11 ft ik Al GROOTS OPENINGSBAL 22 OKTOBER A.S. mil 1 1 Uw adres voor heiplanten en winterviolen WIM WILLEMS Concert Voor iedere bezoeker een leuke verrassing. Prima muziek. Aanvang 9 uur. Gratis entree. MOERGESTEL- INFORMATIE Audacia zet zegetocht voort I Vogelvereniging "Moergestel" Veteraan P.V. Moergestel 'S: moergestel 1 - restaurant WOENSDAG 19 OKT. 1977 - NR. 39. Pastorie: telefoon 04243-1340. Algemeen alarmnummer: 0011. J r 1 euws Moeders voor Moeders: Zr. H.Th. Snellen, Schepersdijk 66, Oisterwijk, Tel. 04242-2098. Gemeentehuis Moergestel, telefoon 04243 1235. Geopend elke dag, behalve op zaterdag, van 8.30 tot 12.30 uur. Wijkverpleegk., tel. 1594. Spreekuur: ma. t/m vrij, van 14.00-14.30 uur. Inschrijving voor kraamhulp 's maandags van 14.30-15.00 uur. Weekend-dienst artsen: Weekend 22 oktober: Dr. v Delft sr., tel. 04243-1204. Weekend 29 oktober: Dr. v. Delft jr.tel. 04243-1424. Gezien de vriendschappelijke band die Moergestel op muzikaal gebied met Bladel onderhoudt verwachten we een grote pu blieke opkomst. Graag tot zaterdag in "Den Boogaard". De aanvang is 20.15 uur. Zaterdag 22 oktober a.s. vindt er in "Den Boogaard" een bijzonder concert plaats. Het Bestuur Vogelvereniging Moergestel. Wordt om de 14 dagen gratis huis aan huis bezorgd in Moergestel. Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. Uitgave en redaksie: Buro '76 Oisterwijkseweg 43 Moergestel - Tel. 04243-2268 Ondanks de ontmoedigende berichten aan het begin van de kompetitie blijkt Audacia’s 1e elftal sterk genoeg te zijn om aan de kop van de vierde klasse KNVB mee te draaien. Schoolstraat 31A - Moergestel Telefoon 04243-1442 Openb. Bibliotheek Moergestel Openingstijden: maandag en woensdag van 15.30-17.30 uur. Vrijdag 15.30-20.00 uur. Voorlezen: Woensdag 15.00-15.30 uur. 1 moergestel Samen met de Kon. Erk. Muziekver. "Prinses Juliana" wordt er geconcerteerd door de Kon. Harmonie "L'Union" uit Bladel. Het is voor onze Harmonie een groot genoegen U dit orkest voor te stel len, dat uitkomt in de ere-afdeling. Op zondag 23 oktober zal onder leiding van de Heer Lokven een wandeling wor den gehouden in de Campina. De Heer Lokven is deskundig op het gebied van vogels in het wild en zal uitleg geven over de vogeltrek. Eenieder is van harte wel kom. Vertrek is om 7.30 uur op het St. Jansplein. Hoe moeilijk het is om dit elftal te kloppen, ondervond afgelopen zondag koploper Oirschot-Vooruit dat in Moergestel op be zoek kwam en beide punten hier moest achterlaten. Na een wat aftastend begin was het hal verwege de eerste helft Ad Rijnen die met een welgemikt schot de bal precies in de linkerbovenhoek prikte: 1—0. Hierna werd het toch een enigszins matige partij, die het talrijke publiek weinig boeide. Ook na de rust was het behoudens enkele schermutselingen voor beide doelen een toch begrijpelijk voorzichtige wedstrijd. Tegen het einde van de wedstrijd besefte Audacia toch dat er wel wat meer inzat. Het duurde echter tot de 88e minuut voor Bart v.d. Loo een werkelijk sublieme voor zet van invaller Karei Swanenberg kon verzilveren: 2—0. Een minuut later was het weer raak door een afstandsschot van Jan v.d. Kerkhof, die de bal onhoudbaar voor de keeper de touwen injoeg: 3—0. Met nog één minuut spelen was toen de zaak echter voorgoed bekeken, en we zijn er dan ook van overtuigd dat dit elftal met deze inzet een moeilijk te kloppen tegen stander zal zijn! Het programma voor de pauze wordt ge vuld "Prinses Juliana" met o.a. het wel bekende slotnummer uit het laatste koffie concert "Wo die Wolga flieszt" en Zemire et Azor dat door onze harmonie voor het eerst zal worden uitgevoerd. Na de pauze treedt "L'Union" dan voor het voetlicht. Op maandag 24 oktober a.s. wordt dorps genoot Frans Hurkmans 70 jaar. Dat is op zich niet zo bijzonder, wel het feit, dat hij op die leeftijd nog wekelijks een trimclub leidt over Moergestels mooie trimbaan. Alle oefeningen, zoals ringen, rekstok, evenwichtsbalk enz. worden door hem nog persoonlijk gedemonstreerd en ook gevarieerd. Zijn inzet en prestaties daarbij doen menigeen versteld staan. Ook op zondag 23 oktober vertrekken we weer normaal om 8.15 uur 's morgens voor onze wekelijkse trimtocht onder zijn deskundige leiding. We zouden dan echter graag, als een soort waardering voor zijn tomeloze inzet voor onze club, U, met uw buren, vrienden of kennissen uitnodigen deze trimtocht langs de verschillende oefenin gen met ons mee te maken. Iedereen is welkom, jong en oud. U behoeft zich niet op te geven. U komt gewoon om 8.15 uur naar de trimbaan en U bepaalt uw eigen tempo. Misschien het begin van een nieuwe hobby? Het is gezond, onze trainer is het levende bewijs daarvan. Tegen Frans zelf zouden we willen zeg gen: bedankt! We hopen je nog vele jaren in ons midden te hebben en op naar de vijfenzeventig! Trimclub "De Pendelaers". ww Kampioenschappen 1977 Vitesse Aangewezen: 1. A. Damen. 2. Comb. Ligtvoet. 3. Joh. Oerlemans. Onaangewezen: 1. Comb. Ligtvoet. 2. A. Damen. 3. Joh. Oerlemans. Kampioenduif: 1. Comb. Ligtvoet. 2. A. Damen. 3. Joh. Oerlemans. Midfond: Aangewezen: 1. Comb. Ligtvoet. 2. J. de Laat. 3. Joh. Oerlemans. Onaangewezen: 1. Comb. Ligtvoet. 2. J. de Laat. 3. Joh. Oerlemans. Kampioenduif: I. Comb. Ligtvoet. 2. Joh. Oerlemans. 3. J. de Laat. Fond: Aangewezen: 1. Comb. Ligtvoet. 2. A. Damen. 3. Joh. Oerlemans. Onaangewezen: 1. Comb. Ligtvoet. 2. A. Damen. 3. Joh. Oerlemans. Kampioenduif: 1. Comb. Ligtvoet. 2. Comb. Ligtvoet. Jonge duiven: Aangewezen: 1. Joh. Oerlemans. 2. A. Damen. 3. J. de Laat. Onaangewezen: 1. J. de Laat. 2. Joh. Oerlemans. 3. A. Damen. Kampioenduif: 1. Joh. Oerlemans. 2. A. Damen. 3. Joh. Oerlemans. Navluchten oude duiven: Aangewezen: 1. J. de Laat. 2. Comb. Ligtvoet. 3. A. Damen. Onaangewezen: 1J. de Laat. 2. Comb. Ligtvoet. 3. L. v.d. Branden. Kampioenduif: 1. J. de Laat. 2. J. de Laat. 3. Comb. Ligt voet. Navluchten jonge duiven: Aangewezen: 1. Comb. Ligtvoet. 2. A. Damen. 3. L. v.d. Branden. Onaangewezen: 1. A. Damen. 2. Comb. Ligtvoet. 3. L. v.d. Branden. Kampioenduif: 1. Comb. Ligtvoet. 2. A. Damen. 3. Comb. Ligtvoet. Generaal kampioen: Aangewezen: 1. Comb. Ligtvoet. 2. A. Damen. 3. Joh. Oerlemans. Onaangewezen: 1. Comb. Ligtvoet. 2. A. Damen. 3. J. de Laat.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1977 | | pagina 1