't DRAAIBOOMPJE s i K «I ék H Iedere zondag disco! di ^«6 JU ÏTiw kH W. «k Hebt Unog iets staan i „'tdraaiboompjE' ■i J 1 TEVENS VOETBALVELD TE HUUR. Hild 1 - Moergestel - Tel. 04243-1315 (DISCO MOERGESTEL tel 1315 DE ZAAL VOOR BRUILOFTEN EN PARTIJEN. kwalitatief erg goed mag worden genoemd, temeer omdat het folklo ristisch aspekt, met name de groe pen rommelpotterij en de uitbeel ding van Vader Abraham de jury bij zonder aansprak. Voor wat betreft de Prinsenwagens moet worden gezegd dat de wagen van de Pierewaaiers uitblonk door originaliteit en uitbeelding. Zij deden echter mee buiten mede dinging. De 1e prijs ging naar de C.V. De Durdraaiers (zij draaiden melk om in In de kategorie A (grote wagens) was het spijtig dat de jury de wissel- beker niet kon toekennen. Slechts 2 wagens namen deel in deze katego rie en de kwaliteit van beiden was niet van dien aard dat sprake kon zijn van een wisselbeker. De 1e prijs ging naar de wagen van Bressers "Wij smurfen mee", ter wijl de 2e prijs naar de wagen ging van H. v.d. Sande "Chinees restau rant". in de kategorie B (kleine wagens) was ook weinig deelname. Van die zijde had de jury het erg gemakke lijk. Er waren slechts 2 deelnemers; de wisselbeker en 1e prijs ging naar de KPJ met hun wagen "Gemeen- te-arbeiders", die erg karnavalesk was en uitblonk door aktie (die was er niet...). De 2e prijs ging naar R. v. Esch met de wagen "Trek Cruyff over de streep". Kategorie C (grote groepen). In zijn algemeenheid mag worden gesteld, dat deze groep in zijn geheel en Vervolg van pag. 1. naar de Pipo's harmonie. Werkelijk een volwaardige vervanger van on ze eigen Moergestelse harmonie. De tweede prijs was voor de groep Sneeuwpoppen, uitgedost met be zems op zoek naar die goede ouder wetse winter. Als nr. 3 de groep Chineesjes Man darin. Van alle drie de groepen moet gezegd worden dat ze keurig verzorgd en afgewerkt tot in de puntjes te voorschijn kwamen. Een kompliment waard. Dan de kategorie wagens. Nr. 1 en wisselbeker, de groep van Ben van Boxtel met de milieusate- liet. Ons toekomstbeeld, met gas masker op en in couveuse naar school. Nr. 2 De Veerkes. Onze nieuwe bar, die nog net niet geopend is. Een mooi voorbeeld van kinderfan tasie was de 3e prijs, de wagen van Alain en Paul. De Prins in de optocht voorafge gaan door een kanon, hopenlijk geen nabije toekomst. Toch gingen de prijzen - en dit lag voornamelijk in de trefkracht en uit beelding - naar "toer de Moer" (1e prijs), "Daar komen de schutters" (2e prijs) en "Wintersport" (aan moedigingsprijs). bijzondere technische prestatie, doch moest genoegen nemen met de derde prijs. Samenvattend kan worden gezegd dat de optocht inhoudelijk niet slecht was, echter aan trefkracht en uitbeelding liet een en ander nog wel te wensen over. De 2e prijs ging naar de Dorstvle- gels, terwijl - niet traditiegetrouw - de 3e prijs moest worden gegeven aan de CV De Flamingo's. In de kategorie D (max. 2 pers.) was ook opvallend veel originaliteit te bewonderen. Het duo van Spaendonk "Wij ma ken de optocht (nog) langer", oogste veel sukses. De uitbeelding van de Pauw (hr. v. Esch) vond de jury uitermate karnavalesk en kreeg de 2e prijs. Het duo met de langge- maakte fiets (v.d. Ven) leverde een I voor de vlooienmarkt b van de Harmonie in het komende najaar? Bel even G. Antonis, tel. 1383 en het wordt bij U opgehaald! ■- I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1978 | | pagina 3