Tl 1 Vlooienmert 78 s Suksesvolle Judo ploeg Uitwisselings- concert Crescendo MOERGESTEL- INFORMATIE Persbericht Uitwisselingsconcert Bibliotheek K- SEL I V fl ■1 Pastorie: telefoon 04243-1340. Algemeen alarmnummer: 0011. AANVANG: 20.30 UUR. KOM EENS LUISTEREN!!! Jodocus. mu- J Wijwaotersbekskes zèn ok wir trek, en ouwe zuute plaote in gouwe léste, lippels en vurke, f/esse veur de wek: héél is nie nodig, oud is un verèste. Ge zogget nie geleuve agget nie zaagt: den troep van jaoren hers wordt hier verhaandeld; de een komt mee un ouwe gipse maagd, de aander mee unne pispot aongewaandeld. Den ouwe toren zieget ammel aon, en as ie denken kos, dan docht ie bè zun ège: ik hoop mar dèsse mén hier laote staon; ik ben we! oud, mar nog nie klèn te krège! Moeders voor Moeders: Zr. H.Th. Snellen, Schepersdijk 66. Oisterwijk, Tel 04242 2098 Gemeentehuis Moergestel, telefoon 04243-1235. Geopend elke dag, behalve op zaterdag, van 8.30 tot 12.30 uur. Weekend dienst artsen: Weekend 21 oktober: Dr. v. Delft sr., tel. 04243-1204. Weekend 28 oktober: Dr. v. Delft jr., tel. 04243-1424. Wijkverpleegk., tel. 1594. Spreekuur: ma. t/m vrij, van 14.00-14.30 uur. Inschrijving voor kraamhulp 's maandags van 14.30-15.00 uur. Spreekuur verloskundige: per 23 okt. 's woensdags van 9.30-10.30 uur, volgens afspraak. De Graaf v. Urselschool had 't initiatief geheel aan de kinderen gelaten. In hun stukje genaamd: Bibliotheekblun- der, lieten Susan v.d. Werf, Henk Nijman, Karin Wolfs en Guillaume Vilé op bijzon der spirituele wijze zien hoe het in een bi bliotheek niet moet, tot grote pret en hila riteit van het jeugdige publiek. Al met al een geslaagde middag. Burgemeester en Wethouders van Moergestel. MET MEDEWERKING VAN DIVERSE KOREN o.a.: ZANGVERENIGING "CRESCENDO". WOENSDAG 18 OKT. 1978 - NR. 63. Wordt om de 14 dagen gratis huis aan huis bezorgd in Moergestel. Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. Zaterdag 21 oktober a.s. verzorgt zang vereniging "Crescendo" weer het uitwis- selingsconcert in "den Boogaard". Aanvang 20.30 uur. Hieraan werken mee: "Echo der Duinen Loon op Zand", Jongerenkoor Moerges tel, "Zang en Vriendschap" Diessen. Als laatste zal "Crescendo" optreden. Uitgave en redaksie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 Moergestel - Tel. 04243-2268 Sinds 1 oktober j.l. is het definitieve roos ter van de sporthal bekend. Onderstaande tijden zijn nog beschikbaar voor particulie ren gebruik: maandag van 13.00 tot 14.00 uur en van 15.00 tot 18.30 uur; dinsdag van 17.00 tot 18.00 uur; woensdag van 9.00 tot 12.00 uur; vrijdag van 16.00 tot 17.30 uur. Belangstellenden dienen zo snel mogelijk een inschrijfformulier te halen op de ge- meente-secretarie, afdeling sociale zaken en welzijn. Overeenkomstig de behoefte zal de maan dagmiddag danwel de woensdagmorgen vrij gehouden worden voor het verrichten van onderhoudswerkzaamheden. Voor nadere informatie dient U zich te wenden tot de afdeling sociale zaken en welzijn. dansjes ingestudeerd, die ze, ondanks de hitte en de beperkte ruimte met veel ent housiasme uitvoerden. De medewerkers waren: Stella de Beer, Harriëtte Fonken, Ellen Nagel, Martien v. Helvoirt, Heidi Rokven, Yvonne Habra- ken, Nathalie Stevens, Anneliek Mar chant, Marie-José Smetsers, Klaartje Schellekens, Brigitte van Geloven, Mar leen Jansen, Theodorus Vlemmix. ZATERDAG A.S. IN "DEN BOOGAARD": De eerste dag van de kinderboekenweek is in onze bibliotheek wel op bijzonder uit bundige wijze gevierd. Voor ongeveer 125 jeugdige kijkers traden de 6e klassers van de 3 basisscholen op. Eerst de Boszichtschool met een alleraar digst sprookje over een prinses die haar snoeplust af leerde. De spelers, die voortreffelijk hun best de den waren: Ingeborg Verhagen, Barbara Drubbel, Ans Horrevorts, Arian van Elde- ren, Jan Bruurs, Gerard Poppelaars, Petra Broeren, Kees Kouwenberg. 'n Woord van lof geldt ook voor de dames van het ouderkomité, die de kinderen dit sprookje ingestudeerd hebben. De Hertog Janschool had onder leiding van Mejuffrouw Hoonderd een aantal Na afloop kan er gedanst worden op ziek van "The New Formation". Op zondag 29 oktober is "Crescendo" te gast bij accordeonclub "Fortissimo" te Goirle, waar het koffieconcert mee ver zorgd wordt. Aanvang 11.30 uur. Beide concerten zijn het beluisteren zeker waard. In een van onze vorige nummers bericht ten wij U al van bijzonder fraaie verrichtin gen van de Judoka's van St. Jan bij de Zuid-Nederlandse kampioenschappen. 14 Dagen geleden lieten de meisjes van deze Judoclub zich echter ook niet onbe tuigd en Saskia v.d. Heuvel werd zelfs Zuid-Nederlands kampioene (tot 61 kg). Henny Kemps eiste daarbij nog 'n derde plaats voor zich op, zodat de suksessen voor trainer Bart de Laat compleet zijn. Reden genoeg om Louis v.d. Meydenberg bijgaand plaatje te laten schieten waarbij we volledigheidshalve ook nog de namen vermelden en de door hen geleverde pres taties bij die Zuid-Nederlandse Kampioen schappen. Zittend v.l.n.r.: Peter Remmen, 'n derde plaats. Martien Derksen werd kampioen (tot 55 kilo). Edward v.d. Heuvel werd eveneens kampioen (boven 55 kilo). Staande v.l.n.r.: Trainer Bart de Laat, die terecht trots mag zijn op z'n pupillen, Henny Kemps, 'n 3e plaats (tot 61 kilo) en Saskia v.d. Heuvel, ook zij werd kampioen (tot 61 kilo). Door veel en ijverig te trainen zullen we ongetwijfeld nog dikwijls horen van hen in de komende tijd! Proficiat aan allemaal en veel sportief suk- sesll!

Weekblad Moergestels Nieuws | 1978 | | pagina 1