GEBR. JANSSEN B.V. Wij vragen TIMMERLIEDEN LoU St. Nicolaasaanbiedingen! Spijker broeken voor kinderen ƒ25,— CHRIST SMULDERS OISTERWIJK Dames en heren f 39,75 HENK SCHEPENS KETELAARS (Pritzen afhankelijk van kwaliteit en vrootte van HORLOGER - JUWELIER II Gééf om de Natuur Uitslagen Roef handbal Groeten uit Nice Een diamanten Alliance-ring zoveel meer dan ’’dankjewel” Crescendo nieuws Bij ons Winkelweekbonnen 5% korting. Rootven 47 - Moergestel - Tel. 04243-1393 Wij bieden: 'n blijvende baan 'n zeer goed loon 'n prettige werkkring goede sociale voorzieningen Solliciteren kunt U dagelijks na 18.00 uur op ons kantoor: Oisterwijkseweg 32, Moergestel. Ook 's avonds kunt U bij ons terecht. Gratis ophalen en thuisbezorgen, 's Woensdags na 12.00 uur gesloten. Het plaatselijke aktiecomité rekent graag op uw medewerking. P. Vissers-van Elderen, J. van Oort-v.d. Meydenberg, J. Giesen, G. Kuypers, J.B.S. ter Veer, S.A. Dirkx. "Gééf om de Natuur". Nationale aktie van het Wereld Natuur Fonds Nederland. 21-25 november 1977. Bank- en gironummer 7714. 4- 20 5- 9 3- 5 14-18 Oisterwijkseweg 32 - Moergestel Telefoon 04243-1258-1953 6 November: J.A. Roef-G.H.V D.S. Roef l-G.H.V. II D.S. Roef ll-Taxandria. H.S. Roef-E.B.H.V. III 13 November: M.P. Were Di-Roef J.P. Avanti-Roef D.S. Roef l-Voltll D.S. Roef ll-Boemerang Wij hebben een ruime sortering van 350 stuks in sportfietsen, trimfietsen, racefietsen, tour- fietsen, kinderfietsen, bromfietsen en skelters. Waaronder de merken: Gazelle, Batavus, Sparta, Peugeot, Motobecane enz. enz. In onze showroom ook nog rijwielen tegen een speciale prijs! t.o. RABOBANK TELEFOON 04242-2125 Bovendien bij elke pantalon GRATIS LOIS-POSTER VAN GUY'S 'N DOLLS!!! 22- 2 0-11 3-15 9-23 Oisterwijkseweg 19-21 - Moergestel - Tel. 04243-1282 Gééf om de Natuur is een nationale aktie, die zich richt op alle Nederlanders, maar die begint met een persoonlijke vraag: Bent U natuurbewust? Gééf om de Natuur is een aktie om die vraag aan U en alle Nederlanders voor te leggen. Gééf om de Natuur is ook een aktie om geld. Geld is een middel om dingen die wenselijk zijn mogelijk te maken. Op het terrein van onderzoek, aankoop en be heer, edukatie, aktie. In binnen- en bui tenland. Gééf om de Natuur speelt zich als aktie af in de week van 21-25 november 1977. Het aktiepatroonis opgebouwd op het "halen en brengen" principe, dat de basis is ge weest van vrijwel alle geslaagde akties in Nederland. Op maandagavond 21 november wordt aan alle Nederlandse gezinnen een infor- matie-envelop aangeboden. Dat gebeurt door een leger van zo'n 300.000 vrijwilli gers, die deze envelop persoonlijk zullen overhandigen. In de envelop: een folder, een gift-envelop, een toezeggingskaart. Op vrijdagavond 25 nov. komt (meestal) dezelfde vrijwilliger weer langs. Nu om de gift-envelop op te halen, die nu - naar wij hopen - een envelop met inhoud is gewor den. Die inhoud kan zijn: een bedrag in kontant geld; een ingevulde girokaart van elke soort en/of een bankdokument van elke soort en elke bank; een ingevulde toezeggingskaart (voor het geval U "in termijnen" wilt geven). Met dit toneelstuk van Dick van Maasland hadden "De Naamloze Spelers" voor het publiek duidelijk 'n gelukkiger keus ge maakt dan het vorige jaar. 'n Echt "blij spel" met de onvermijdelijke komische verwikkelingen. De nodige ingrediënten voor 'n onbezorgd avondje plezier. De "hoofdrollen” waren weer uitstekend verdeeld, omdat zij die het was opgedra gen, er steeds weer in slagen bepaalde ka rakters op het toneel te zetten die in zo'n stuk nu eenmaal thuishoren. Kortom, 'n spelersgroep waarmee regisseur Harry van Boxtel vele kanten op kan, zelfs de goede, zoals hij deze 2 avonden weer heeft bewezen. Velen, onder wie natuur lijk ook uw redaktionele toneel-fanaat, ho pen het volgende jaar wederom te kunnen genieten van de prachtige hobby van "De Naamloze Spelers". De inhoud van al die enveloppen wordt nog dezelfde avond van de 25e november plaatselijk geteld en via regionale centra doorgegeven aan het landelijk telcentrum. In een direkte uitzending via AVRO-TV wordt de totaal-uitslag als onderdeel van een tegelijkertijd informatief én feestelijk programma bekend gemaakt. En als alle Nederlanders er dan aan gedacht hebben dat het niet om een paar kollekte-guldens gaat, maar om een werkelijke gift, dan zal die uitslag zeker niet teleurstellen. De organisatie van het plaatselijk gebeu ren in Moergestel vindt plaats door het plaatselijke aktiecomité. Zij zorgen vol gens een weldoordacht aktieplan voor het werven der vrijwilligers, de organisatie van het "brengen en halen", de telling, etc. Het geheel wordt gestimuleerd en bege leid vanuit het aktiebureau (postbus 210, Heerhugowaard), een en ander onder eindverantwoordelijkheid van het Bestuur van het Wereld Natuur Fonds. Het geld voor de Nederlandse projekten wordt besteed in overleg met o.a. de vol gende organisaties: Vereniging tot behoud van Natuurmo numenten in Nederland. Nederlandse Vereniging tot Bescher ming van Vogels. Instituut voor Natuurbeschermings- edukatie. Stichting Natuur en Milieu. Landelijke Vereniging tot Behoud van de Waddenzee. Comité Samenwerking Oosterschelde SOS. Vereniging Behoud Veluwe. Het Brabants Landschap. Stichting Uiterwaarden park Maas, Waal, Merwede. Vanaf 27 november a.s. tot eind januari 1978 organiseert gem. koor "Crescendo" een groot huis-aan-huis rikconcours met prachtige prijzen. De baten hiervan komen in zijn geheel ten goede aan ons uniformenfonds, het is n.l. de bedoeling dat ons koor bij gelegenheid van het 40-jarig bestaan juli 1979 zich kan presenteren in nieuwe uniforme kleding. Zij die aan dit rikconcours willen deelne men en ons zodoende willen helpen onze plannen te verwezenlijken worden ver zocht zo spoedig mogelijk kontakt op te nemen met een van de volgende adres sen: Kerkackerstraat 2, tel. 1136, Kloos- terlaan 47, tel. 1753, Raamackerstraat 7, tel. 2346, Bosstraat 14, tel. 1220, Schout v.d. Wouwstraat 19, tel. 1632. Verder kunnen wij U nu reeds mededelen, dat wij op zondag 18 december een Kerst - koffieconcert zullen brengen in "Den Boogaard" met medewerking van het jon gerenkoor ,,'t Sant" uit Tilburg. Beide ko ren staan onder leiding van de heer Elmo Arrias. Tevens zullen wij onze medewerking geven aan de grote zangavond die op 28 januari 1978 in Moergestel gehouden wordt en waaraan alle plaatselijke koren deelnemen. En als klap op de vuurpijl gaat ons gezel schap deelnemen aan het grote zangcon- cours dat georganiseerd wordt door zang vereniging "Zang en Vriendschap" uit Oisterwijk en gehouden wordt in de grote zaal van "Klein Speijk" op 10 en 11 juni 1978. Opal deze mededelingen komen wij nog t.z.t. terug in dit blad. X,

Weekblad Moergestels Nieuws | 1977 | | pagina 3