11 r Jan van Vehhoven seda massief eiken meubelen CIRRED LEDERWAREN Laat nu uw centrale verwarming aanleggen! Stiksters en omboeksters 1 louisv.d. meydenberg Dankwoord Seda-nieuws Nieuwe openingstijden winkels in onze Vogelvereniging Moergestel 8L Rekreatiegids Streek VVV Hart van Brabant wordt huis-aan-huis bezorgd gemeente f f I l •xüj tS'esqt nouw van deze JeleslX t gewicht in grammen toch s wied dan gaaf ik de meubel echlaonjouu/v '*^jdus raoilaantalvtouw gouwl X De toegang is gratis voor iedereen. ans - louis Het Bestuur. GEVRAAGD VOOR SPOEDIGE INDIENSTTREDING: GEWICHT IN GRAMMEN: NAAM EN ADRES: AANMELDEN: l Pr BSSfes-^.- Dit voorkomt wachten als het volgende seizoen voor de deur staat. Ook voor doe-het-zelvers leveren wij komplete bouwpakketten. Industrieweg 16, telefoon 1316. W. van Elderen, Korenstraat 17, tel. 2385, Moergestel. de met zon en wensen overgoten huwelijksdag maakten hem voor ons onvergetelijk, hartelijk dank aan allen en iedereen. per onderwerp de gegevens vermeld staan. Maar liefst 71 onderwerpen komen aan de orde. Om maar een aantal te noe men: Ambachten, baby-sit-centrales, bi oscopen, bowling, fietsroutes, jachtha vens, maneges, molens, musea, pick-nick plaatsen, ruiterpaden, speeltuinen, trim banen, vormingscentra, zwembaden enz. enz. Om de gegevens per plaats te vinden treft men voor in de gids een overzicht aan, waarop te zien is op welke pagina men de betreffende gegevens aan kan treffen. Op veelvuldig verzoek organiseert de Vo gelvereniging haar 3e Ruilbeurs in Café 't Centrum te Moergestel. Deze Ruilbeurs wordt gehouden op zondag 6 maart van 's morgens 10.00 tot 12.30 uur. Er mogen vogels gebracht worden door iedereen en ook zonder vogels is men er van harte welkom. Men ontmoet dan weer eens vrienden met dezelfde hobby en er worden dan ook niet alleen vogels geruild, maar tevens gege vens uitgewisseld. Inleveren vóór 26 februari in de bus bij onze fabriek: Industrieweg 10 Moergestel. Stadsprins Pier XV en het Bestuur van C. V. "De Pierewaaiers” dan ken de gehele Moergesteise bevol king voor hun spontane medewer king aan het welslagen van de af gelopen Carnaval 1977. of meisjes die daar voor willen worden opgeleid. Binnenkort wordt deze gids huis-aan-huis verspreid. EEN GOEDE RAAD: BEWAAR HEM! Natuurlijk roept deze gids vragen op, na dere informatie, die men wenst, maar waar de gids niet over kan uitwijden. Weet dan de weg te vinden naar de plaat selijke VVV's en Streek VVV Hart van Bra bant, Spoorlaan 440 te Tilburg, Telefoon 013-436131. IH. I 1 MK?) lHHtHf»' II5SE Afgelopen zondag reed in de optocht 'n reklamewagen mee van Seda-meu- belen. Op deze wagen was 'n deken kist geplaatst en door de bestuurder werden formulieren uitgestrooid, waarop iedereen het juiste gewicht van deze kist in grammen kon invul len. Vul het juiste gewicht in onder deze advertentie en ding mee naar deze prachtige kist. A.s. maandag 28 februari 's avonds om 22.00 uur wordt de kist gewogen in Bar ,,De Schouw" en daarna wordt het gewicht bekendgemaakt. In het volgende nummer van Moergestel- nieuws krijgt U de uitslag en de geluk kige winnaar van deze kist, die per soonlijk door Seda zal worden over handigd. Heeft U wel eens gehoord van de Sier- smid in Kaatsheuvel, kasteel Nemerlaer te Haaren, de prachtige haven van Heusden, de Imker uit Berkel-Enschot, het Visserij- museum in Woudrichem of de Proeftuin in Boxtel om maar eens wat te noemen??? Neen??? Binnenkort verschijnt huis-aan- huis de informatiegids van Streek VVV Hart van Brabant, waarin dit alles te vin den is. In de afgelopen jaren heeft Streek VVV hart van Brabant een beleidsnota samen gesteld, die in principe door het Algemeen Bestuur in de Najaarsvergadering van 1976 is goedgekeurd. Één van de punten waarop de Streek VVV zich in de nabije toekomst gaat toeleggen is het geven van meer informatie aan de eigen inwoners van de regio óver die regio op rekreatief gebied. Juist door de eigen inwoners wordt het Hart van Brabant vaak gekozen voor een middagje- of dagje-uit in het weekend. Een ander punt waarover de beleidsnota spreekt is "spreiding in tijd en ruimte" in relatie mede tot milieu-behoud. Wil men deze spreiding daadwerkelijk ge stalte geven, dient een duidelijke voorlich ting hieraan ten grondslag te liggen. Streek VW Hart van Brabant heeft getracht een aanzet in deze te geven door het uitgeven van een gids voor vrije tijd en vakantie. Deze kleurige, 40 pagina's tel lende gids is gedrukt in een oplage van 135.000 exemplaren. Deze gids wordt op 28 februari, 1 en 2 maart a.s. huis-aan-huis verspreid in Ber kel-Enschot, Boxtel, Diessen, Dongen, Drunen, Goirle, 's Gravenmoer, Haaren, Heusden, Hilvarenbeek, Hooge- en Lage Mierde, Kaatsheuvel, Loon op Zand, Moergestel, Oirschot, Oisterwijk, Oost- West- en Middelbeers, Sprang Capelle, Tilburg, Udenhout, Waalwijk, Waspik en Woudrichem. De opzet van de gids is zo gekozen, dat Gezien de nieuwe Winkelsluitingswet 1976, welke over enige tijd in werking zal treden, zijn een dezer dagen alle winke liers van Moergestel op een Midden- standsvergadering bijeen geweest en heb ben besloten de navolgende openingstij den voor hun winkels vast te stellen o.a.: Maandag, woensdag en donderdag geopend van 8.30-12.30 uur; 12.30-13.30 uur middagpauze; 13.30-18.00 uur. Dinsdag: 8.30-12.30 uur; namiddag ge sloten. Vrijdag; 8.30-12.30 uur; 12.30-13.30 uur middagpauze; 13.30-20.00 uur koopavond (tot 8.00 uur). Zaterdag: 8.30-16.00 uur (geen middag pauze). Wij maken er alle inwoners van Moer gestel op attent, dat deze nieuwe ope ningstijden vanaf maandag 28 februari worden ingevoerd. Schoolstraat 3 - Kerkstraat 21 Moergestel - Telefoon 1284 laat uw leukste karnavalsfoto gratis vergroten, bij elk kleurenrolletje krijgt u er een kado. photo-atelier rootven 26 - moergestel - telefoon 04243-1421

Weekblad Moergestels Nieuws | 1977 | | pagina 3