Wieuook spreekt F I n I I GAZELLE bij: Jan van Velthoven I I jp F~ i Kerstavond bejaarden MOERGESTEL- INFORMATIE Wielrenners suksesvol Gilde St. Catharina Moergestel Grote kerst-kienavond 10,11,12 maart '78 3e Moergestelse Hometrainer- driedaagse Bedankt Vogelvereniging "Moergestel" Kerst- koffieconcert in "Den Boogaard" Iedereen is vol lof over een Gazelle. Van klassiek tot supersport. En iedereen prijst onze service. Schoolstraat 3 - Kerkstraat 21 Moergestel - Telefoon 04243-1284 Gazelle fietsen rijden op Vredestem banden. I ui’ 1 ■i Ma LI WOENSDAG 14 DEC. 1977 - NR. 43. V Pastorie: telefoon 04243-1340. Algemeen alarmnummer: 0011. Spelkommissie Roef! nieuw Gemeentehuis Moergestel, telefoon 04243-1235. Geopend elke dag, behalve op zaterdag, van 8.30 tot 12.30 uur. Moeders voor Moeders: Zr. H.Th. Snellen, Schepersdijk 66. Oisterwijk, Tel 04242 2098 Weekend-dienst artsen: Weekend 17 december: Dr. v. Delft sr., tel. 04243-1204. Weekend 24 december: Dr. v. Delft jr., tel. 04243-1424. Wijkverpleegk., tel. 1594. Spreekuur: ma. t/m vrij, van 14.00-14.30 uur. Inschrijving voor kraamhulp 's maandags van 14.30-15.00 uur. Péter heeft ingeschreven voor wedstrijden te Apeldoorn (17 dec.), Oss (18 dec.). Boxtel (24 dec.), Soestduinen (26 dec.), Diepenveen (31 dec.) en op 8 januari 1978 mag hij naar de Nationale Kampioen schappen te Nieuwkoop. Harrie Hoffmans (amateur). Hij kan we gens studie niet aan elke cross deelne men, maar waar hij meedeed behaalde hij de volgende ereplaatsen: 16 okt? Son en Breugel 5e, 23 okt. Son en Breugel 7e, 30 okt. Oirschot 19e, 31 okt. Dongen 3e, 6 nov. Molenschot 1e, 27 nov. Son en Breugel 16e. Afgelopen zondag won Harrie de cyclo cross te Loon op Zand. Voor allebei onze gelukwensen met deze resultaten en veel sukses de komende maanden. We houden U op de hoogte. Wordt om de 14 dagen gratis huis aan huis bezorgd in Moergestel. Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. Uitgave en redaksie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 Moergestel - Tel. 04243-2268 Enige tijd geleden berichtten wij U over onze Moergestelse wielrenners. Nu de wegwedstrijden achter de rug zijn hebben zij zich op de cyclocross gestort en dat het suksesvol is, blijkt wel uit onderstaande uitslagen: Peter Hoffmans (nieuweling) 8 okt. Hattemerbroek (Ov.) 3e, 15 okt. Duindigt 4e, 23 okt. Horst-America 6e, 30 okt. Oirschot 6e, 6 nov. Hulsberg (L.) 6e, 26 nov. Veldhoven 5e, 27 nov. Son en Breugel 5e, 4 dec. Helvoirt 5e. Afgelopen zondag nam Peter deel aan de Brabantse kampioenschappen te Erp en behaalde daar een prachtige 3e plaats (Brons). Met 'n 20-tal schutters van gilde St. Catharina werd er deelgenomen aan de verschieting om het "Brabantkruis" te Eindhoven. Deze wedstrijden werden gehouden bij gilde St. Joris Eindhoven-Gestel welke uiterst goed georganiseerd was en mede daardoor heerste er tijdens deze dagen een echte gildesfeer. Aan dit schuutersfestijn werd door 'n 250-tal aktieve gildebroeders deelgeno men en speelde af over de 4 zondagen van de maand november waarvan driemaal de hoogste score bij elkaar de rangvolgorde uitmaakte van de beste schutters. Dat de gildebroeders van Gilde St. Catha rina uit Moergestel het er niet zo slecht afbrachten blijkt wel uit enkele navol gende uitslagen: Frans Becx 50 pnt.. Jan van Daelen 49 pnt., Peter Wolfs 48 pnt., Karei van Gestel 44 pnt., Cees Wolfs Jzn. 42 pnt., Harry Wolfs 38 pnt., Peter Op 't Hoog 36 pnt., August Creusen 35 pnt., Martinus v.d. Boogaert 33 pnt.. Mark van Daelen 32 pnt. Dat het gilde nog leeft in Brabant is hiermee toch wel duidelijk bewezen. op maandag, 2e kerstdag, in zaal "de Brouwer", aanvang (let op) 20.00 uur, or ganisatie: Buurtver. "Gezwiene Waai". Blijkbaar is onze laatste kienavond gewel dig aangeslagen, want veelvuldig waren de verzoeken om toch rond de kerstdagen een kienavond te houden. Wij geven hier aan gaarne gevolg en zullen deze avond afstemmen op de kerst- en oudejaarstijd. Dit wil zeggen, dat ook deze kienavond wederom omlijst zal worden met verschil lende (gratis) attrakties o.a.: Wie wint de prijs van het extra kiengetal? (laatste avond was dit 77). Wie heeft deze avond de slechtste kienkaart? Goed voor een extra prijs. Wie nemen de volgende keer gratis aan onze kienavond deel? Wie heeft er geluk in onze gratis loterij? Wie wint de hoofdprijs? Een extra zware dekenkist, origineel "SEDA"-meubel!!l Wie wint de mimiset en Philips droogkap? Hoe wint U de rondeprijzen? Nee dit vertellen wij U nog niet, dit moet U zelf mee komen ma ken, het gebeurt wel weer op een ons ori ginele manier!!! Houdt U wel tweede kerstavond vrij want met uw aanwezig- hgjd en medewerking wordt het wederom een gezellige avond. Wij rekenen ook op Uüü! De spelkommissie Roef! organiseert we derom spannende, sportieve en interes sante hometrainerwedstrijden. Voor liefhebbers: reserveer nu reeds deze datum en let op onze komende publika- ties. Voor kollega-organisatoren van an dere verenigingen e.d.: noteer deze data. Tot ziens op 10, 11, 12 maart 1978. Er is al weer een jaar voorbij voor Roef! Daarom, aan het eind van het vereni- gingsjaar, danken wij iedereen die voor ons in het afgelopen jaar belangstelling heeft getoond en op enigerlei wijze onze alties heeft gesteund. Evenals vorige jaren is er ook nu een kerst avond voor bejaarden en invaliden geor ganiseerd en wel op donderdag 22 dec. a.s. Was het in het verleden voor al deze mensen een fijne avond, ook nu weer zijn kosten noch moeite gespaard om ook deze avond als vanouds te doen slagen. Met behulp van vele mensen uit Moer gestel, in samenwerking met bejaarden- raad, bejaardenbond en "The New For mation" belooft deze avond weer een knal-avond te worden. Wij verwachten U dan ook allemaal in Den Boogaard om half 8. Dan gaat de zaal open. Contactadressen zijn: Past. v.d. Boo- gaards.traat 44, tel. 2255 en Raamacker- straat 15, telefoon 1231. Vogelvereniging "Moergestel" nodigt bij deze alle vogelliefhebbers uit voor de ruil beurs op zondag 18 december in Café ,,'t Centrum". Na de tentoonstelling zijn er al tijd wel liefhebbers die willen ruilen of ver kopen, terwijl anderen weer graag iets nieuws op vogelgebied willen aanschaf fen. De toegang is gratis. Even terugkijkend op onze T.T. kunnen wij gerust stellen, dat deze echt geslaagd is, voor zowel deelnemers als bezoekers. We zagen er vele nieuwe gezichten en ho pen van deze mensen ze een volgend jaar weer terug te zien, mogelijk ook als lief hebber en lid van onze vereniging. Met dank aan alle bezoekers van zowel tentoonstelling als receptie en tot ziens op onze beurs in ,,'t Centrum" van 10.00 tot 12.00 uur. Wij maken de lezers(essen) even attent op het Kerst-koffieconcert van zondag 18 de cember a.s., dat gegeven wordt door Zangvereniging "Crescendo" in samen werking met het jongerenkoor ,,'t Sant" uit Tilburg. Beide koren staan onder lei ding van de heer Elmo Arrias. Aanvang van het concert 12.15 uur. f3 •c--

Weekblad Moergestels Nieuws | 1977 | | pagina 1