lil ik 11 lUvlUvvlvl rni V Een gouden jubileum bij de Avang Schoenfabrieken te Moergestel Gemeente Moergestel Zaterdag a.s. installatie burgemeester MOERGESTEL- INFORMATIE Karnavalsoptocht A A O Sb WOENSDAG 23 FEBR. 1977 - NR. 24 Wijkverpleegkundigen tel. 1594 Pastorie: telefoon 04243-1340. Algemeen alarmnummer: 0011. t SPREEKUUR BURGEMEESTER A.s. zaterdag zal tijdens een buitengewo ne raadsvergadering in de expositiezaal van het gemeentehuis de officiële installa tie plaatsvinden van de Edelachtbare Heer J.B.S. ter Veer tot burgemeester van Moergestel. Het programma voor deze dag zal er als volgt uitzien: 13.15 uur: Het gemeentebestuur ontvangt de Heer ter Veer met zijn gezin bij de gemeente grens op de Oisterwijkseweg (Maria-ka- pel). Met begeleiding van de harmonie, gilden en rijvereniging trekt men door het centrum van Moergestel, richting ge meentehuis. 14.00 uur: Buitengewone raadsvergadering, waaron der officiële installatie. 16.15 uur: Défilé Moergestelse verenigingen. 17.00-19.00 uur: Receptie voor geheel Moergestel in "Den Boogaard". Hopelijk komen hier vele inwoners mid dels een handdruk kennismaken met hun nieuwe burgemeester. Gemeentehuis Moergestel, telefoon 04243-1235. Geopend elke dag, behalve op zaterdag, van 8.30 tot 12.30 uur. Weekend-dienst artsen: Weekend 26 februari: Dr. v. Delft sr., tel. 04243-1204. Weekend 5 maart: Dr. v. Delft jr., tel. 04243 1424. Afgelopen zondag trok weer de traditio nele Karnavalsoptocht door Moergestel. Al was de stoet volgens insiders misschien van wat mindere kwaliteit dan het vorige jaar, het belette de jury toch niet de vol gende prijzen toe te kennen: Grote wagens: 1. Huize ter Veer. 2. Indianen reservaat. 3. Hondenmast. Loopgroepen: 1. Audacia'op handen gedragen. 2. We weten van voren niet. 3. Dieet. Individuelen: 1. Ter Veer op de hoed. 2. Eenzame zwer ver. 3. 't Zand van Oistervoort. Wordt om de 14 dagen gratis huis aan huis bezorgd in Moergestel. Inleveren kopij en advertenties: tot; uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. Loco-burgemeester Smits, hoewel met enige vertraging gearriveerd, maakte de huldiging kompleet door mede te delen, dat aan de Heer C. v.d. Wouw door H.M. de Koningin de Eremedaille in Zilver ver bonden aan de Orde van Oranje Nassau was toegekend. Een onderscheiding, die niet zo vlug meer wordt verleend, aldus de Heer Smits. Opmerkelijk bij dit jubileum was wel, dat hierbij nog drie broers van de jubilaris aan wezig waren, die alle drie ook al meer dan 40 jaar bij de Avang-Schoenfabrieken werkzaam zijn. Samen hebben zij nu 185 dienstjaren en zo mogelijk maken zij ook de 200 nog vol! Bij de Avang-Schoenfabrieken te Moer gestel kon op vrijdag 18 februari een uniek jubileum worden gevierd. De Heer C. v.d. Wouw was toen 50 jaar onafgebroken werkzaam geweest bij dit bedrijf. Als jongen van 14 jaar ging hij op de dag van zijn verjaardag nog naar de fabriek. Zijn eerste werk bestond uit het opslaan van binnenzolen op de leest, maar toen enkele jaren later een nieuwe overhaalma chine werd aangeschaft, was het de Heer van de Wouw aan wie dit verantwoorde lijk werk werd toevertrouwd. Sindsdien heeft hij steeds met hetzelfde plichtsbesef deze centrale plaats in de fabriek bezet De Heer Antoon van Gils sprak dan ook namens de direktie zijn grote waardering uit voor het vele goede werk, dat steeds met kennis van zaken en dezelfde kritische instelling t.o.v. de afgeleverde kwaliteit door de Heer van de Wouw is verricht. De Heer Vermeulen voerde het woord na mens het personeel en bood ook hun kado aan. Hij prees vooral de kollegialiteit van de jubilaris, die om zich heen steeds een prettige werksfeer heeft weten te schep pen en met wie het dus uitermate fijn is om mee samen te werken. Dat bewees ook de lange rij van kollega's, die de jubi laris kwamen feliciteren. Uitgave en redaksie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 Moergestel - Tel. 04243-2268 De burgemeester zal, te beginnen met dinsdag 8 maart a.s., wekelijks spreekuur houden op dinsdag voormiddag van 10.00 tot 12.00 uur. AVaMj VMW Kinderen: Hier bleek het voor de jury een onmoge lijke opgave om één winnaar aan te wij zen, vandaar 'n eerste prijs voor de vol gende groepen: de Pinguins, de Geldzak ken, "Wij staken", de Poppen en de E.H.B.O. MMM Hieronder wat fotografische indrukken van onze fotograaf Louis v.d. Meyden- berg. mnfMYiAQtpl He

Weekblad Moergestels Nieuws | 1977 | | pagina 1