1 ais F Bouw- en Houtbond N.K.V. Moergestel ,VE* Tegenstellingen P.V. 'Over Berg en Dal' MOERGESTEL- INFORMATIE Carnavals- voetbaltournooi 1977 AVO - Nederland VEL0JE 2 w z - il i H.H. ONGEORGANISEERDE BOUWVAKMEDEWERKERS Zaterdag 7 mei a.s. bestaat er gelegenheid voor het verzilveren van de vakantiezegels voor de komende vakantie. Bank- of gironummer meebrengen. De inlevering heeft plaats van 14.00 tot 15.00 uur, Kloosterlaan 25. Vriendelijke groeten. Het Plaatselijk Bestuur. s. l. ■'aOKi Wijkverpleegkundigen tel. 1594 Pastorie: telefoon 04243-1340. Algemeen alarmnummer: 0011. ■-«•w De kinderen. Dat hij ruste in vrede. nieuws In dit geval dus zeer concreet "Land zon der drempels". IN MEMORIAM Op vrijdag 22 april ontvingen wij het ont stellende bericht dat onze sportmakker WH de Groot niet meer in ons midden zou terug keren. Een kortstondige, maar vreselijke ziekte had ook deze behulpzame en goede sport vriend en goed bestuurslid geveld. Trof hem verleden jaar door voedselver giftiging de ramp, dat hij zijn gehele eerste ronde jonge duiven moest opruimen, dit jaar zag er in elk geval zeer hoopvol uit en zag hij het seizoen met vreugde tegemoet. Maar Gods wil was anders gestemd en heeft onze goede vriend op een nog zeer jeugdige leeftijd tot zich geroepen. Niet alleen dat Wit zeer vele vrienden in onze vereniging achterlaat, zal toch het grootste verlies geleden worden in zijn jonge gezin met de 3 kinderen. Want naast sportman was WH op de eerste plaats een onvermoeibaar huis vader waar men steeds op kon rekenen. Op dinsdag 27 april hebben wij WH bege leid op zijn laatste gang naar het kerkhof, maar toch zal hij steeds in onze gedachten voortleven. Riet en kinderen, moge God jullie de kracht geven om dit grote verlies te kun nen dragen. Moeders voor Moeders: Zr. H.Th. Snellen, Schepersdijk 66. Oisterwijk, Tel. 04242-2098. Gemeentehuis Moergestel, telefoon 04243-1235. Geopend elke dag, behalve op zaterdag, van 8.30 tot 12.30 uur. Weekend-dienst artsen: Weekend 7 mei: Dr. v Delft sr., tel. 04243-1204. Weekend 14 mei: Dr. v. Delft jr., tel. 04243-1424. In dit jubileumjaar (31 augustus bestaat AVO-Nederland 50 jaar) start AVO-Neder- land met een jubileumprojekt, dat de emancipatie en integratie van de minder- valide in de merendeels uit valide mensen bestaande maatschappij beoogt. Komende week, tussen 9 en 15 mei, zal AVO-Nederland weer een beroep op U doen voor uw jaarlijkse bijdrage ten bate van onze gehandicapte medemens. Daarnaast streeft AVO-Nederland naar het stichten van een rekreatieprojekt dat voor iedereen, letterlijk èn figuurlijk, toe gankelijk is. Uw bijdrage wordt door het Jongerenkoor opgehaald. WOENSDAG 4 ME11977 - NR. 29 Wordt om de 14 dagen gratis huis aan huis bezorgd in Moergestel. Uitgave en redaksie: Buro 76 - Oisterwijkseweg 43 Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. Wij vertrouwen op een gezellig en sportief tournooi met veel leut en plezier. De organiserende vereniging, "C.V. De Dorstvlegels". De moeite van de jeugd lijkt echter tever geefs, want nadat de raadsleden uitvoerig dit onderwerp hadden besproken werd op verzoek van dhr. Smits gestemd. De uit slag was: 9 voor en 2 tegen, zodat de ge meente het Trapveldje zal gaan benutten als bouwterrein. Zoals elk jaar zal er ook weer een voetbal- tournooi plaatsvinden tussen de 4 Moer- gestelse carnavalsverenigingen. Op zaterdag 7 mei zullen van elke vereni ging de raden van 11 met Prins uitmaker wie op sportief gebied de beste carnavals vereniging zal zijn. De wedstrijden zullen gehouden worder bij Café "Het Draaiboompje". Vereniging voor arbeids- en welzijnszorg voor minder-validen Bos en Lommerplantsoen 1, Amsterdam, Telefoon 020-872401 Werd op Koninginnedag het Molenveldje bij de Heivelden in gebruik genomen als speelterrein voor de kinderen, de dag te voren, vlak vóór het begin van de raads vergadering, werd door de jeugd uit de omgeving van de Past. v.d. Boogaard- straat aan het Gemeentehuis gedemon streerd voor behoud van hun "trap veldje". De gemeente is n.l. van plan om dit te gaan benutten als bouwterrein. De kinderen, gewapend met grote span doeken, boden burgemeester ter Veer 'n brief aan, vergezeld van ruim 200 handte keningen. Hieronder volgt de letterlijke tekst van deze brief: Beste Edelachtbare Burgemeester, Deze brief wordt U aangeboden door alle kinderen van de Pastoor v.d. Boogaart- er een paar huizen op te zetten? Waar moeten dan al deze kinderen gaan spelen om ongelukken te voorkomen? Dat wilt U ons nu toch niet aandoen, of wel soms? Daarom willen wij U vast bedanken omdat U onze brief hebt aangenomen met hand tekeningen. En wij hopen dan ook dat U ons het Trap veldje laat behouden. Openb. Bibliotheek Moergestel Openingstijden: maandag en woensdag van 15.30-17.30 uur. Vrijdag 15.30-20.00 uur. Voorlezen: Woensdag 15.00-15.30 uur. straat. Burgemeester Maijerstraat, en de Krijtestraat. Met alle namen en hun leeftij den. U zult nu wel denken, er staan kinderen bij van 1 en 2 jaar. Die kunnen nu misschien wel nog niet voetballen en a! die dingen die er gedaan worden. Daar hebt U wel gelijk in, maar als die kin deren wat ouder zijn en die kinderen die nu die leeftijd hebben, wat moeten die dan gaan doen? Het enige antwoord is daarop dat ze naar het Trapveldje gaan en daar gaan voetbal len of wat ze dan ook willen gaan doen om hun vrije tijd te vullen met plezier. Want daar brengen alle kinderen die hun naam hebben opgeschreven hun vrije tijd het liefst door. En kunt U het nu ons aan doen om onze enige plek om op te spelen af te pakken en Dit projekt kreeg als naam mee "Land zonder drempels". De te ondernemen ak- ties richten zich in het bijzonder op de mentaliteitsverandering c.q. -beïnvloeding van validen t.g.v. minder-validen. De eerste wedstrijd begint om 13.00 uur. De prijsuitreiking zal plaatsvinden orr 21.00 uur in Café "De Korenmaaier". Wij hopen dat alle leden van de verschil lende verenigingen aanwezig zullen zijn om hun team aan te moedigen en dat ook de Moergestelse bevolking niet achter wege blijft.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1977 | | pagina 1