Moergestel's muzikaalste familie? I L o i i - u TE KOOP: ALLEEN VOOR MOERGESTELNARENIII Uniek gelegen landhuis 0 I Jubileum MOERGESTEL- INFORMATIE Voor onze danslustige jongelui Sluiting ophaalbrug Koningshoeven! i j Pastorie: telefoon 04243 1340. Algemeen alarmnummer: 0011. moergestel Wijkverpleegk., tel. 1594. Spreekuur: ma. t/m vrij, van 14.00-14.30 uur. Inschrijving voor kraamhulp 's maandags van 14.30-15.00 uur. Indeling: Begane grond: grote living met open haard, grote open hal met open trap, toilet met fontein, woon/eetkeuken met vaatwasmachine, bijkeuken en garage. 1e verdieping: 3 grote slaapkamers met ingebouwde kastruimten, badkamer met ligbad, extra afgescheiden 2e toilet. 2e verdieping: 4e grote slaapkamer en grote berging. Het geheel is voorzien van CV. Grote afgesloten tuin, pal op het zuiden. Blijvend vrij uitzicht op de Reusel en bosrand. Te bevragen: Herengoedstraat 7 - Telcroon 1842. Weekend dienst artsen: Elk weekend van 12 aug. t/m 16 sept. a.s. Dr. van Delft sr., tel. 04243-1204. Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. ’n Echte muzikale familie dus, waarbij de huisrepetities natuurlijk niet ontb.eken. 't Gebeurt echter wel eens dat meerderen tegelijk hun repetities willen houden, tot ergernis van de hond die dan ook z'n partij begint te "huilen" en tot ergernis van moeder die dan wel eens in moet grijpen. En daar kunnen we wel inkomen. Tenslotte wensen we hen allen nog 'n fijne, muzikale toekomst, en wie weet horen we nog wel eens van 't familie-or- kest Laurenssen. Herengoedstraat 7. LU r- Gemeentehuis Moergestel, telefoon 04243 1235 Geopend elke dag, behalve op zaterdag, van 8 30 tot 12.30 uur Binnenkort beginnen wij weer met een danskursus voor jongens en meisjes op zondagmiddag, zoals we al jaren gewoon zijn. Als je interesse hebt en bij aanvang van de kursus 14 jaar geworden bent, geef je dan vlug op, want vorig jaar hebben wij er ver schillende teleur moeten stellen omdat de dansles overvol dreigde te worden. U kunt zich tot en met 10 september op geven bij A. Klomp, Burg. Bardoelstr. 40 of zondagavond aan de kassa van Den Boogaard, na 9 uur. Op deze plaatsen kan men je ook alles ver tellen over de kosten e.d. van de dansles. Wil je meedoen, meldt U dan vlug aan. I Op 17 augustus was het 25 jaar geleden dat de heer Adrie Oerlemans, Raamacker- straat 15 te Moergestel, in dienst trad bij de Avang Schoenfabrieken. Sinds 1960 is de heer Oerlemans in ge noemde onderneming werkzaam als ont- werper/modelleur. Dat is waarschijnlijk de familie Laurens sen, Korenstraat 36. Bij iedereen wel be- J kend vanwege het door hen beheerde ca- fetaria, destijds aan voornoemde straat. Zaterdag j.L poseerde het gezin voor foto graaf Louis v.d. Meydenberg, wel echter na enige organisatorische problemen, want wanneer heeft men 'n dergelijk gezin (9 man sterk) allemaal bij elkaar. Het lukte toch dankzij ieders medewer king, de instrumenten werden uitgepakt en met de nodige humor kwam boven staand plaatje tot stand. De muzikaliteit onder de familie is als volgt verdeeld: Dochter Annette (21) zingt bij het Jongerenkoor en speelt piano; zoon Hendrik (20) is trompettist bij de Harmo nie; zoon Martien (19) speelt accordeon en trompet, is lid van het Jongerenkoor en organist van "The New Formation"; dochter Tiny (17) speelt piano en is orga- niste van het Jongeren- en KVO-koor; zoon Gerard (16) speelt bariton en bas bij de Harmonie en bij het Jongerenkoor schuiftrombone; dochter Marleen (14) speelt gitaar en orgel en zingt ook bij het Jongerenkoor; zoon Kees (9 jaar en de jongste) is de enige die slagwerk als hobby koos, hij is tamboer bij de drumband van de Harmonie. Vader Laurenssen is geen aktief muzikant, hij is echter bestuurslid van de Harmonie. Moeder Laurenssen tenslotte is aktief als zangeres (alt) bij Con Amore. Woensdag 23 aug. 1978 - Nr. 59. Wordt om de 14 dagen gratis huis aan huis bezorgd in Moergestel. Uitgave en redaksie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 Moergestel - Tel. 04243-2268 Wij maken onze lezers er op attent dat in de periode van 21 t/m 25 augustus van 22.00-06.00 uur de ophaalbrug Konings hoeven afgesloten zal zijn voor alle verkeer. I Moeders voor Moeders: S Zr. H Th Snellen, Schepersdijk I 66. Oisterwijk, Tel 04242 2098 f In de voormiddag werd de jubilaris in aan wezigheid van zijn familieleden op het di- rektie-kantoor gehuldigd, waarbij hem woorden van lof werden toegesproken door de heer Ant. H. van Gils alsook na mens het personeel door de heer Frans van Gisbergen. Vanaf deze plaats wensen ook wij de heer Oerlemans een voorspoedige toekomst mede tot nut van de Nederlandse Schoen industrie.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1978 | | pagina 1