I Eïetsenvoor I jongens en meisjes moeten zijn: e( en bovenal veilig. Veilig.dus sterk Sterkdus Gazelle. CHRIST SMULDERS BEKENDMAKING Poirters- v.d. Wouw MIXED SHETLAND RITS-ROETS B.V. Jan van Velthoven Schoolstraat 3 Kerkstraat 21 Moergestel Tel. 04243-1284 1 GAZELlf-deoler: A J HENK SCHEPENS Oisterwijkseweg 19-21 Moergestel Telefoon 04243-1282 Jeugdvakantie- week 1978 maakt bekend dat hij de allernieuwste GAZELLE heeft ontvangen, uitgepakt en opgesteld. Kom snel kijken. Dat wordt opstappenen wegwezen. Koningin Wilhelmina Fonds Moergestel zonder harmonie! Gooi het a.u.b. niet weg! Zonovergoten pony-concours BI i kleurrijk, I lichtlopend mSL "Cl II een naar: GAZELLE Gazelle fietsen hebben Vredestem banden mand zich kan onttrekken aan de plicht deze massale en enthousiaste beweging te steunen. Wordt daarom nu lid van onze vereniging! Één onzer vrijwillige medewerklstlers zal binnenkort tussen 28 augustus en 11 september - bij U langs komen. Voor slechts f 10,— per jaar bent U reeds lid! Jongeman, 20 jaar, zoekt met spoed KAMERS TE HUUR. Reacties richten aan: Gerard van Avendonk, Weverstraat 26, Oisterwijk. Voor kinderen in ronde en V-hals - 104-176 Prijs vanaf 21,50 Raadhuisstraat 17 Moergestel, Tel. 04243-1287 Heren effen pullover in ronde en V-hals (60% wol - 40% overige). Kleuren: grijs, camel, bruin, brique en marine. Prijs ƒ29,90 Ritsen vernieuwen. Het maken van: stofknopen, gespen, ceintuurs, nestel- gaatjes, zeilringen, knoopsgaatjes. Voor kousenreparatie, drukkers en boven dien chemisch reinigen met de Form-Fix veredelings- behandeling en onzichtbaar stoppen. Oisterwijk t.o. Rabobank Tel. 04242-2135 We mogen de organisatoren komplimen- teren met het gehele programma dat vlot verliep en veel plezier gaf aan zowel deel nemers als bezoekers. Een fijn ruiterfestijn. Er werd flink gestreden, zowel bij de indi viduele dressuur als bij het springen, en bij de massa-parade hielden de winnaars hun behaalde prijzen fier omhoog. Foto's van de Jeugdvakantieweek zijn te bezichtigen bij Slagerij Ketelaars, van 24-28 augustus. Bestellen uitsluitend per enveloppe met daarop naam en adres en de nummers van de gewenste foto's. In de enveloppe f 1,25 maal het aantal ge wenste foto's. De prijs per kleurenfoto is f 1,25. De enveloppe in de brievenbus bij Mevr. C. Smits, Kruysackerstraat 20. De foto's zijn op te halen bij Mevr. Smits, nè 10 september 1978. Je kunt en mag er niet omheen. Bovenstaande slagzin zult U in deze weken veel tegenkomen. In advertenties in de dagbladen en tijdschriften. U zult hem kunnen zien op de televisie en horen op de radio. Waar U niet omheen kunt en waarom U er ook niet omheen mèg, wordt duidelijk als U het woord kankerbestrijding hoort. Het bestrijden van deze ziekte is een zaak waar niemand omheen kan. leder van ons heeft immers in de eigen familie of kennis senkring te maken of te maken gehad met deze ziekte. Het is zelfs zo dat van alle sterfgevallen in ons land er 25% op reke ning van de een of andere vorm van kan ker kan worden geschreven. Daarom kunt U er niet omheen: kankerbe strijding is van het allergrootste bèlang voor ons allemaal. U mag er moreel óók niet omheen. Vele vrijwilligers zetten zich ieder jaar op nieuw in om de grote jaarlijkse collecte voor de kankerbestrijding te doen slagen. Het is begrijpelijk dat niet iedereen zich actief kan inzetten voor de kankerbestrij ding. Het is echter eveneens begrijpelijk dat nie- Dat zou inderdaad wel eens kunnen als de komende vlooienmarkt in september niet 'n flinke financiële duw in de goede richting zal geven. Daarvoor is echter wel uw steun nodig! Als U wat op te ruimen hebt, zoals kopjes, schoteltjes, glaswerk, schilderijtjes, lektuur (zoals boeken), bloempotten, oude schemerlampen, lampekapjes, fietsen, Juist die rommel, waarvoor U zich schaamt om het mee te geven, is voor de harmonie veel geld waard! En... het wordt keurig bij U thuis opgehaald! Bel even tel. 1383, of geef het even door aan een van de leden van de harmonie, er woont er vast wel een bij U in de buurt! U kunt drie dingen doen: 1. U meldt zich aan als lid en vult het bij gevoegde aanmeldingsstrookje duide lijk leesbaar in, stopt dit in het kollekte- zakje en geeft dit mee met de kollek- tant die bij U aan de deur komt. 2. U meldt zich aan als lid, doet het inge vulde strookje in het kollektezakje, voegt tevens een gift bij en geeft het kollektezakje mee met de kollektant. 3. Wanneer U zich niet als lid aanmeldt, doet U uw jaarlijkse gift in het kollekte zakje en geeft dit mee met de kollek tant. Als U zich hebt aangemeld als lid, wacht U rustig af tot U van het KWF een aksept- girokaart krijgt toegezonden. In de regel duurt dit circa 6 8 weken. Stel ons niet teleur, wij rekenen op U! Uw gift is van levensbelang! Bij voorbaat heel hartelijk dank. Waar de organisatie van het pony-con cours maandenlang op hoopte, heeft men gekregen; veel bezoekers, ruim 900 deel nemers en uitstekend weer. Het was een gezellige drukte en boeiend schouwspel op de terreinen van de Heikant. Gazelle fietsen hebben Vredestem banden «MC X s -

Weekblad Moergestels Nieuws | 1978 | | pagina 3