orten rk! I I buro Ah so I Gilde St. Joris Grote kienavond Sociale Oisterwijkseweg 43 tel. 2268. Volkspartij Moergestel Programma Koninginnedag 1 mei 1978 MOERGESTEL- INFORMATIE Dames-gymclub Gouden Bruiloft Karnavals- voetbaltournooi 1e Moergestelse Jaarmarkt Voetbal voor 6- en 7-jarigen SU O l WOENSDAG 19 APRIL 1978 - NR. 52. Pastorie: telefoon 04243-1340. Algemeen alarmnummer: 0011. Jeugdbestuur Audacia. J "de helft van de kiezers zijn vrouwen; waarom zitten er dan alleen mannen in de Raad? Gezien de grote belangstelling tijdens onze laatste kienavond, zijn wij in staat om op deze avond te spelen om een extra grote hoofdprijs n.l. een comby vries koel kast, inhoud 275 liter en 5 jaar volledige garantie. Daarnaast ons traditionele Seda meubel, een massief eiken mimiset, als extra prijs. Gemeentehuis Moergestel, telefoon 04243 1235 Geopend elke dag, behalve op zaterdag, van 8.30 tot 12.30 uur. Moeders voor Moeders: Zr. H.Th. Snellen, Schepersdijk 66. Oisterwijk, Tel. 04242 2098 Weekend 29 april: Dr. v. Delft jr., tel. 04243-1424. Weekend-dienst artsen: Weekend 22 april: Dr. v. Delft sr., tel. 04243-1204. Wijkverpleegk., tel. 1594. Spreekuur: ma. t/m vrij, van 14.00-14.30 uur. Inschrijving voor kraamhulp 's maandags van 14.30-15.00 uur. Het Oranje-comité wenst U een prettige dag toe. Jongstleden zaterdag 15 april had Gilde St. Joris haar traditionele teerdag. Op deze dag werd de heer Willem Rijnen ge huldigd vanwege zijn 40-jarig lidmaat schap van het Gilde. Kringvoorzitter H. van Erve van 't Kwartier van Oirschot reikte Willem Rijnen een zilveren medaille uit vanwege z'n grote verdienste als Gilde- broeder en schutter. Betsie Denissen-Welten Wordt om de 14 dagen gratis huis aan huis bezorgd in Moergestel. Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk s zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. Uitgave en redaksie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 Moergestel - Tel. 04243-2268 EEN VROUW IN DE RAAD IS GEEN LUXE!" De damesgymclub heeft nog plaats voor enkele leden. Onze gymtijd is op dinsdag avond, waarschijnlijk van 8 tot 9 uur. Aanmeldingen bij J. Wayers, Ruymheuvel 3, tel. 1411 of bij Fr. Garmninck, Duyve- kotstraat 10, Tel. 1893. Op maandag 8 mei a.s. hopen de heer en mevrouw A. v.d. Wouw-van Raak hun gouden bruiloft te vieren. Het comité zou gaarne zien dat ter ere van dit heuglijk feit de buurtbewoners, tevens de Schout v.d. Wouwstraat, Korenstraat, Margrietstraat, Rootven tot de kerk, hun vlaggen uit willen steken daar het gouden paar die route zal volgen naar de kerk. Het comité hoopt dat de bewoners van genoemde route zoveel mogelijk aan dit verzoek willen voldoen. Wij danken U bij voorbaat, ook namens het gouden paar. Het comité. 1 Mei a.s. zullen de Moergestelse karna- valsverenigingen op de terreinen van het Draaiboompje hun sportieve kunnen laten zien. De aanvang van het tournooi is ge steld op 13.30 uur. Op zondag 7 mei 1978 organiseert de C.V. de Dorsvlegels voor het eerst in de Moer gestelse geschiedenis een Jaarmarkt. Deze zal worden gehouden op het St. Jansplein te Moergestel. De Jaarmarkt zal open zijn van 13.00 tot 18.00 uur. Tevens zal er in den Boogaard een oude ambachten tentoonstelling/demonstratie worden gehouden. De entree hiervoor zal zijn f 1,50. De Moergestelse middenstand zal op deze Jaarmarkt ook vertegenwoordigd zijn. De winkeliers die hierover nog niet door ons benaderd zijn kunnen telefonisch inlichtin gen over de Jaarmarkt inwinnen, tel. 2414. Dit geldt enkel voor de Moer gestelse middenstand. Tot ziens op de Jaarmarkt. Sinds kort bestaat er in de voetbalwereld de mogelijkheid om ook de 6- en 7-jarigen in "competitieverband" te laten voetbal len. De bedoeling is om deze nog jonge spelertjes alvast kennis te laten maken met het voetballen en dan bedoelen wij geen voetbal om prestaties, maar voetbal om het spel. Al spelenderwijs kennis maken met het voetbal. Ook Audacia wil volgend seizoen deze leeftijdsgroep de mogelijkheid bieden om te voetballen. Allereerst willen we bekijken of er genoeg liefhebbers zijn om volgend seizoen te kunnen starten. Daarom vragen wij alle liefhebbers, die geboren zijn vóór 1-8-1972 zich nu alvast zo spoedig mogelijk op te geven op de volgende adressen: Jan van de Loo, Kruysackerplein 11, tel. 1954; Nico Oerle- mans. Pater Helmerplein 22, tel. 1283; Jan van de Loo, Oisterwijkseweg 7, tel. 2441. Doe het liefst zo vlug mogelijk, dan weten ook wij of het zinvol is de nodige maatre gelen te treffen. I Op vrijdag 21 april a.s. organiseert buurt vereniging „Gezwiene Waai" weer een groots opgezette kienavond, welke we derom gehouden zal worden in de zaal van café-restaurant "De Brouwer" te Moergestel, aanvang 20.30 uur. Natuurlijk handhaven wij ook ons enve- loppesysteem, waarvan wioj de inhoud ook zullen opvoeren en U weet het, wij vullen de avond met onze extra's: het extra kiengetal, de kans op gartis deel name, de gratis loterij, de slechtste kienkaart enz. enz. Mocht U de gratis deelname winnen, dan is deze bestemd voor onze super slotkienavond die wij zullen houden ter gelegenheid van het sluiten van het seizoen en tevens ter gele genheid van het 10-jarig bestaan van onze buurtvereniging (zie elders in dit blad). Kieners van Moergestel en omstreken, 21 april a.s. zaal De Brouwer, er is weer veel te winnen. Doe mee, grijp die kans om een comby vries koelkast te winnen. In de superronde spelen wij om een prachtige haar style set met twee snel heden en 5 hulpstukken, en in de voor ronde zitten prijzen die ook het winnen meer dan waard zijn. Wij noemen hiervan een electr. stoomstrijkijzer, een droogmo len, een 3-delig kaststel, een 40-delige cassette etc. etc. 09.30 uur: Eucharistieviering. 10.00 uur: Optocht van versierde fietsen, steppen, karren etc. voor de schooljeugd van Moergestel. 10.15 uur: Koffieconcert in "den Boo gaard", verzorgd door Harmonie Prinses Juliana en 8 koren uit Moergestel. 11.00 tot 14.00 uur: Grote sportinstuif in Sporthal "de Vonder". 14.30 uur: Hadrian's Wall, Engelse volks- muziekgroep in het Trefcentrum aan de Kerkstraat. 14.30 uur: Poppenkast en buikspreken voor de kinderen van de kleuterscholen en de klassen 1 en 2 van de basisscholen. 16.30 uur: Goochelen en buikspreken voor de kinderen van de klassen 3 t/m 6 van de basisscholen. 14.30 uur: fietsenrally voor iedereen. Start vanaf het Trefcentrum aan de Kerk straat. 20.00 uur: Oranje disco-bal voor jong en oud in "den Boogaard". 20.30 uur: Dropping voor de jeugd vanaf 12 jaar. Vertrek vanaf het Trefcentrum aan de Kerkstraat. mnemegtal 11luul UvwlQI o nieuws

Weekblad Moergestels Nieuws | 1978 | | pagina 1