f365 f438 J. VAN BOMMEL louis v.d. meydenberg voor voor LAS TRAFO'S 220 Volt van f 450,— LAS TRAFO'S 220-380 Volt van f 540,— 3 -I lever vandaag nog uw sinterklaasfoto 's in Pastorale vrijwilligers K.P.J.-nieuws 1 Uitslagen Handbal Roef! h J V* .•V? JK Aj >23 J"- 4' Kerkstraat 16 - Moergestel rootven 26 - moergestel telefoon 04243-1421 Dus heb je zin om je eens lekker te ont spannen, dan ben je van harte welkom in de zaal van café 't Stokske. Aanvang: 20.00 uur. 9-13 8- 4 16-10 9- 2 2- 5 5- 8 9-10 4- 7 4-12 Bij de slotbespreking bleek, dat vele deel nemers nog verder wilden gaan met vor ming voor pastoraal werk, maar dan meer gespecialiseerd b.v. voor zieken of voor verzorging van kinderdiensten. Op vrijdagavond 8 en 15 december zijn de twee laatste spelavonden met rik- en sjoulcompetitie. Mocht je de eerste avond niet meegedaan hebben, dan maak je met een beetje geluk toch nog kans op een wisselbeker. |j -O I i 19 november: Meisjes pup.: Were Di - Roef! Meisjes asp.: Roef! - White Dem. Dames sen.: Roef! - White Dem. Heren sen.: Roef! II - O.D.I. II 26 november: Dames sen.: Roef! - Boemerang.10-18 Heren sen.: Roef II - Blauw-wit.12-15 2 december: Meisjes pup.: White Dem. - Roef! Jongens pup.: G.H.V. - Roef! 3 december: Jongens pup.: Roef! - White Dem. Jongens asp.: Blauw-wit - Roef! Heren sen.: B.V.C. - Roef! II Heren sen.: Roef! - Uno Animo II21- 6 Op een eenvoudige oproep in de diverse plaatselijke bladen hadden zich zeven en veertig personen aangemeld. De oor spronkelijk geplande ruimte bij de zusters van de Catharinenberg bleek te klein, maar de scholengemeenschap Durendael bood gastvrij onderdak. De deelnemers zijn zes keer bij elkaar gekomen. Er zijn rie inleidingen gehouden, die in kleine groepen werden verwerkt en toege past op het functioneren in de kerkge meenschap. Dit laatste werd met grote ijver en toewijding gedaan. De dekenale raad (vertegenwoordiging van alle parochies) zal gaan bekijken, op welke wijze een vervolg gegeven kan worden op deze kursus. In ieder geval is zo'n kursus een fijn gebeuren in de kerk. In het dekenaat Oisterwijk is in de voorbije maanden een cursus gegeven voor vrijwil ligers in de pastoraal. Blijkbaar zijn er in vele parochies allerlei mensen bezig met de opbouw van de kerk door medeverant woordelijkheid. En wanneer iemand me deverantwoordelijkheid wil dragen, komt vaak een grote behoefte aan scholing om de hoek kijken. dan zijn ze deze week nog klaar! nu bij ontwikkelen en afdrukken gratis bouwpakket racewagen!

Weekblad Moergestels Nieuws | 1978 | | pagina 8