Frans van Velthoven I i I s Dubbel TV-plezier BEKENDMAKING! Nu speciale prijzen! meteen Koop voor de kerstdagen 'n Philips video-recorder. Nieuwjaarsbijeenkomst II Prettige Kerstdagen! Kerstviering GEMEENTE MOERGESTEL o Onze Q kerst- p verhaaltjes 'W De redaksie en medewerkers van Moergestel-nieuws wensen alle adverteerders en lezers Zalig Kerstmis Peter Hoffmans ook in Luxemburg weer vooraan! »uT» B PHILIPS 1» I T ^A.^cvu.. - -:A, is® tTV- IJC Schoolstraat 7 - Moergestel - Tel. 1245 De zaak met de echte service! Wij wensen U prettige Kerstdagen! -• 2 tem «fc Het is een goed gebruik, om elkaar op de eerste dag van het nieuwe jaar alle goeds toe te wensen, voor al datgene, wat ons mensen mogelijk in twaalf maanden van het jaar 1979 te wachten staat. Uw pastoor, uw burgemeester en uw beide wethouders zouden deze traditie willen onderstrepen, ja zelfs willen be vorderen. WOENSDAG 20 DEC. 1978 - NR. 70. Wordt wekelijks gratis huis aan huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaksie: Buro 16 - Oisterwijkseweg 43, Moergestel - Tel. 04243-2268. Kabouters en Welpen opgelet! A.s. don derdag om 5.45 uur verzamelen met lam pion op het St. Jansplein, "Den Boo gaard". Alle stafleden van de verschillende groe pen wensen hun leden en ook de ouders prettige feestdagen toe! Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. Naar de toekomst uit het verleden, naar de vreugde uit het verdriet, naar het kind dat werd afgebeden: als men de ster maar ziet. Door woestijnen van eenzaamheden naar een kind dat gemeenzaam is aan ai onze tederheden, aan ai onze droefenis. Aan ai onze tederheden: het hart dat een uitweg zoekt naar de toekomst uit het verleden, en dagelijks droefheid boekt. We zeggen weer: zalig kerstmis; en we worden weer diep ontroerd. Maar wie kijkt er nog naar de hemel, naar de ster die ons verder voert? Voor wij zijn uitgereden uit de woonoorden van onze pijn, door woestijnen van eenzaamheden, naar een kind dat van ons wit zijn. Wie kijkt er nog naar de hemel, naar de ster die niet stil blijft staan, voor wij zijn uitgereden, ver uit onszelf vandaan? Onze Moergestelse wieler-crosser heeft zich tijdens het voorbije weekend te Luxemburg weer uitstekend geweerd. Het internationale tournooi, waartoe hij werd uitgezonden door de K.N.W.U., le verde hem zaterdag 'n derde en zondag 'n vijfde plaats op. Op het loodzware parcours met hellingen van maar liefst 14%, heeft hij dus weer bewezen, op dit moment tot de allersterk- sten te behoren. Jodocus. Onder grote belangstelling, ook van de ouders, zijn op 8 december I.I. vier nieuwe leidsters geïnstalleerd bij de Kabouters. Het waren: José v.d. Loo, Anita Welten, Willy Ketelaars, Sjak Boogaards. Bij deze installatie kwamen ook nog tien Kabouters aan de beurt. Gezien de originaliteit van de ingezonden kerstverhaaltjes van onze jeugd, hebben we gemeend er meerdere te moeten plaat sen. Elk geplaatst verhaaltje levert de schrijver of schrijfster een waardebon op, die kan worden besteed bij Jan van Bom mel. Deze waardebonnen kunnen worden afgehaald op ons redaktie-adres: Oister wijkseweg 43 en wel op zaterdag 23 de cember tussen 9.00 en 10.00 uur 's mor gens. De verhaaltjes zijn geplaatst zoals ze zijn ingeleverd, dus alle fouten e.d. zijn blijven staan. Ze zijn verspreid over de pagina's van het blad en we hopen dat er net zoveel plezier aan beleeft als de jury, die de beste en origineelste eruit gekozen heeft. j V De gelegenheid daartoe willen zij iedere ingezetene bieden en wel op maandag 1 januari 1979 tussen 12.30 uur en 13.45 uur in "Den Boogaard" aan het St. Jansplein alhier. Een uitnodiging voor U die hier woont, in de verwachting levend, tesamen met U de juiste sfeer voor dat speciale moment te kunnen treffen. 1 Het volgende nummer van "Moergestel-nieuws" zal in verband met Kerstmis enige dagen later verschijnen. Kopij en advertenties voor dit nummer kunnen ingeleverd worden tot en met 2e Kerstdag!

Weekblad Moergestels Nieuws | 1978 | | pagina 1