie aangeboden. Tot ziens op 30 december! 1 Onze leden vanaf 16 jaar willen wij wijzen op de kersttocht van de parochie, welke gehouden wordt op vrijdag 29 december. Start vanaf Den Boogaard vanaf 20.00 uur. Wij bevelen deze tocht van harte aan. De eerste aktiviteit in het nieuwe jaar is de culturele oefenavond op woensdag 3 ja nuari. Het programma voor deze avond is uitgetypt zodat we met het oefenen kun nen gaan beginnen. Iedereen die mee wil doen aan de culturele avond in maart is van harte welkom om 8 uur in het zaaltje van de Boerenbond. Onze eerste creatieve avond in het nieuwe jaar wordt gehouden op vrijdagavond 5 ja nuari. We gaan ons dan bezighouden met "black-light". Als je mee wilt doen, probeer dan te zorgen voor zwarte kleren of witte kleren. Ook deze avond wordt ge houden in de bovenzaal van de Boeren bond en begint om 8 uur. Tot slot wensen we iedereen een goede jaarwisseling toe en de beste wensen voor het nieuwe jaar. Omdat onze verkoopruimte te klein was en we in de gelegenheid waren om een ander pand te verbouwen, hebben wij de eer U hierbij uit te nodigen voor de opening van onze geheel vernieuwde zaak op vrijdag 5 januari. Wij hopen U te mogen begroeten op donderdag 4 jan. van 18.00 tot 21.00 uur om met ons een glaasje te drinken. o Wij zullen het zeer op prijs stellen U op donderdag te mogen verwelkomen. De opening zal geschieden door Jac v. Herk Jr. Zoals in voorgaande jaren meerdere malen is gebeurd, biedt de Harmonie U een ein- dejaarsconcert aan. En wel een bijzonder concert, dat mede de dank van onze vere niging aan de Moergestelse bevolking tot uitdrukking moet brengen. Dank voor de daadwerkelijke steun bij onze diverse akties, en de morele steun bij onze promotie naar uitmuntendheid. Tijdens dit concert zullen o.a. de beide 5 ar ■ar <3 ■ar nieuws

Weekblad Moergestels Nieuws | 1978 | | pagina 1