FRANS VAN VELTHOVEN 3 Miele .d André van den Branden 40 jaar bij Avang Schoenfabrieken Miele wasautomaat MOERGESTEL- INFORMATIE Kursus Textiele Werkvormen er is geen betere Kursus Handvaardigheid Jeugd van 6 t.m. 12 jaar Beste vrienden van Zangvereniging "Crescendo" JT Internationaal Police Association viert 1e lustrum CV de Dorstvlegels 1 CkA I- s O7 Ai I BS WOENSDAG 6 SEPT. 1978 - NR. 60. raw? Pastorie: telefoon 04243-1340. Algemeen alarmnummer: 0011. Het Bestuur. J Moeders voor Moeders: Zr. H.Th. Snellen, Schepersdijk 66, Oisterwijk, Tel. 04242-2098. Voor de tweede keer binnen twee weken werd bij Avang Schoenfabrieken te Moer gestel een dienstjubileum gevierd. De zaak met de echte service! Gemeentehuis Moergestel, telefoon 04243-1235. Geopend elke dag, behalve op zaterdag, van 8.30 tot 12.30 uur. Wijkverpleegk., tel. 1594. Spreekuur: ma. t/m vrij, van 14.00-14.30 uur. Inschrijving voor kraamhulp 's maandags van 14.30-15.00 uur. Weekend-dienst artsen: Elk weekend van 12 aug. t/m 16 sept. a.s. Dr. van Delft sr., tel. 04243-1204. U kunt zich hiervoor opgeven liefst vóór 15 september bij Mevr. Heslenfeld, Heren- goedstraat 13, Moergestel, tel. 1764, hier kunt U ook alle inlichtingen verkrijgen. De tijden zijn als volgt: Op de dinsdagavond van half acht tot 9 uur, docente Connie van Oosterhout. Op de woensdagochtend van half 10 tot 11 uur, docente Margriet Sebestik. Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. Het was de heer André van den Branden, Krijtestraat 6, die 40 jaar geleden bij Avang Schoenfabrieken in dienst trad. De Heer van de Branden heeft zich gedu rende de voorbije 40 ja ren doen kennen als een uiterst accurate medewerker en een prettige collega. Uitgave en redaksie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 Moergestel - Tel. 04243-2268 '’T, Z 1O’ Bij voldoende deelname zal er in het Tref centrum van Moergestel, evenals voor gaande jaren, een kursus textiele werkvor men worden gegeven. Hieronder wordt verstaan weven, stofversieren/applicatie, batikken, spinnen, macramé enz. De kur sus omvat 24 lessen (kosten f 130, Het is ook mogelijk voor een halve kursus in te schrijven. Zij zal worden gestart op 26 en 27 september a.s. oerdegelijke konstruktie dubbele motor voor wassen en centrifugeren 1000-toeren centrifuge geheel geëmailleerde ontmanteling spaarknop voor ekonomisch water en energieverbruik Kema-keur en wolmerk Wij vertellen u.graag, waarom Miele niet goedkoper, maar wel beter is! Kom naar: Voor deze feiten werd hij hedenmorgen mede in aanwezigheid van zijn familiele den, direktie en de leden van de onderne mingsraad door de Edelachtbare Heer Burgemeester ter Veer van Moergestel onderscheiden met de ere-medaille van Oranje Nassau in brons, waarna hem door de Heer Ant. van Gils een gouden horloge en door de Heer C. van Roozendaal namens het personeel een geschenk on der couvert werden aangeboden. Schoolstraat? - Moergestel Telefoon 04243 -1245 Ook deze kursus voor de jeugd zal bij vol doende deelname weer gegeven worden in het Trefcentrum van Moergestel. De kursus omvat 24 lessen en zal worden gestart op woensdag 27 september a.s. De kosten zijn f 55,— of f 65,— al naar gelang de leeftijd. "Crescendo" organiseert begin oktober weer een rikconcours, de opbrengst hier van is evenals vorig jaar weer bestemd voor het uniformenfonds. Het is onze be doeling met het 40-jarig bestaan in 1979 dat alle leden in een gepaste uniforme kle ding zullen optreden. De leden zelf zijn er hard voor aan het sparen, maar zonder hulp van buitenaf is het niet mogelijk, daarom dit rikconcours. We starten nu al in oktober met de bedoe ling 2 concoursen in het winterseizoen te kunnen houden. Er zijn per tafeltje weer 4 leuke prijzen be schikbaar. Het inschrijfgeld is 1,— per keer per deelnemer, maar dit is iets wat deelne mers aan diverse concoursen wel weten. Op 21 oktober organiseert "Crescendo" het uitwisselingsconcert in gemeen schapshuis "den Boogaard". Aanvang 20.30 uur. Hieraan werken mee Zangver eniging "Prinses Irene" en het "Jonge renkoor", beiden uit Moergestel, "Zang en Vriendschap" uit Diessen en "Echo der Duinen” uit Loon op Zand. Wij wensen alle bezoekers veel luisterge not wat betreft 21 oktober en alle kaarters veel plezier wat betreft het rikconcours. Wordt om de 14 dagen gratis huis aan huis bezorgd in Moergestel. Met zo'n 299 politie-vrienden op bezoek, zal Moergestel zich het komende weekend wel op z'n gemak voelen. Immers, ons dorp is uitgekozen als de plaats waar de festiviteiten zullen plaats vinden rond het 5-jarig bestaan van de I. P.A. Zaterdag a.s. ontvangt men om 10.00 uur de vele gasten in "Den Boogaard", terwijl om 11.15 uur een delegatie van de deelne mers op het Gemeentehuis wordt ontvan gen door de Edelachtbare Heer Burge meester. Voor belangstellenden vindt er tussen II. 00 en 16.00 uur een politietentoonstel- ling plaats in en bij "Den Boogaard", ter wijl er ook een optreden gepland is van de Tilburgse Politie-harmonie. Buiten "Den Boogaard" staan o.a. 'n 15-tal voertuigen opgesteld, 'n boot van de Rijkspolitie te water, 'n radarwagen en het nieuwste voertuig van de Marechaus see. De tentoonstelling is dan ook opgezet door samenwerking van de Gemeentepo litie, Rijkspolitie en Koninklijke Mare chaussee. Tevens wordt die dag rond de klok van 5 uur de uitslag bekend gemaakt van de etalagewedstrijd voor de jeugd, die hun formulieren nog in kunnen leveren tot vrijdagavond 19.00 uur bij een van de deelnemende winkeliers. Hopelijk maken velen gebruik van de mo gelijkheid om 's middags het politie-appa- raat eens van dichtbij te bekijken. U bent er van harte welkom! Op vrijdag 8, zaterdag 9 en zondag 10 sep tember a.s. organiseert de carnavalsver eniging de Dorstvlegels een groots barak- concours. Dit zal plaatsvinden in onze residentie De Korenmaaier. Met het barakken en het vogelpik zijn vele grote prijzen te verdienen. De opbrengst van dit barakconcours zal geheel ten goede komen aan de dansma riekes van onze carnavalsvereniging. We hopen dat U het weekend een langs komt om onze dansmarietjes te steunen. De tijden zijn als volgt: Woensdagmiddag voor de jeugd van 6 t.m. 8 jaar van half twee tot drie uur. Woensdagmiddag voor de jeugd van 9 t.m. 12 jaar van half vier tot vijf uur. Docente is Connie van Oosterhout. Alle inlichtingen kunt U verkrijgen bij Mevr. Heslenfeld, Herengoedstraat 13, Moergestel. moeraesici “'vW

Weekblad Moergestels Nieuws | 1978 | | pagina 1