voorspoedig 1978. de redaksie van moergestel-nieuws Bekendmaking Nieuwjaarsbijeenkomst wenst alle adverteerders en lezers een Jeugd- vakantiewerk Expositie Moergestelse Amateur Kunstenaars MOERGESTEL- INFORMATIE Gesignaleerd.... K.E.H.V. De Rietvoorn” 10,11,12 maart '78 3e Moergestelse Hometrainer- driedaagse F** Het is een goed gebruik, om elkaar op de eerste dag van het nieuwe jaar alle goeds toe te wensen voor al datgene, wat ons mensen mogelijk in twaalf maanden van het jaar 1978 te wachten staat. Uw pastoor, uw burgemeester en uw beide wethouders zouden deze traditie willen onderstrepen, ja zelf willen bevorderen. De gelegenheid daartoe willen zij iedere ingezetene bieden en wel op zondag 1 jan. 1978 tussen 12.30 uur en 13.45 uur in "Den Boogaard" aan het St. Jansplein alhier. Een uitnodiging voor U die hier woont, in de verwachting levend, tesamen met U de juiste sfeer voor dat speciale moment te kunnen treffen. j Pastorie: telefoon 04243-1340. Algemeen alarmnummer: 0011. Moeders voor Moeders: Zr. H.Th. Snellen, Schepersdijk 66, Oisterwijk, Tel. 04242-2098. Gemeentehuis Moergestel, telefoon 04243-1235. Geopend elke dag, behalve op zaterdag, van 8.30 tot 12.30 uur. Wijkverpleegk., tel. 1594. Spreekuur: ma. t/m vrij, van 14.00-14.30 uur. Inschrijving voor kraamhulp 's maandags van 14.30-15.00 uur. Weekend-dienst artsen: Weekend 31 december: Dr. v. Delft sr., tel. 04243-1204. Weekend 7 januari: Dr. v. Delft jr„ tel. 04243-1424. WOENSDAG 28 DEC. 1977 NR. 44. Wordt om de 14 dagen gratis huis aan huis bezorgd in Moergestel. Uitgave en redaksie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 Moergestel - Tel. 04243 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. U kunt terecht: maandag tot en met vrij dag van 9.00-16.00 uur. Op zaterdag is de expositie gesloten. Open op zondag van 12.00 tot 16.00 uur. Bij de exposanten komt U namen tegen die al eerder in ons dorp geëxposeerd heb ben, maar ook een aantal nieuwe gezich ten. Misschein is dit nog een reden te meer om zeker eens een kijkje te gaan ne men. U bent van harte welkom. Ook op Nieuwjaarsdag kunt U terecht van 12.00-16.00 uur. Te koop: damesbrommer, merk Sparta, i.g.s.z. Tel. 04243-2340. De expositie blijft tot en met 10 januari a.s. Onder deze titel willen we proberen zo af en toe op wat kleine maar daarom niet minder opmerkelijke zaken uw aandacht te vestigen. Deze week signaleerden we "Avang-kon- takt". Juist, U hebt het al begrepen! 'n Blad voor de werknemers van Avang Schoenfabrieken, waarin zij o.a. op de hoogte worden gehouden van het doen en laten van de ondernemingsraad, en waarin ze worden ingelicht over huwelij ken, geboortes, overlijdens enz. in eigen personeelskring. Kortom 'n blad waarmee direktie, onder nemingsraad en personeel erg gediend zullen zijn. Het wordt gratis verspreid on der de werknemers, waarbij zelfs de ge pensioneerden niet worden vergeten want zij krijgen het netjes thuisbezorgd. 'n Loffelijk idee dus, met graag onze beste wensen voor de toekomst. Nu we elkaar wat minder vaak treffen aan de waterkant, wil het bestuur U danken voorde prettige manier van samenwerken in onze vereniging en het vele werk dat door diverse mensen belangeloos wordt verricht. Zoals U weet lopen verschillende vergun ningen per 31-12-1977 af. Het bestuur zorgt dat de benodigde papieren zoals lid maatschap e.a. vergunningen voor 1978 gereed liggen. Deze zullen U na afdracht van de contributie op de normale wijze worden verstrekt. Let voor al op het nieuwe lidmaatschaps- boekje en de inhoud hiervan en plaats uw handtekening ook op de vergunningen dat beslist nodig is. Uw visrecht van "De Dommel” loopt niet per 31-12-1977 af, maar op een nog te be palen tijd in 1978. Gooi deze niet weg. U kunt ze nog nodig hebben. Betaal uw contributie op tijd, dat voor komt extra te betalen administratiekosten. Een gewaarschuwd man enz Het bestuur hoopt ook het komende jaar door te kunnen gaan met de vele aktivi- teiten die op stapel staan en wenst U allen goede gezondheid, veel visgenot en een gelukkig 1978 voor U en uw gezin. Op het ogenblik is in het gemeentehuis een expositie van mensen uit ons dorp. De exposanten zijn: Huub van Berkel, Jeanne Denissen, Jan Geerts, Annemarie Hol land, Cas van Houtert, Eddie Hurkmans (Hogenackerstraat), Eddy Hurkmans (In dustrieweg), Frans Hurkmans Sr., Bart de Laat, Bart Trompenaars, Jan van Wouw. De spelkommissie Roef! organiseert we derom spannende, sportieve en interes sante hometrainerwedstrijden. Voor liefhebbers: reserveer nu reeds deze datum en let op onze komende publika- ties. Voor kollega-organisatoren van an dere verenigingen e.d.: noteer deze data. Tot ziens op 10, 11, 12 maart 1978. De mensen van het jeugdvakantiewerk vragen uw aandacht voor hun aktiviteiten in de Kerstvakantie. We hebben n.l. een gezelschap uitgeno digd dat een grandioos programma pre senteert en het zou jammer ?ijn als niet zo veel mogelijk kinderen er hun plezier aan zouden beleven. Vrijdag 30 december zal in "Den Boo gaard" optreden: Peter Groony’s "Jeugd- revue Hocus-Pocus, lachen maar". Niet "zo maar" een kinderprogrammaatje, maar een kompleet showprogramma, pro fessioneel van opzet en tot in de perfektie uitgevoerd. Een paar grepen uit het twee uur durende programma: Parodie - Goochelshow - Kun je nog zin gen, zing dan mee - Buikspreekact - Quiz- parodie - Bloemenshow. Entree: ƒ1, Aanvang 14.00 uur. Wij hopen dat we U en de kinderen vol doende hebben ingelicht om duidelijk te maken dat het een fijn programma wordt dat uw kinderen een extraatje in de Kerst vakantie geeft. Graag allemaal tot vrijdag.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1977 | | pagina 1