1978 BURO '76 Rikconcours De Rietvoorn Pierewaaiers- blaoike MOERGESTEL- INFORMATIE Heren trimmers P.G.B. Moergestel Roef handbal KALENDER Concert Moergestel- kalender 1978 jT n. srxirtr as1' Pastorie: telefoon 04243-1340. Algemeen alarmnummer: 0011. ■ent VOOR DRUKWERK OP VELERLEI GEBIED ii r. a en int nt 7—3 bij :ks SI iN ?E Oisterwijkseweg 43 Moergestel Telefoon 04243-2268 8-2 3-8 22-3 Zondag 25 september: DS Elshout - Roef Moeders voor Moeders: Zr. H.Th. Snellen, Schepersdijk 66, Oisterwijk, Tel. 04242-2098. Gemeentehuis Moergestel, telefoon 04243 1235. Geopend elke dag, behalve op zaterdag, van 8.30 tot 12.30 uur. Openb. Bibliotheek Moergestel Openingstijden: maandag en woensdag van 15.30-17.30 uur. Vrijdag 15.30-20.00 uur. Voorlezen: Woensdag 15.00-15.30 uur. Weekend-dienst artsen: Weekend 8 oktober: Dr. v. Delft sr., tel. 04243-1204. Weekend 15 oktober: Dr. v. Delft jr., tel. 04243-1424. Wijkverpleegk., tel. 1594. Spreekuur: ma. t/m vrij, van 14.00-14.30 uur. Inschrijving voor kraamhulp 's maandags van 14.30-15.00 uur. Zoals reeds eerder vermeld, houdt buurt vereniging "Gezwiene Waai" op vrijdag 7 oktober a.s. haar openings-kienavond van het seizoen, wederom in de zaal van Res taurant "De Brouwer", aanvang 20.30 uur. In dit nieuwe seizoen zal men weder om gaan spelen met de oude vertrouwde kienboekjes en volgens een systeem, dat het mogelijk maakt dat de leukste prijzen tot op het laatst van de avond te winnen zijn. De organisatie van "Gezwiene Waai" staat er borg voor, dat het wederom ge zellige avonden zullen gaan worden met diverse gratis attracties o.a. een gratis lo terij, het spel om de slechtste kienkaart, het kiennummer met een extra geldprijs, kans op gratis deelname volgende ronde etc. Uit het prijzenpakket noemen wij, de hoofdprijs een grote Zaanse klok, als extra hoofdprijs een 36-delig ontbijt- en eetser vies, als gewoon een extra prijs ter gele genheid van de opening van het nieuwe seizoen een zwaar massief eiken salonta fel, een origineel Seda-meubel dus top kwaliteit. In de voorronde's kunt U reeds winnen een haarföhn, een set tinnen ma- De individuele uitslagen van de Rietvoorn- leden zijn: 3e. Nico v.d. Ven 50 cm met medaille, 4e. C. Weyten 48 cm, 6e. Hein van Gils 41 cm, 7e. Ari v.d. Wouw 41 cm, 10e. Henk Persoons 30 cm. De extra prijs van f 15,— geschonken door café "De Venkraai" ging na loting naar Hein van Gils. Allen hadden echter een prijs. Het vervoer werd geregeld door "De Gebr. Jansen", welke een busje met chauffeur gratis beschikbaar stelde, waarvoor onze dank. De beide besturen van deze verenigingen vinden dat voortzetting te realiseren is en aantrekkelijk voor de jeugdigen voor het onderlinge contact. Wij danken dan ook het publiek, controleurs en leden voor de genomen samenwerking. Er blijken nog jeugdigen te zijn die een ge vangen visje niet durven te onthaken. Deze schroom kan men rustig overslaan, bijten doen deze visjes dan toch niet meer en je geeft ze toch weer de vrijheid. Angst is overbodig. Ter herinnering, onze grote balavond wordt gehouden op 29 oktober a.s. Iedereen is van harte welkom. Secretaris: H.W.J. van Berkel. ziet, een bezoek aan deze avond is zeker de moeite waard; het is beslist geen be roepskienen, want het ontspanningsele- ment telt terdege mee en voor de prijs hoeft niemand het te laten, want U speelt voordeliger dan waar ook. Nogmaals wees kien, kien er eens uit en kien een leuke prijs. Sukses zij U toegewenst. t 1 f U U Op zondag 9 oktober a.s. starten we om 9.00 uur vanaf de Boerenbond Moergestel voor een fietstocht van 50 60 km, met een gemiddelde van 25 km, in groepsver band. Deelnemers aan de tocht kunnen zonder verplichting meerijden. Bedoeling is om dit bij sukses te herhalen. Tot zondagmorgen! Op 10 september en 17 september j.l. werden door onze jeugd de concoursen gehouden tussen "De Sportvissers" uit Oisterwijk en de Rietvoorn. De uitslag over deze 2 wedstrijden is: 323 cm voor de Sportvissers en 308 cm voor de Rietvoorn. Hieruit blijkt dat ze dezelfde geoefendheid bezitten en zich met elkaar kunnen meten. In de ledenvergadering van 14 september heeft de heer M. Erven zich teruggetrok ken als voorzitter van de Partij voor Ge meenschappelijke Belangen. In zijn plaats werd als voorzitter gekozen de heer J. Vriens. De heer Erven zal het vice-voorzit- terschap bekleden. Zaterdag 24 september: MA Roef - Blauw-wit. MP Roef - Volt JA G.H.V. - Roef ngl TE Op zaterdag 25 oktober a.s. verzorgt Har monie "Prinses Juliana" samen met Har monie "L'Union" uit Bladel een concert in "Den Boogaard". De aanvang is 20.15 uur. In het volgende nummer van Moer- gestel-nieuws komen we nader hierop te rug. Voor het te houden huis aan huis rikcon cours van "Gezwiene Waai" hebben zich reeds verschillende tafels aangemeld. Tot onze vreugde zijn er verschillende nieuwe gezichten bij, echte kaartliefhebbers die voor de eerste keer aan dit concours deel nemen. Voor diegenen onder U die ook nog graag meespelen, zeggen wij: stel niet uit, meldt U aan, want uiterlijk 15 ok tober sluit de inschrijving voor deze eerste ronde, dit in verband met de organisatie. U weet het toch nog? Aanmelden en in lichtingen bij A. v.d. Donk, Kerckacker- straat 5. Het is zover! A.s. zaterdag begint de ver koop van de Moergestel-kalender. 'n Groep verkopers gaat dan op pad om de kalender huis aan huis bij U aan te bieden tegen 'n belachelijk lage prijs van f 2,50. 'n Kalender met vele schitterende foto's, die elke Moergestelnaar in z'n bezit moet hebben. De opbrengst komt in zijn geheel ten goede aan de Harmonie en Drumband "Prinses Juliana". U koopt hem toch ook? Rond 25 januari 1978 zal voor de vijftiende maal het Pierewaaiersblaoike huis aan huis gratis in Moergestel verspreid wor den. Reeds jaren streeft de redaktie er naar, dat deze jaarlijkse Carnavalseditie niet alleen voor Moergestel, maar ook door Moergestel wordt geschreven. Wij nodigen alle Moergestelnaren wederom uit hun artikeltje tijdig in te leveren. Uit deze ingezonden werkjes zal de redak tie de besten kiezen en belonen met een "literatuur"-prijsje. Wij geven hiervoor de .volgende prijzen uit: 1e prijs f 30, 2e prijs f 20, 3e prijs f 10, De redactie behoudt zich het recht voor ingezonden artikelen te publiceren in deze jaaruitgave. De prijzen zullen door de Stadsprins 1978 tijdens de Bejaardenmiddag op 4 februari 1978 worden uitgereikt aan de auteurs. De mogelijkheid om met meerdere artikelen mee te dingen naar deze prijzen wordt vol ledig opengelaten. Artikelen welke betrekking hebben op ko mische Moergestelse aangelegenheden genieten de voorkeur, ook gefantaseerde verhalen zijn echter welkom. Wij verzoeken de schrijvers om namen van bestaande bewoners in hun artikelen weg te laten. Een duidelijke omschrijving is soms nog veel duidelijker! Uw artikel moet vóór 15 december, onder tekend met uw naam en adres, bij één van de volgende adressen binnen zijn. (Ieder een, ongeacht de leeftijd, ook kinderen, hebben het recht om mee te dingen naar de "literatuur"-prijsjes|. G. Simons, Burg. Maeyerstraat 9, Moer gestel. Inlichtingen: telefoon 2318. VEEL SUKSES! JSU WOENSDAG 5 OKT. 1977 - NR. 38. ten, een schemerlamp, een broodrooster, nieuws Uitgave en redaksie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 Moergestel - Tel. 04243-2268 Wordt om de 14 dagen gratis huis aan huis bezorgd in Moergestel. Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1977 | | pagina 1